systemobsad

ico-f

ico-forum

Zgłoś uwagę
...

TNO 2017 dziewcząt już za nami

 

 

ŹRÓDŁO PZPS.PL

Podział na grupy
A: Opolskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Małopolskie
B: Podlaskie, Śląskie, Lubelskie, Podkarpackie
C: Świętokrzyskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie
D: Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, Mazowieckie, Lubuskie

Harmonogram i wyniki meczów TNO dziewcząt 2017:
15 października, niedziela
Opolskie – Małopolskie 0:2 (20:25, 24:26)
Podlaskie – Podkarpackie 0:2 (6:25, 14:25)
Świętokrzyskie – Zachodniopomorskie 1:2 (19:25, 25:18, 6:15)
Łódzkie – Lubuskie 2:0 (25:15, 25:12)

Dolnośląskie – Wielkopolskie 0:2 (13:25, 9:25)
Śląskie – Lubelskie 2:0 (25:8, 25:9)
Warmińsko-Mazurskie – Pomorskie 0:2 (13:25, 20:25) 
Kujawsko-Pomorskie – Mazowieckie 0:2 (14:25,12:25) 

Zachodniopomorskie – Pomorskie 2:1 (22:25, 25:15, 15:5)
Lubuskie - Mazowieckie 0:2 (25:16, 25:18)
Małopolskie – Wielkopolskie  0:2 (20:25, 21:25)
Podkarpackie – Lubelskie  2:0 (25:16, 25:18)

Łódzkie – Kujawsko-Pomorskie 2:0 (25:12, 25:16) 
Opolskie – Dolnośląskie 0:2 (20:25, 22:25)
Podlaskie – Śląskie 0:2 (10:25, 12:25)
Świętokrzyskie – Warmińsko-Mazurskie 1:2 (25:15, 19:25, 13:15)

Dolnośląskie – Małopolskie 0:2 (20:25, 22:25)
Śląskie – Podkarpackie 2:0 (25:18, 25:14)
Warmińsko-Mazurskie – Zachodniopomorskie 0:2 (15:25, 17:25)
Kujawsko-Pomorskie – Lubuskie 0:2 (18:25, 18:25)

Lubelskie – Podlaskie 2:0 (25:10, 25:19)
Pomorskie – Świętokrzyskie 2:0 (25:15, 25:21)
Mazowieckie – Łódzkie 2:0 (25:22, 19:25)
Wielkopolskie – Opolskie 2:0 (25:19, 25:14)

Klasyfikacja drużyn po fazie grupowej TNO dziewcząt 2017:
Grupa A
1.Wielkopolskie 6pkt
2. Małopolskie 5pkt
3. Dolnośląskie 4pkt
4. Opolskie 3pkt

Grupa B
1. Śląskie 6pkt
2. Podkarpackie 5pkt
3. Lubelskie 4pkt
4. Podlaskie 3pkt

Grupa C
1. Zachodniopomorskie 6pkt
2. Pomorskie 5pkt
3. Warmińsko-Mazurskie 4pkt
4. Świętokrzyskie 3pkt

Grupa D
1. Mazowieckie 6pkt
2. Łódzkie 5pkt
3. Lubuskie 4pkt
4. Kujawsko-Pomorskie 3pkt

Wyniki poniedziałkowych meczów:
16 października
o miejsca 9-16
Dolnośląskie – Podlaskie 2:0 (25:9, 25:15)
Opolskie – Lubelskie 2:0 (25:18, 25:16)
Warmińsko-Mazurskie – Kujawsko-Pomorskie 0:2 (11:25, 23:25)
Świętokrzyskie – Lubuskie 1:2 (7:25, 25:23, 6:15)

o miejsca 1-8
Wielkopolskie – Podkarpackie 2:1 (21:25, 25:18, 15:10)
Małopolskie – Śląskie 2:0 (25:17, 25:11)
Zachodniopomorskie – Łódzkie 2:1 (15:25, 25:20, 15:9)
Pomorskie – Mazowieckie 0:2 (18:25, 10:25)

o miejsca 13-16
Podlaskie - Warmińsko-Mazurskie 0:2 (22:25, 11:25)
Lubelskie - Świętokrzyskie 0:2 (21:25, 10:25)
 
o miejsca 9-12
Dolnośląskie - Kujawsko-Pomorskie 1:2 (25:20, 19:25, 8:15)
Opolskie - Lubuskie 0:2 (22:25, 16:25)

o miejsca 5-8 
Podkarpackie - Łódzkie 2:0 (25:22, 25:22)
Śląskie - Pomorskie 2:0 (26:24, 25:16)

o miejsca 1-4 
Wielkopolskie - Zachodniopomorskie 1:2 (23:25, 29:27, 12:15)
Małopolskie - Mazowieckie 0:2 (18:25, 16:25)

Wyniki meczów o poszczególne miejsca TNO dziewcząt:
16 października
o 15. miejsce 
Podlaskie – Lubelskie 0:2 (21:25, 15:25)

o 13. miejsce 
Warmińsko-Mazurskie – Świętokrzyskie 2:0 (25:23, 25:16)

o 11. miejsce
Dolnośląskie – Opolskie 2:1 (25:22, 23:25, 15:9)

o 9. miejsce 
Kujawsko-pomorskie – Lubuskie 0:2 (21:25, 17:25)

o 7. miejsce
Łódzkie - Pomorskie 1:2 (18:25, 25:18, 13:15)

o 5. miejsce 
Podkarpackie - Śląskie 2:0 (25:15, 25:21)

o 3. miejsce
Wielkopolskie - Małopolskie 2:0 (26:24, 25:22)

Finał
Zachodniopomorskie - Mazowieckie 0:2 (19:25, 15:25)

Końcowa klasyfikacja drużyn TNO dziewcząt: 
1. Mazowieckie
2. Zachodniopomorskie
3. Wielkopolskie 
4. Małopolskie
5. Podkarpackie
6. Śląskie
7.Pomorskie
8. Łódzkie
9. Lubuskie
10. Kujawsko-pomorskie
11. Dolnośląskie
12. Opolskie
13. Warmińsko-mazurskie
14. Świętokrzyskie
15. Lubelskie
16. Podlaskie

Ranking województw TNO dziewcząt:
1. Śląskie 95pkt
2. Mazowieckie 77,5pkt
3. Pomorskie 63pkt
3. Podkarpackie 63pkt
5. Dolnośląskie 57,5pkt
6. Zachodniopomorskie 55,5pkt
7. Łódzkie 50,5pkt
8. Wielkopolskie 48pkt
9. Warmińsko-Mazurskie 47,5pkt
10. Małopolskie 44,5pkt
11. Kujawsko-Pomorskie 40,5pkt
11. Opolskie 40,5pkt
13. Świętokrzyskie 33pkt
14. Lubelskie 31pkt
15. Podlaskie 23pkt
16. Lubuskie 22,5pkt

 

Nasi partnerzy