systemobsad

ico-f

ico-forum

Zgłoś uwagę
...

Wyniki Mistrzostw Małopolski Juniorów 2016/2017

Wyniki Mistrzostw Małopolski Juniorów 2016/2017

 

125-300x208

 

    Finał Mistrzostw Małopolski Juniorów
                                                                               Nowy Sącz 2-4 lutego 2017 r.

Grupa F1: SKPS Dunajec Nowy Sącz, MKS Andrychów, Iskierka Krzyż Tarnów
Grupa F2: UMKS Kęczanin Kęty, GKPS Gorlice, Gryf Brzesko

Program zawodów:
02.02.2017 – czwartek
SKPS Dunajec Nowy Sącz – Iskierka Krzyż Tarnów 3:0 (25:13, 25:22, 25:15)
UMKS Kęczanin – Gryf Brzesko 3:0 (25:15, 25:18, 25:14)
MKS Andrychów – Iskierka Krzyż Tarnów 3:0 (25:21, 25:11, 25:18)
GKPS Gorlice – GRYF Brzesko 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)

03.02.2017 – piątek
SKPS Dunajec Nowy Sącz – MKS Andrychów 3:1 (25:22, 23:25, 25:16, 32:30)
UMKS Kęczanin – GKPS Gorlice 3:0 (25:21, 25:19, 25:13)

Mecz o V miejsce: Gryf Brzesko - Iskierka Krzyż Tarnów 3:0
Półfinał I: SKPS Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:0 (25:15, 25:17, 25:17)
Półfinał II: UMKS Kęczanin - MKS Andrychów 3:1 (18:25, 27:25, 27:25, 25:20)

04.02.2017  – sobota
Mecz o III miejsce: GKPS Gorlice - MKS Andrychów 0:3
Finał: SKPS Dunajec Nowy Sącz - UMKS Kęczanin3:0 (25:22, 25:18, 26:24)

Klasyfikacja końcowa:
1. SKPS Dunajec Nowy Sącz
2. UMKS Kęczanin Kęty
3. MKS Andrychów
4. GKPS Gorlice
5. MKS Gryf Brzesko
6. Iskierka Krzyż Tarnów

Tabela i Wyniki Rozgrywek gr.A i gr.B 19M 2016/2017

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Dunajec Nowy Sącz 12 24 36 4 988 659
2 GKPS Gorlice 12 21 31 14 1035 883
3 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 12 20 26 18 992 914
4 SOKÓŁ TARNÓW 12 16 20 24 951 951
5 OGNIWO Piwniczna 12 16 14 29 860 978
6 ORZEŁ BIAŁA NIZNA 12 15 17 27 876 1006
7 MKS RYGLICE 12 12 5 33 565 876
1 2016-10-23 GKPS Gorlice - SOKÓŁ TARNÓW 3:0 (25:20, 25:16, 25:19)
2 2016-10-23 MKS RYGLICE - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (16:25, 24:26, 18:25)
3 2016-10-23 OGNIWO Piwniczna - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 1:3 (27:25, 13:25, 21:25, 27:29)
4 2016-10-30 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:19, 25:19, 25:17)
5 2017-01-08 SOKÓŁ TARNÓW - MKS RYGLICE 3:0 (25:6, 25:11, 25:12)
6 2016-12-18 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:1 (20:25, 25:14, 25:16, 25:17)
7 2016-11-09 MKS RYGLICE - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (12:25, 16:25, 19:25)
8 2016-11-27 OGNIWO Piwniczna - SOKÓŁ TARNÓW 3:2 (14:25, 23:25, 25:13, 25:21, 15:12)
9 2016-11-06 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (22:25, 25:17, 24:26, 22:25)
10 2016-10-25 SOKÓŁ TARNÓW - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 2:3 (25:23, 17:25, 22:25, 27:25, 13:15)
11 2017-01-13 Dunajec Nowy Sącz - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:10, 25:17, 25:21)
12 2016-10-30 GKPS Gorlice - MKS RYGLICE 3:0 (25:15, 25:16, 25:7)
13 2016-11-06 OGNIWO Piwniczna - GKPS Gorlice 1:3 (25:23, 17:25, 22:25, 15:25)
14 2017-01-23 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (10:25, 18:25, 17:25)
15 2017-01-15 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - SOKÓŁ TARNÓW 3:2 (26:28, 25:20, 23:25, 25:20, 15:10)
16 2017-01-24 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:17, 25:21, 25:16)
17 2016-11-20 GKPS Gorlice - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:2 (18:25, 21:25, 25:17, 25:16, 15:10)
18 2016-11-20 MKS RYGLICE - OGNIWO Piwniczna 1:3 (16:25, 20:25, 25:23, 17:25)
19 2016-11-27 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - MKS RYGLICE 3:0 (25:18, 25:16, 25:22)
20 2016-11-27 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:2 (28:30, 28:26, 25:18, 17:25, 15:12)
21 2016-12-14 SOKÓŁ TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (15:25, 12:25, 18:25)
22 2016-12-11 SOKÓŁ TARNÓW - GKPS Gorlice 1:3 (25:22, 31:33, 23:25, 21:25)
23 2016-12-11 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - MKS RYGLICE 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
24 2016-12-09 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:20, 25:20, 26:24)
25 2016-12-18 OGNIWO Piwniczna - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:20, 25:20, 23:25, 25:20)
26 2016-11-06 MKS RYGLICE - SOKÓŁ TARNÓW 0:3 (11:25, 15:25, 29:31)
27 2017-01-17 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (14:25, 18:25, 25:21, 15:25)
28 2016-11-09 Dunajec Nowy Sącz - MKS RYGLICE 3:0 (25:6, 25:19, 25:9)
29 2017-01-21 SOKÓŁ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:17, 25:13, 25:20)
30 2017-01-08 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (25:22, 25:19, 25:19)
31 2016-12-16 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - SOKÓŁ TARNÓW 0:3 (23:25, 17:25, 22:25)
32 2016-11-14 OGNIWO Piwniczna - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (10:25, 10:25, 9:25)
33 2016-12-07 MKS RYGLICE - GKPS Gorlice 0:3 (12:25, 10:25, 7:25)
34 2017-01-08 GKPS Gorlice - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:23, 25:13, 25:17)
35 2016-11-13 Dunajec Nowy Sącz - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:1 (25:22, 24:26, 25:12, 25:18)
36 2016-11-20 SOKÓŁ TARNÓW - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (25:21, 19:25, 21:25, 23:25)
37 2016-12-04 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (25:23, 21:25, 19:25, 16:25)
38 2017-01-18 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - GKPS Gorlice 1:3 (10:25, 25:23, 19:25, 23:25)
39 2017-01-15 OGNIWO Piwniczna - MKS RYGLICE 3:1 (25:13, 21:25, 25:13, 25:15)
40 2017-01-22 MKS RYGLICE - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
41 2017-01-22 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:21, 25:19, 25:15)
42 2017-01-19 Dunajec Nowy Sącz - SOKÓŁ TARNÓW 3:0 (25:17, 25:21, 25:16)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UMKS KĘCZANIN Kęty 10 19 29 6 836 619
2 MKS Andrychów 10 19 27 6 784 577
3 MKS GRYF Brzesko 10 16 19 15 753 700
4 UKS WOLA Batorska 10 12 7 24 626 691
5 UKS Hutnik Kraków 9 11 14 18 622 666
6 KS GÓRNIK LIBIĄŻ 9 7 0 27 308 676
1 2016-10-23 MKS GRYF Brzesko - UKS WOLA Batorska 3:0 (25:21, 25:22, 25:23)
2 2016-10-24 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 0:3 (25:27, 18:25, 22:25)
3 2016-10-21 KS GÓRNIK LIBIĄŻ - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (13:25, 9:25, 12:25)
4 2016-10-30 UKS WOLA Batorska - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (10:25, 20:25, 17:25)
5 2016-10-30 MKS Andrychów - KS GÓRNIK LIBIĄŻ 3:0 (25:5, 25:13, 25:15)
6 2016-11-08 MKS GRYF Brzesko - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:19, 25:14, 12:25, 25:19)
7 2016-11-10 UKS Hutnik Kraków - UKS WOLA Batorska 3:0 (25:10, 25:12, 25:14)
8 2016-11-04 KS GÓRNIK LIBIĄŻ - MKS GRYF Brzesko 0:3 (16:25, 18:25, 20:25)
9 2016-11-06 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:15, 25:18, 25:20)
10 2016-11-20 UKS WOLA Batorska - MKS Andrychów 1:3 (20:25, 20:25, 25:18, 20:25)
11 2016-11-20 MKS GRYF Brzesko - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (20:25, 25:22, 26:28, 19:25)
12 2016-11-25 UKS Hutnik Kraków - KS GÓRNIK LIBIĄŻ 3:0 (25:16, 25:12, 25:11)
13 2016-11-27 KS GÓRNIK LIBIĄŻ - UKS WOLA Batorska 0:3 (24:26, 17:25, 20:25)
14 2016-11-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)
15 2016-11-27 MKS Andrychów - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:20, 25:18, 25:14)
16 2016-12-11 UKS WOLA Batorska - MKS GRYF Brzesko 0:3 (20:25, 26:28, 17:25)
17 2017-01-28 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
18 2016-12-08 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS GÓRNIK LIBIĄŻ 3:0 (25:15, 25:12, 25:19)
19 2017-01-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS WOLA Batorska 3:0 (25:13, 25:22, 26:24)
20 2016-12-18 KS GÓRNIK LIBIĄŻ - MKS Andrychów 0:3 (10:25, 15:25, 16:25)
21 2016-12-15 UKS Hutnik Kraków - MKS GRYF Brzesko 2:3 (23:25, 18:25, 25:22, 25:19, 21:23)
22 2017-01-08 UKS WOLA Batorska - UKS Hutnik Kraków 0:3 (15:25, 16:25, 23:25)
23 2017-01-08 MKS GRYF Brzesko - KS GÓRNIK LIBIĄŻ 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
24 2017-01-08 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:2 (21:25, 25:20, 25:22, 14:25, 15:9)
25 2017-01-29 MKS Andrychów - UKS WOLA Batorska 3:0 (32:30, 26:24, 25:11)
26 2017-01-12 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:14, 25:18, 25:15)
27 2017-01-15 KS GÓRNIK LIBIĄŻ - UKS Hutnik Kraków 0:0
28 2017-01-22 UKS WOLA Batorska - KS GÓRNIK LIBIĄŻ 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
29 2017-01-26 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 2:3 (28:26, 25:18, 18:25, 21:25, 2:15)
30 2017-01-19 MKS GRYF Brzesko - MKS Andrychów 0:3 (13:25, 21:25, 26:28)

Wyniki Mistrzostw Małopolski Juniorów

umksmistrz2016

Finał Mistrzostw Małopolski Juniorów 2015/2016

Kęty 05-07 luty 2016 r.

Grupa A: UMKS Kęczanin Kęty, Dunajec Nowy Sącz, MKS Gryf Brzesko
Grupa B: GKPS Gorlice, MKS Andrychów, Sokół Gumniska Tarnów

Harmonogram gier

Piątek 05.02.2016 r. - hala OSiR Kęty

godz. 10.00 UMKS Kęczanin – MKS Gryf Brzesko 3:1 (25:19, 21:25, 25:13, 25:22)
40 min po zakończeniu
GKPS Gorlice – Sokół Tarnów 3:2 (25:18, 25:15, 22:25, 24:26, 15:3)

godz. 14.00 Dunajec Nowy Sącz – MKS Gryf Brzesko 3:0 (25:11, 25:14, 25:18)
40 min po otwarciu
MKS Andrychów – Sokół Tarnów 3:1 (25:18, 23:25, 25:16, 25:22)

 

Sobota 06.02.2016 r. - hala OSiR Kęty

godz. 9.00 UMKS Kęczanin – Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:19, 25:14, 25:13)
40 min po zakończeniu
GKPS Gorlice – MKS Andrychów 0:3 (31:33, 27:29, 13:25)

godz. 14.00
I mecz półfinałowy I A – II B UMKS Kęczanin - GKPS Gorlice 3:2 (21:25, 18:25, 26:24, 28:26, 15:10)
40 min po zakończeniu
II mecz półfinałowy II A – I B MKS Andrychów - Dunajec Nowy Sącz 3:2 (25:21, 25:18, 21:25, 15:25, 15:11)

godz. 14.00 mecz o V miejsce III A - III B: Gryf Brzesko - Sokół Tarnów 0:3 (21:25, 20:25, 17:25)
(sala PZ Nr 10 SME ul. Żwirki i Wigury 27a)

 

Niedziela 07.02.2016 r. - hala OSiR Kęty

godz. 9.00 mecz o III miejsce: GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (25:27, 15:25, 18:25)
40 min po zakończeniu
FINAŁ : UMKS Kęczanin - MKS Andrychów  3:2 (25:16, 22:25, 20:25, 25:21, 15:12)


Klasyfikacja końcowa:
1. UMKS Kęczanin Kęty
2. MKS Andrychów
3. Dunajec Nowy Sącz
4. GKPS Gorlice
5. Sokół Gumniska Tarnów
6. MKS Gryf Brzesko

Tabela i Wyniki Rozgrywek gr.A i gr.B 19M 2015/2016

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 GKPS Gorlice 10 19 29 8 874 672
2 Dunajec Nowy Sącz 10 19 29 8 877 687
3 SOKÓŁ Gumniska Tarnów 10 16 21 15 820 734
4 ORZEŁ BIAŁA NIZNA 10 14 16 22 760 895
5 UKS WOLA Batorska 10 12 8 26 686 792
6 GSKS Laskowa 10 10 6 30 638 875


1 2015-10-21 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - GSKS Laskowa 3:0 (25:8, 25:9, 25:16)
2 2015-10-25 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (19:25, 17:25, 9:25)
3 2015-10-25 UKS WOLA Batorska - GKPS Gorlice 0:3 (10:25, 20:25, 21:25)
4 2015-11-10 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 0:3 (11:25, 15:25, 12:25)
5 2015-11-08 Dunajec Nowy Sącz - UKS WOLA Batorska 3:0 (25:23, 25:17, 25:15)
6 2015-11-06 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:1 (25:20, 25:27, 25:14, 25:19)
7 2015-11-17 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - GSKS Laskowa 3:2 (27:25, 25:18, 23:25, 21:25, 15:12)
8 2015-11-15 UKS WOLA Batorska - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 1:3 (18:25, 25:23, 23:25, 24:26)
9 2015-11-15 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 3:2 (24:26, 21:25, 25:20, 25:20, 15:9)
10 2015-11-24 GSKS Laskowa - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (27:25, 24:26, 12:25, 20:25)
11 2015-11-20 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - GKPS Gorlice 1:3 (25:20, 20:25, 18:25, 20:25)
12 2015-11-22 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - UKS WOLA Batorska 3:0 (28:26, 25:21, 25:22)
13 2015-11-29 UKS WOLA Batorska - GSKS Laskowa 3:0 (25:21, 25:18, 25:13)
14 2015-11-29 GKPS Gorlice - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:1 (25:10, 25:9, 23:25, 25:13)
15 2015-12-01 Dunajec Nowy Sącz - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:1 (25:21, 19:25, 25:17, 25:19)
16 2015-12-06 GSKS Laskowa - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 0:3 (13:25, 16:25, 23:25)
17 2015-12-06 Dunajec Nowy Sącz - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (25:14, 25:10, 25:11)
18 2015-12-06 GKPS Gorlice - UKS WOLA Batorska 3:0 (25:22, 25:18, 25:9)
19 2015-12-15 GKPS Gorlice - GSKS Laskowa 3:0 (25:13, 25:9, 25:13)
20 2015-12-13 UKS WOLA Batorska - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (22:25, 21:25, 13:25)
21 2015-12-13 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 1:3 (25:22, 16:25, 14:25, 18:25)
22 2015-12-20 GSKS Laskowa - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 1:3 (26:28, 25:23, 23:25, 24:26)
23 2015-12-18 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - UKS WOLA Batorska 3:0 (25:12, 25:17, 25:17)
24 2015-12-20 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:2 (25:15, 18:25, 28:30, 25:21, 15:11)
25 2016-01-19 Dunajec Nowy Sącz - GSKS Laskowa 3:0 (25:15, 25:15, 25:17)
26 2016-01-10 GKPS Gorlice - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)
27 2016-01-10 UKS WOLA Batorska - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 1:3 (20:25, 19:25, 25:18, 20:25)
28 2016-01-17 GSKS Laskowa - UKS WOLA Batorska 2:3 (14:25, 23:25, 25:23, 25:23, 8:15)
29 2016-01-17 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - GKPS Gorlice 1:3 (24:26, 25:18, 23:25, 14:25)
30 2016-01-17 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (25:21, 15:25, 13:25, 19:25)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UMKS KĘCZANIN Kęty 6 12 18 3 504 394
2 MKS Andrychów 6 10 13 9 504 423
3 MKS GRYF Brzesko 6 8 11 13 494 490
4 KS GÓRNIK LIBIĄŻ 6 6 1 18 271 466


1 2015-11-15 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (23:25, 25:27, 22:25)
2 2015-11-15 MKS GRYF Brzesko - KS GÓRNIK LIBIĄŻ 3:0 (25:17, 25:19, 25:12)
3 2015-11-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS GÓRNIK LIBIĄŻ 3:0 (25:15, 25:15, 25:18)
4 2015-11-22 MKS Andrychów - MKS GRYF Brzesko 3:1 (17:25, 25:23, 25:18, 25:18)
5 2015-11-29 MKS GRYF Brzesko - UMKS KĘCZANIN Kęty 2:3 (25:18, 21:25, 25:22, 20:25, 9:15)
6 2015-11-27 KS GÓRNIK LIBIĄŻ - MKS Andrychów 0:3 (11:25, 16:25, 6:25)
7 2015-12-20 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:18)
8 2015-12-06 KS GÓRNIK LIBIĄŻ - MKS GRYF Brzesko 1:3 (25:16, 10:25, 16:25, 12:25)
9 2016-01-12 KS GÓRNIK LIBIĄŻ - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (15:25, 22:25, 11:25)
10 2016-01-10 MKS GRYF Brzesko - MKS Andrychów 2:3 (17:25, 25:21, 25:21, 22:25, 12:15)
11 2016-01-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:10, 25:23, 25:10)
12 2016-01-17 MKS Andrychów - KS GÓRNIK LIBIĄŻ 3:0 (25:14, 25:9, 25:8)

Nasi partnerzy