systemobsad

ico-f

ico-forum

Zgłoś uwagę
...

Szanowni Państwo,
w dniach 12-17.12.2017 w trzech miastach Polski: Łódź, Opole, Kraków odbędzie się jedno z największych wydarzeń siatkarskich w tym roku.
Do zamówień grupowych mamy możliwość przyznania rabatu (w zależności od wielkości zamówienia). Poniżej przesyłam link do wydarzenia, gdzie mogą Państwo na bieżąco sprawdzać dostępność miejsc: https://www.ebilet.pl/sport/pilka-siatkowa/siatkowka/.

Jednocześnie informuję, że dla klubów siatkarskich na każdym poziomie rozgrywek, bez względu na kategorię wiekową, przygotowaliśmy specjalną ofertę grupową (z powodów logistycznych dla grup od 10 osób wzwyż) zakupu biletów na mecze FIVB Klubowych Mistrzostw Świata oraz na Mecz Gwiazd Plus Ligi (15.12).

W przypadku meczów grupowych KMŚ oraz Meczu Gwiazd proponujemy zakup biletów w cenie jednostkowej 10 złotych. Promocyjna cena wybranego meczu finałów KMŚ w Krakowie (16 i 17.12) to 20 złotych.

Zapewniamy, że postaramy się zrealizować wszystkie napływające zamówienia. Jednak w związku z trwającym procesem sprzedaży biletów na ww. imprezy, zastrzegamy, iż będziemy rozpatrywać i realizować wpływające zamówienia w kolejności zgłoszeń. W związku z tym zachęcam do dokonywania rezerwacji bez zbędnej zwłoki.

Wswzystkie zamówienia grupowe proszę kierować na adres email: bilety@pse.agency.
W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.
-- 

Z wyrazami szacunku,

Agata Wiśniewska
Specjalista ds. obsługi klienta

Nasi partnerzy