Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Młodziczki

Ranking Młodziczek Sezon 2025/2026

MIEJSCEKLUB11.11.202523.11.202530.11.202514.12.202511.01.202625.01.202631.01.2026SUMA
1PGE SMS SOLNA Wieliczka 110010010010010090100
2MKS MOS Wieliczka 1909090909010090
3SKPS DUNAJEC Nowy Sącz 185858078828582
4SMS SPARTA Kraków 182828582858078
5UKS JEDYNKA Tarnów78807880788285
6SL SALOS Staniątki 177788285807880
7KS Prądniczanka Kraków 175787978797776
8UKS SETBOL Oświęcim 179777879777675
9MKS MARATON Krzeszowice80777675777675
10UKS GÓRAL Muszyna76757776757777
11MKS Andrychów 178797776747474
12TS WISŁA Kraków 177767577767372
13MUKS POPRAD Stary Sącz 172747577767576
14UMKS KĘCZANIN Kęty 171717172757879
15UKS 22 Kraków66697275787978
16UMKS PMOS Chrzanów72757674737170
17UKS ISKRY Grybów75767474737069
18UKS VICTORIA Witkowice69727371727577
19PGE SMS SOLNA Wieliczka 274737273717273
20PKS Kalwaria Zebrzydowska76747473706971
21KPS GORCE Nowy Targ 173727371706971
22STS SANDECJA Nowy Sącz 166686972747474
23UKS SETBOL Oświęcim 263666869717273
24KS AGH Kraków70686970686869
25UKS VOLLEY Brzesko 170697170676668
26MKS PODKARPACIE Bobowa71717067666867
27SL SALOS Staniątki 263666868697172
28MKS Limanowa62636669727370
29MKS MOS Wieliczka 269706766686766
30UKS ORŁY Jaroszowiec 174737067646261
31MKS Andrychów 364636668697067
32AMS Pcim 168676565666766
33MUKS OGNIWO Piwniczna Zdrój67656564626364
34KS VOLLEY Gorlice 168676463646261
35BCS Zawoja73706764615856
36UKS JEDYNKA Libiąż62626366676463
37UKS JEDYNKA Tarnów 257606365656565
38SMS SPARTA Kraków 260616063656564
39AS Przeciszów61606262626365
40MKS POGOŃ Proszowice 167656461585760
41MUKS POPRAD Stary Sącz 260626261606158
42MKS Ryglice65646158595855
43MKS Andrychów 251545760636668
44UKS ORŁY Jaroszowiec 265646158565657
45AS Niepołomice 155545760636463
46UKS 2010 Liszki57595959606159
47MKS MOS Wieliczka 354576062615959
48KS VOLLEY Gorlice 264615959555457
49KS RADWANSPORT Gdów61585655545760
50UKS DWÓJKA Krynica Zdrój56565554576062
51UKS ORZEŁ Zbylitowska Góra59595856565554
52KS BRONOWIANKA Kraków50515457595958
53SKPS DUNAJEC Nowy Sącz 251535457585656
54CKiS Skawina56565656555352
55AMS Pcim 258575855535249
56KS Prądniczanka Kraków 249485154576062
57TS SPARTA Świątniki Górne54555251545553
58KS DALIN Myślenice 159585553524948
59TS WISŁA Kraków 255535352515455
60KS WILKI Szynwałd58555249485153
61KPS GORCE Nowy Targ 253525051535251
62KS RADWANSPORT Gdów 248515352515352
63UKS VOLLEY Brzesko 252505153525049
64KS DALIN Myślenice 253525050494851
65UMKS PMOS Chrzanów 248504948505154
66MKS POGOŃ Proszowice 247474849485050
67STS SANDECJA Nowy Sącz 250494850494647
68UKS ZALEW Świnna Poręba52494747474747
69KS RADWANSPORT Kraków46484948504946
70AS Niepołomice 247474647474850
71GAS ROZWÓJ Szerzyny49464746464748
72ALPS Wadowice46464646464646

AKTUALNOŚCI

ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Partnerzy i sponsorzy