systemobsad

ico-f

ico-forum

Zgłoś uwagę
...

 

ŻRÓDŁO PZPS

Małopolska zajęła pierwsze miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich chłopców. W finale zespół ten pokonał Śląsk 2:1 (26:24, 22:25, 15:10). Na trzeciej pozycji uplasowało się Mazowsze. Mazowieckie triumfowało w klasyfikacji województw, do której zaliczono wyniki współzawodnictwa sportowego oraz testów. Drugie było Sląskie, a trzecie Pomorskie.

Wyniki - wtorek
o 15. miejsce
Lubelskie - Lubuskie 2:0 (26:24, 25:18)
o 13. miejsce
Warmińsko-Mazurskie - Podlaskie 0:2 (20:25, 12:25)
o 11. miejsce
Opolskie - Zachodniopomorskie 2:0 (25:6, 25:22)
o 9. miejsce
Łódzkie - Podkarpackie 1:2 (16:25, 25:22, 10:15)

o 7. miejsce
Pomorskie - Wielkopolskie 0:2 (20:25, 16:25)
o 5. miejsce
Świętokrzyskie - Kujawsko-Pomorskie 1:2 (25:14, 20:25, 13:15)
o 3. miejsce
Mazowieckie - Dolnośląskie 2:0 (25:22, 25:22)
Finał
Małopolskie - Śląskie 2:1 (26:24, 22:25, 15:10)

Podział na grupy:
A: Łódzkie, Mazowieckie, Lubuskie, Dolnośląskie
B: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Warmińsko-Mazurskie
C: Podkarpackie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Kujawsko-Pomorskie
D: Podlaskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Kujawsko-Pomorskie. .

Wyniki - niedziela:

Łódzkie - Dolnośląskie 1:2 (25:8, 20:25, 12:15)
Pomorskie - Warmińsko-Mazurskie 2:0 (25:18, 26:24)
Podkarpackie - Małopolskie 1:2 (19:25, 25:20, 13:15)
Podlaskie - Kujawsko-Pomorskie 0:2 (20:25, 19:25)

Mazowieckie - Lubuskie 2:0 (25:15, 25:12)
Zachodnipomorskie - Wielkopolskie 0:2 (17:25, 21:25)
Opolskie - Śląskie 0:2 (20:25, 20:25)
Lubelskie - Świętokrzyskie 0:2 (15:25, 10:25)

Dolnośląskie - Lubuskie 2:0 (25:12, 25:13)
Warmińsko-Mazurskie - Wielkopolskie 0:2 (15:25, 13:25)
Małopolskie - Śląskie 0:2 (21:25, 24:26)
Kujawsko-Pomorskie - Świętokrzyskie 2:0 (25:20, 25:18)

Łódzkie - Mazowieckie 1:2 (23:25, 26:24, 9:15)
Pomorskie - Zachodnipomorskie 2:1 (25:9, 20:25, 15:13)
Podkarpackie - Opolskie 0:2 (23:25, 19:25)
Podlaskie - Lubelskie 2:0 (27:25, 25:22)

Poniedziałek
Mazowieckie - Dolnośląskie 2:0 (25:20, 26:24)
Zachodniopomorskie - Warmińsko-Mazurskie 2:1 (31:29, 23:25, 15:8)
Opolskie - Małopolskie 1:2 (18:25, 26:24, 12:15)
Lubelskie - Kujawsko-Pomorskie 1:2 (28:26, 19:25, 7:15)

Lubuskie - Łódzkie 0:2 (14:25, 25:27)
Wielkopolskie - Pomorskie 2:0 (25:22, 25:21)
Śląskie - Podkarpackie 2:0 (25:14, 25:22)
Świętokrzyskie - Podlaskie 2:0 (25:22, 25:20)

o miejsca 1-8
Mazowieckie - Pomorskie 2:0 (30:28, 25:20)
Dolnośląskie - Wielkopolskie 2:1 (25:18, 21:25, 16:14)
Śląskie - Świętokrzyskie 2:1 (22:25, 25:22, 15:13)
Małopolskie - Kujawsko-Pomorskie 2:1 (19:25, 25:22, 16:14)

Pomorskie - Świętokrzyskie 1:2 (25:23, 18:25, 11:15)
Wielkopolskie - Kujawsko-Pomorskie 0:2 (20:25, 20:25)

Mazowieckie - Śląskie 1:2 (26:24, 20:25, 17:19)
Dolnośląskie - Małopolskie 0:2 (14:25, 20:25)

o miejsca 9-16
Łódzkie - Warmińsko-Mazurskie 2:0 (25:16, 25:15)
Lubuskie - Zachodniopomorskie 1:2 (21:25, 25:22, 9:15)
Opolskie - Lubelskie 2:0 (25:14, 25:21)
Podkarpackie - Podlaskie 2:0 (25:14, 26:24)

Łódzkie - Opolskie 2:1 (25:27, 25:18, 15:12)
Zachodniopomorskie - Podkarpackie 0:2 (22:25, 20:25)

Warmińsko-Mazurskie - Lubelskie 2:1 (24:26, 25:16, 15:11)
Lubuskie - Podlaskie 0:2 (22:25, 18:25)

Klasyfikacja województw: 1. Mazowieckie 90 pkt; 2. Śląskie 84; 3. Pomorskie 78,5; 4. Wielkopolskie 65; 5. Małopolskie 64,5, 6. Dolnośląskie 51; 7. Świętokrzyskie 45,5; 8. Opolskie 45; 9. Łódzkie 44,5; 10. Warmińsko-Mazurskie 42,5; 11. Kujawsko-Pomorskie 40; 12. Lubelskie 33,5; 13. Podkarpackie 30; 14. Lubuskie 29,5; 15. Zachodniopomorskie 26,5; 16. Podlaskie 23,5.

Nasi partnerzy