systemobsad

ico-f

ico-forum

Zgłoś uwagę
...

I Turniej Kwalifikacyjny Kadetek 22.10.2017

MUSZYNA Proxima Krakow  1 m kadetek

                                                               Finał Mistrzostw Małopolski Kadetek
                                                                        Proszowice 10-12 lutego 2017 r.

Grupa F1: MKS Andrychów, STS Sandecja Nowy Sącz, UKS Jedynka Tarnów
Grupa F2: Muszyna Proxima Kraków, MKS MOS Wieliczka, MUKS Poprad Stary Sącz

Program zawodów:
10.02.2017 – piątek
MKS Andrychów                              - UKS Jedynka Tarnów       3:0 (25:11, 25:23, 25:11)
MUSZYNA PROXIMA Kraków    - MUKS POPRAD Stary Sącz         3:0 (25:11, 25:22, 25:14)
STS SANDECJA Nowy Sącz          - UKS Jedynka Tarnów           3:1 (26:24,21:25,25:22,25:11)       
MKS MOS Wieliczka                      - MUKS POPRAD Stary Sącz   0:3 (24:26, 20:25, 16:25)                 

11.02.2017 – sobota
MKS Andrychów                              - STS SANDECJA Nowy Sącz        3:0 (25:21, 25:19, 25:23)
MUSZYNA PROXIMA Kraków    - MKS MOS Wieliczka                      3:2 (25:18, 25:20, 23:25, 17:25, 15:13)       

Mecz o V miejsce:  
UKS JEDYNKA Tarnów                  - MKS MOS Wieliczka               3:2 (18:25,26:28,25:20,25:18,16:14)

Półfinał 1:  MKS Andrychów – MUKS POPRAD Stary Sącz                   3:0 (25:17, 25:14, 25:14)  
Półfinał 2:  STS SANDECJA Nowy Sącz – MUSZYNA PROXIMA Kraków   0:3 (8:25, 15:25, 20:25)    

12.02.2017 – niedziela
Mecz o III miejsce:  
STS SANDECJA Nowy Sącz – MUKS POPRAD Stary Sącz                   2:3 (20:25, 25:15,23:25, 25:17,10:15)

Finał:
    MKS Andrychów – MUSZYNA PROXIMA Kraków                 0:3 ( 20:25, 14:25, 21:25)

Klasyfikacja końcowa:
1. MUSZYNA PROXIMA Kraków
2. MKS Andrychów
3. MUKS POPRAD Stary Sącz
4. STS SANDECJA Nowy Sącz
5. UKS JEDYNKA Tarnów
6. MKS MOS Wieliczka

Kadeci

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 8 16 24 0 600 294
2 GKPS Gorlice 7 12 16 9 554 484
3 UKS AS Niepołomice 8 11 12 16 534 614
4 UKS START LIPNICA WIELKA 6 10 12 6 381 323
5 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 7 9 8 17 476 530
6 LKS Szynwałd 8 8 0 24 300 600
1 2017-12-29 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - UKS START LIPNICA WIELKA 3:0 (25:16, 25:10, 25:9)
2 2017-11-23 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 2:3 (25:17, 25:13, 22:25, 21:25, 11:25)
3 2017-11-15 UKS AS Niepołomice - LKS Szynwałd 3:0 (25:8, 25:13, 25:23)
4 2018-01-09 UKS START LIPNICA WIELKA - LKS Szynwałd 3:0 (25:16, 25:8, 25:12)
5 2017-10-21 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 1:3 (19:25, 26:24, 20:25, 22:25)
6 2017-10-22 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:15, 25:18, 25:9)
7 2018-01-11 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS START LIPNICA WIELKA 0:3 (15:25, 18:25, 15:25)
8 2017-10-30 UKS AS Niepołomice - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (6:25, 17:25, 8:25)
9 2017-10-27 LKS Szynwałd - GKPS Gorlice 0:3 (8:25, 17:25, 17:25)
10 2017-11-04 UKS START LIPNICA WIELKA - GKPS Gorlice 0:0
11 2017-11-04 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - LKS Szynwałd 3:0 (25:11, 25:7, 25:2)
12 2017-11-04 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:2 (14:25, 25:14, 23:25, 25:10, 25:9)
13 2018-01-14 UKS AS Niepołomice - UKS START LIPNICA WIELKA 0:3 (22:25, 15:25, 19:25)
14 2017-11-18 LKS Szynwałd - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (9:25, 14:25, 19:25)
15 2017-11-21 GKPS Gorlice - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (17:25, 10:25, 16:25)
16 2017-12-29 UKS START LIPNICA WIELKA - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (15:25, 18:25, 13:25)
17 2017-12-02 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:20, 25:17, 25:17)
18 2017-12-02 LKS Szynwałd - UKS AS Niepołomice 0:3 (16:25, 20:25, 16:25)
19 2018-01-09 LKS Szynwałd - UKS START LIPNICA WIELKA 0:3 (6:25, 22:25, 5:25)
20 2017-11-30 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 1:3 (25:17, 14:25, 25:27, 15:25)
21 2017-12-09 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (7:25, 15:25, 19:25)
22 2017-12-16 UKS START LIPNICA WIELKA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
23 2017-12-15 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:11, 25:15, 25:10)
24 2017-12-19 GKPS Gorlice - LKS Szynwałd 3:0 (25:15, 25:7, 25:9)
25 2018-01-13 GKPS Gorlice - UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
26 2018-01-13 LKS Szynwałd - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:0
27 2018-01-21 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
28 2018-01-27 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS AS Niepołomice 0:0
29 2018-01-27 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS Szynwałd 0:0
30 2018-01-27 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - GKPS Gorlice 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Sparta AGH Kraków 6 12 18 1 468 350
2 UMKS KĘCZANIN Kęty 7 12 16 9 594 534
3 MKS Andrychów 7 10 9 13 466 506
4 KS DALIN Myślenice 6 8 8 13 470 501
5 UKS Hutnik Kraków 6 6 3 18 402 509
1 2017-10-07 UKS Sparta AGH Kraków - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)
2 2017-10-07 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (14:25, 18:25, 17:25)
  2017-10-07 UKS Hutnik Kraków - pauzuje 0:0
3 2017-10-21 KS DALIN Myślenice - MKS Andrychów 1:3 (25:20, 23:25, 25:27, 21:25)
4 2017-11-23 UKS Hutnik Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
  2017-10-21 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje 0:0
5 2017-11-12 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:19, 25:11, 25:20)
6 2017-10-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 0:3 (26:28, 23:25, 25:27)
  2017-10-28 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje 0:0
7 2017-11-30 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (25:18, 24:26, 20:25, 20:25)
8 2017-11-04 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
  2017-11-04 KS DALIN Myślenice - pauzuje 0:0
9 2017-11-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 1:3 (25:18, 18:25, 18:25, 22:25)
10 2017-11-18 KS DALIN Myślenice - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:23, 25:17, 19:25, 25:18)
  2017-11-18 MKS Andrychów - pauzuje 0:0
11 2017-12-02 KS DALIN Myślenice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
12 2017-12-02 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:21, 25:19, 25:22)
  2017-12-02 UKS Hutnik Kraków - pauzuje 0:0
13 2017-12-14 MKS Andrychów - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
14 2018-01-10 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:14, 25:19, 25:11)
  2017-12-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje 0:0
15 2018-01-16 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 0:0
16 2017-12-16 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (16:25, 20:25, 25:22, 18:25)
  2017-12-16 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje 0:0
17 2018-01-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:17, 25:17, 21:25, 25:23)
18 2018-01-07 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (19:25, 18:25, 16:25)
  2018-01-13 KS DALIN Myślenice - pauzuje 0:0
19 2018-01-19 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
20 2018-01-27 UKS Hutnik Kraków - KS DALIN Myślenice 0:0
  2018-01-27 MKS Andrychów - pauzuje 0:0

Juniorki

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 POPRAD Stary Sącz 8 16 24 5 702 544
2 STS Sandecja Nowy Sącz 8 14 22 8 705 585
3 EKSTRIM Gorlice 9 13 13 18 634 676
4 Wisła Kraków 7 11 13 9 484 423
5 Góral Muszyna 7 8 6 18 455 546
6 OMEGA RZUCHOWA 7 7 1 21 339 545
1 2017-10-01 POPRAD Stary Sącz - Wisła Kraków 3:1 (25:27, 25:18, 25:12, 25:16)
2 2017-10-01 STS Sandecja Nowy Sącz - Góral Muszyna 3:1 (18:25, 25:15, 25:17, 25:18)
3 2017-10-15 EKSTRIM Gorlice - OMEGA RZUCHOWA 3:0 (25:10, 25:10, 25:23)
4 2017-10-08 Wisła Kraków - OMEGA RZUCHOWA 3:0 (25:15, 25:13, 25:18)
5 2017-10-08 Góral Muszyna - EKSTRIM Gorlice 2:3 (21:25, 25:14, 25:10, 19:25, 8:15)
6 2017-10-08 POPRAD Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz 3:2 (26:24, 23:25, 25:16, 24:26, 15:9)
7 2017-11-15 STS Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 3:0 (25:20, 25:14, 25:14)
8 2017-10-29 EKSTRIM Gorlice - POPRAD Stary Sącz 0:3 (17:25, 21:25, 16:25)
9 2017-10-29 OMEGA RZUCHOWA - Góral Muszyna 0:3 (25:27, 23:25, 16:25)
10 2017-11-04 Wisła Kraków - Góral Muszyna 3:0 (25:15, 25:14, 25:15)
11 2017-12-08 POPRAD Stary Sącz - OMEGA RZUCHOWA 3:0 (25:13, 25:18, 25:14)
12 2017-11-10 STS Sandecja Nowy Sącz - EKSTRIM Gorlice 3:0 (25:17, 25:23, 25:18)
13 2017-11-19 EKSTRIM Gorlice - Wisła Kraków 0:3 (12:25, 20:25, 19:25)
14 2017-11-22 OMEGA RZUCHOWA - STS Sandecja Nowy Sącz 0:3 (8:25, 11:25, 15:25)
15 2017-11-20 Góral Muszyna - POPRAD Stary Sącz 0:3 (13:25, 18:25, 19:25)
16 2017-12-03 Wisła Kraków - POPRAD Stary Sącz 0:3 (20:25, 22:25, 21:25)
17 2017-11-29 Góral Muszyna - STS Sandecja Nowy Sącz 0:3 (17:25, 19:25, 16:25)
18 2017-12-20 OMEGA RZUCHOWA - EKSTRIM Gorlice 1:3 (15:25, 25:18, 16:25, 19:25)
19 2017-12-13 OMEGA RZUCHOWA - Wisła Kraków 0:3 (10:25, 9:25, 13:25)
20 2017-12-13 EKSTRIM Gorlice - Góral Muszyna 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)
21 2017-12-13 STS Sandecja Nowy Sącz - POPRAD Stary Sącz 2:3 (25:23, 27:29, 21:25, 25:22, 13:15)
22 2018-01-07 Wisła Kraków - STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
23 2018-01-07 POPRAD Stary Sącz - EKSTRIM Gorlice 3:0 (25:17, 25:20, 25:11)
24 2018-01-24 Góral Muszyna - OMEGA RZUCHOWA 0:0
25 2018-01-17 Góral Muszyna - Wisła Kraków 0:0
26 2018-01-17 OMEGA RZUCHOWA - POPRAD Stary Sącz 0:0
27 2018-01-12 EKSTRIM Gorlice - STS Sandecja Nowy Sącz 1:3 (24:26, 25:20, 14:25, 28:30)
28 2018-01-28 Wisła Kraków - EKSTRIM Gorlice 0:0
29 2018-01-28 STS Sandecja Nowy Sącz - OMEGA RZUCHOWA 0:0
30 2018-01-28 POPRAD Stary Sącz - Góral Muszyna 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS MOS Wieliczka 10 18 24 10 798 664
2 TREFL PROXIMA KRAKÓW 9 17 26 5 752 489
3 SETBOL Oświęcim 9 17 25 8 767 625
4 UMKS KĘCZANIN Kęty 9 13 16 16 693 651
5 PMOS Chrzanów 9 12 10 21 616 721
6 SL SALOS RP Kraków 10 12 11 25 666 825
7 Wisła Kraków II 10 10 3 30 494 811
  2017-10-01 TREFL PROXIMA KRAKÓW - pauzuje 0:0
1 2017-10-01 UMKS KĘCZANIN Kęty - Wisła Kraków II 3:0 (25:5, 25:14, 25:18)
2 2017-10-06 MKS MOS Wieliczka - PMOS Chrzanów 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:13)
3 2017-11-10 SETBOL Oświęcim - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:13, 25:23, 25:13)
  2017-10-08 pauzuje - SETBOL Oświęcim 0:0
4 2017-10-08 PMOS Chrzanów - SL SALOS RP Kraków 3:1 (23:25, 25:19, 28:26, 25:21)
5 2017-10-08 Wisła Kraków II - MKS MOS Wieliczka 0:3 (12:25, 18:25, 10:25)
6 2017-10-08 TREFL PROXIMA KRAKÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:18, 25:14, 19:25, 25:9)
  2017-10-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje 0:0
7 2017-10-22 MKS MOS Wieliczka - TREFL PROXIMA KRAKÓW 3:2 (20:25, 18:25, 25:21, 25:22, 15:13)
8 2017-10-22 SL SALOS RP Kraków - Wisła Kraków II 3:0 (25:16, 25:5, 25:17)
9 2017-10-24 SETBOL Oświęcim - PMOS Chrzanów 3:0 (25:14, 25:8, 25:12)
  2017-10-25 pauzuje - PMOS Chrzanów 0:0
10 2017-10-25 Wisła Kraków II - SETBOL Oświęcim 0:3 (13:25, 14:25, 22:25)
11 2017-10-25 SL SALOS RP Kraków - TREFL PROXIMA KRAKÓW 0:3 (7:25, 13:25, 15:25)
12 2017-10-26 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS MOS Wieliczka 1:3 (25:22, 18:25, 17:25, 22:25)
  2017-10-29 MKS MOS Wieliczka - pauzuje 0:0
13 2017-10-29 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (20:25, 16:25, 25:23, 16:25)
14 2017-10-29 SETBOL Oświęcim - TREFL PROXIMA KRAKÓW 1:3 (17:25, 29:27, 21:25, 22:25)
15 2017-10-29 PMOS Chrzanów - Wisła Kraków II 3:1 (25:9, 26:24, 21:25, 25:15)
  2017-11-05 pauzuje - Wisła Kraków II 0:0
16 2017-11-03 TREFL PROXIMA KRAKÓW - PMOS Chrzanów 3:0 (25:13, 25:9, 25:11)
17 2017-11-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL Oświęcim 2:3 (25:16, 23:25, 22:25, 25:20, 10:15)
18 2017-11-05 MKS MOS Wieliczka - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:11, 25:14, 25:17)
  2017-11-15 SL SALOS RP Kraków - pauzuje 0:0
19 2017-11-15 SETBOL Oświęcim - MKS MOS Wieliczka 3:0 (32:30, 25:18, 25:23)
20 2017-11-14 PMOS Chrzanów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (20:25, 18:25, 20:25)
21 2017-11-19 Wisła Kraków II - TREFL PROXIMA KRAKÓW 0:3 (13:25, 8:25, 11:25)
  2017-11-19 pauzuje - TREFL PROXIMA KRAKÓW 0:0
22 2018-01-14 Wisła Kraków II - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (13:25, 14:25, 9:25)
23 2017-11-19 PMOS Chrzanów - MKS MOS Wieliczka 0:3 (13:25, 19:25, 22:25)
24 2017-11-19 SL SALOS RP Kraków - SETBOL Oświęcim 2:3 (25:20, 25:16, 18:25, 16:25, 10:15)
  2017-12-03 SETBOL Oświęcim - pauzuje 0:0
25 2017-12-03 SL SALOS RP Kraków - PMOS Chrzanów 1:3 (20:25, 25:23, 19:25, 21:25)
26 2017-12-03 MKS MOS Wieliczka - Wisła Kraków II 3:0 (25:15, 25:17, 25:13)
27 2017-12-03 UMKS KĘCZANIN Kęty - TREFL PROXIMA KRAKÓW 0:3 (20:25, 14:25, 20:25)
  2017-12-13 pauzuje - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
28 2017-12-13 TREFL PROXIMA KRAKÓW - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:21, 25:17, 25:17)
29 2017-12-13 Wisła Kraków II - SL SALOS RP Kraków 1:3 (25:21, 19:25, 22:25, 23:25)
30 2017-12-13 PMOS Chrzanów - SETBOL Oświęcim 0:3 (20:25, 22:25, 24:26)
  2018-01-07 PMOS Chrzanów - pauzuje 0:0
31 2018-01-07 SETBOL Oświęcim - Wisła Kraków II 3:1 (25:10, 18:25, 25:8, 25:12)
32 2018-01-07 TREFL PROXIMA KRAKÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:8, 25:5)
33 2018-01-07 MKS MOS Wieliczka - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (26:24, 25:16, 25:23)
  2018-01-17 pauzuje - MKS MOS Wieliczka 0:0
34 2018-01-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków 0:0
35 2018-01-17 TREFL PROXIMA KRAKÓW - SETBOL Oświęcim 0:0
36 2018-01-17 Wisła Kraków II - PMOS Chrzanów 0:0
  2018-01-21 Wisła Kraków II - pauzuje 0:0
37 2018-01-21 PMOS Chrzanów - TREFL PROXIMA KRAKÓW 0:0
38 2018-01-21 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
39 2018-01-21 SL SALOS RP Kraków - MKS MOS Wieliczka 0:0
  2018-01-28 pauzuje - SL SALOS RP Kraków 0:0
40 2018-01-28 MKS MOS Wieliczka - SETBOL Oświęcim 0:0
41 2018-01-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - PMOS Chrzanów 0:0
42 2018-01-28 TREFL PROXIMA KRAKÓW - Wisła Kraków II 0:0

Juniorzy

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 OGNIWO Piwniczna 8 16 24 7 749 623
2 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 7 12 18 12 676 663
3 GKPS Gorlice 6 10 15 9 579 510
4 MKS GRYF Brzesko 7 9 10 18 578 629
5 UKS AS Niepołomice 7 8 9 18 532 629
6 LKS BOBOWA 7 8 7 19 541 601
1 2017-10-01 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 2:3 (25:15, 26:24, 18:25, 23:25, 13:15)
2 2017-11-09 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 3:1 (25:20, 26:28, 25:18, 25:22)
3 2017-10-01 OGNIWO Piwniczna - LKS BOBOWA 3:0 (25:17, 25:18, 25:19)
4 2017-10-15 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 1:3 (22:25, 25:18, 15:25, 18:25)
5 2017-10-15 MKS GRYF Brzesko - OGNIWO Piwniczna 0:3 (13:25, 21:25, 22:25)
6 2017-11-12 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:1 (25:22, 25:21, 22:25, 25:21)
7 2017-10-29 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:12, 25:6, 24:26, 25:16)
8 2017-10-29 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 2:3 (25:27, 27:25, 25:23, 22:25, 9:15)
9 2017-10-27 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 2:3 (14:25, 22:25, 25:15, 25:13, 9:15)
10 2017-11-02 UKS AS Niepołomice - MKS GRYF Brzesko 1:3 (14:25, 18:25, 25:19, 15:25)
11 2017-11-05 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 3:0 (25:22, 25:15, 28:26)
12 2017-11-05 GKPS Gorlice - OGNIWO Piwniczna 2:3 (25:19, 24:26, 27:29, 28:26, 8:15)
13 2017-11-19 OGNIWO Piwniczna - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:23, 25:13, 25:13)
14 2017-11-19 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 1:3 (25:23, 17:25, 26:28, 19:25)
15 2017-11-16 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 2:3 (25:23, 22:25, 25:22, 19:25, 13:15)
16 2017-12-01 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:1 (24:26, 25:21, 26:24, 25:20)
17 2017-12-03 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 0:3 (25:27, 18:25, 20:25)
18 2017-12-03 LKS BOBOWA - OGNIWO Piwniczna 1:3 (17:25, 25:23, 24:26, 19:25)
19 2017-12-13 LKS BOBOWA - UKS AS Niepołomice 0:3 (22:25, 20:25, 22:25)
20 2017-12-13 OGNIWO Piwniczna - MKS GRYF Brzesko 3:1 (24:26, 25:12, 25:23, 25:19)
21 2017-12-13 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
22 2018-01-25 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 0:0
23 2018-01-07 OGNIWO Piwniczna - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:19, 25:20, 21:25, 25:15)
24 2018-01-16 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 0:0
25 2018-01-18 MKS GRYF Brzesko - UKS AS Niepołomice 0:0
26 2018-01-18 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
27 2018-01-21 OGNIWO Piwniczna - GKPS Gorlice 0:0
28 2018-01-28 UKS AS Niepołomice - OGNIWO Piwniczna 0:0
29 2018-01-28 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:0
30 2018-01-28 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UMKS KĘCZANIN Kęty 8 16 24 3 666 478
2 UKS Hutnik Kraków 8 13 17 10 646 538
3 MKS Andrychów 8 12 16 13 602 649
4 UKS Sparta AGH Kraków 7 11 16 9 559 518
5 WAWEL Kraków 8 10 7 19 493 556
6 Jedynka Libiąż 9 9 1 27 463 690
1 2017-10-01 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż 3:0 (25:16, 25:12, 25:10)
2 2017-10-03 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
3 2017-12-12 UKS Hutnik Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (25:27, 25:20, 25:16, 25:22)
4 2017-10-15 Jedynka Libiąż - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (18:25, 14:25, 15:25)
5 2017-10-26 UKS Hutnik Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:9, 25:16, 25:12)
6 2017-10-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:21, 25:13, 25:19)
7 2017-10-29 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
8 2017-10-31 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (22:25, 25:20, 21:25, 20:25)
9 2017-10-27 UKS Sparta AGH Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
10 2017-11-05 Jedynka Libiąż - WAWEL Kraków 1:3 (25:15, 17:25, 15:25, 23:25)
11 2017-11-05 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (20:25, 25:15, 25:9, 27:25)
12 2017-11-12 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 3:1 (20:25, 33:31, 29:27, 25:21)
13 2017-11-09 UKS Hutnik Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:14, 25:18)
14 2017-11-19 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 2:3 (25:17, 21:25, 25:21, 19:25, 10:25)
15 2017-12-10 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (16:25, 11:25, 13:25)
16 2017-12-03 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (15:25, 18:25, 20:25)
17 2017-12-03 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 1:3 (19:25, 22:25, 28:26, 23:25)
18 2018-01-22 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:0
19 2018-01-05 UKS Sparta AGH Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:19, 25:16, 25:15)
20 2017-12-19 WAWEL Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:3 (13:25, 22:25, 13:25)
21 2017-12-13 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (21:25, 16:25, 26:24, 15:25)
22 2018-01-07 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów 0:3 (18:25, 10:25, 19:25)
23 2018-01-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:18, 25:22, 25:14)
24 2018-01-12 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (15:25, 16:25, 15:25)
25 2018-01-17 WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż 0:0
26 2018-01-17 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
27 2018-01-16 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 0:0
28 2018-01-11 Jedynka Libiąż - UKS Hutnik Kraków 0:3 (20:25, 9:25, 15:25)
29 2018-01-28 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
30 2018-01-24 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 0:0

II Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SMS DALIN MYŚLENICE 6 12 16 11 598 539
2 Sokół Tuchów 5 11 14 9 504 479
3 UKS AS Niepołomice 5 10 12 6 421 366
4 UMKS KĘCZANIN Kęty II 4 8 10 7 368 345
5 MTS PIAST SKAWINA 4 7 10 8 379 384
6 Orzeł Ciężkowice 5 7 8 9 348 370
7 ORZEŁ BIAŁA NIZNA 5 7 9 11 414 443
8 UKS Sparta AGH Kraków 5 2 6 15 448 477
9 JAWORZE PTASZKOWA 5 2 5 14 381 458
10 PAUZUJE 0 0 0 0 0 0
1 2017-11-18 Sokół Tuchów - PAUZUJE 0:0
2 2017-11-18 Orzeł Ciężkowice - UKS AS Niepołomice 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
3 2017-11-17 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (23:25, 26:24, 25:22, 25:19)
4 2017-11-18 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty II 3:2 (22:25, 25:22, 21:25, 25:18, 15:9)
5 2017-11-18 JAWORZE PTASZKOWA - MTS PIAST SKAWINA 1:3 (19:25, 12:25, 25:19, 26:28)
6 2017-11-25 PAUZUJE - MTS PIAST SKAWINA 0:0
7 2017-11-25 UMKS KĘCZANIN Kęty II - JAWORZE PTASZKOWA 0:0
8 2017-11-24 UKS Sparta AGH Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE 1:3 (20:25, 25:16, 23:25, 26:28)
9 2017-11-25 UKS AS Niepołomice - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (25:19, 25:15, 26:24)
10 2017-11-25 Sokół Tuchów - Orzeł Ciężkowice 3:2 (22:25, 25:19, 25:12, 27:29, 15:12)
11 2017-12-02 Orzeł Ciężkowice - PAUZUJE 0:0
12 2017-12-03 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - Sokół Tuchów 3:2 (25:14, 25:27, 10:25, 25:18, 15:8)
13 2017-12-03 SMS DALIN MYŚLENICE - UKS AS Niepołomice 3:2 (22:25, 22:25, 25:23, 25:23, 15:11)
14 2017-12-02 JAWORZE PTASZKOWA - UKS Sparta AGH Kraków 3:2 (21:25, 26:24, 23:25, 25:23, 15:13)
15 2017-11-25 UMKS KĘCZANIN Kęty II - MTS PIAST SKAWINA 2:3 (25:14, 25:16, 20:25, 25:27, 7:15)
16 2017-12-09 PAUZUJE - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
17 2017-12-09 UKS Sparta AGH Kraków - MTS PIAST SKAWINA 2:3 (25:20, 15:25, 25:13, 24:26, 13:15)
18 2017-12-09 UKS AS Niepołomice - JAWORZE PTASZKOWA 3:0 (25:18, 25:21, 25:10)
19 2017-12-09 Sokół Tuchów - SMS DALIN MYŚLENICE 3:2 (25:17, 25:23, 16:25, 18:25, 15:12)
20 2017-12-09 Orzeł Ciężkowice - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (25:19, 25:21, 25:20)
21 2017-12-16 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - PAUZUJE 0:0
22 2017-12-16 SMS DALIN MYŚLENICE - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:15, 25:13, 25:15)
23 2017-12-15 JAWORZE PTASZKOWA - Sokół Tuchów 1:3 (21:25, 25:20, 19:25, 29:31)
24 2018-01-27 MTS PIAST SKAWINA - UKS AS Niepołomice 0:0
25 2017-12-17 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:3 (19:25, 20:25, 13:25)
26 2018-01-13 PAUZUJE - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
27 2018-01-13 UKS AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty II 1:3 (19:25, 23:25, 25:17, 21:25)
28 2018-01-13 Sokół Tuchów - MTS PIAST SKAWINA 3:1 (25:22, 23:25, 25:20, 25:19)
29 2018-01-13 Orzeł Ciężkowice - JAWORZE PTASZKOWA 3:0 (25:12, 25:19, 25:15)
30 2018-01-13 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - SMS DALIN MYŚLENICE 3:2 (25:23, 25:22, 16:25, 14:25, 17:15)
31 2018-01-20 SMS DALIN MYŚLENICE - PAUZUJE 0:0
32 2018-01-20 JAWORZE PTASZKOWA - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 0:0
33 2018-01-20 MTS PIAST SKAWINA - Orzeł Ciężkowice 0:0
34 2018-01-20 UMKS KĘCZANIN Kęty II - Sokół Tuchów 0:0
35 2018-01-20 UKS Sparta AGH Kraków - UKS AS Niepołomice 0:0
36 2018-01-27 PAUZUJE - UKS AS Niepołomice 0:0
37 2018-01-27 Sokół Tuchów - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
38 2018-01-27 Orzeł Ciężkowice - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
39 2018-01-27 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - MTS PIAST SKAWINA 0:0
40 2018-01-27 SMS DALIN MYŚLENICE - JAWORZE PTASZKOWA 0:0
41 2018-02-10 JAWORZE PTASZKOWA - PAUZUJE 0:0
42 2018-02-10 MTS PIAST SKAWINA - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
43 2018-02-10 UMKS KĘCZANIN Kęty II - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 0:0
44 2018-02-10 UKS Sparta AGH Kraków - Orzeł Ciężkowice 0:0
45 2018-02-10 UKS AS Niepołomice - Sokół Tuchów 0:0
46 2018-02-24 PAUZUJE - Sokół Tuchów 0:0
47 2018-02-24 UKS AS Niepołomice - Orzeł Ciężkowice 0:0
48 2018-02-24 UKS Sparta AGH Kraków - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 0:0
49 2018-02-24 UMKS KĘCZANIN Kęty II - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
50 2018-02-24 MTS PIAST SKAWINA - JAWORZE PTASZKOWA 0:0
51 2018-03-03 MTS PIAST SKAWINA - PAUZUJE 0:0
52 2018-03-03 JAWORZE PTASZKOWA - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
53 2018-03-03 SMS DALIN MYŚLENICE - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
54 2018-03-03 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - UKS AS Niepołomice 0:0
55 2018-03-03 Orzeł Ciężkowice - Sokół Tuchów 0:0
56 2018-03-10 PAUZUJE - Orzeł Ciężkowice 0:0
57 2018-03-10 Sokół Tuchów - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 0:0
58 2018-03-10 UKS AS Niepołomice - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
59 2018-03-10 UKS Sparta AGH Kraków - JAWORZE PTASZKOWA 0:0
60 2018-03-10 MTS PIAST SKAWINA - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
61 2018-03-17 UMKS KĘCZANIN Kęty II - PAUZUJE 0:0
62 2018-03-17 MTS PIAST SKAWINA - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
63 2018-03-17 JAWORZE PTASZKOWA - UKS AS Niepołomice 0:0
64 2018-03-17 SMS DALIN MYŚLENICE - Sokół Tuchów 0:0
65 2018-03-17 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - Orzeł Ciężkowice 0:0
66 2018-03-24 PAUZUJE - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 0:0
67 2018-03-24 Orzeł Ciężkowice - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
68 2018-03-24 Sokół Tuchów - JAWORZE PTASZKOWA 0:0
69 2018-03-24 UKS AS Niepołomice - MTS PIAST SKAWINA 0:0
70 2018-03-24 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
71 2018-04-07 UKS Sparta AGH Kraków - PAUZUJE 0:0
72 2018-04-07 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS AS Niepołomice 0:0
73 2018-04-07 MTS PIAST SKAWINA - Sokół Tuchów 0:0
74 2018-04-07 JAWORZE PTASZKOWA - Orzeł Ciężkowice 0:0
75 2018-04-07 SMS DALIN MYŚLENICE - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 0:0
76 2018-04-14 PAUZUJE - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
77 2018-04-14 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - JAWORZE PTASZKOWA 0:0
78 2018-04-14 Orzeł Ciężkowice - MTS PIAST SKAWINA 0:0
79 2018-04-14 Sokół Tuchów - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
80 2018-04-14 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
81 2018-04-21 UKS AS Niepołomice - PAUZUJE 0:0
82 2018-04-21 UKS Sparta AGH Kraków - Sokół Tuchów 0:0
83 2018-04-21 UMKS KĘCZANIN Kęty II - Orzeł Ciężkowice 0:0
84 2018-04-21 MTS PIAST SKAWINA - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 0:0
85 2018-04-21 JAWORZE PTASZKOWA - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
86 2018-04-28 PAUZUJE - JAWORZE PTASZKOWA 0:0
87 2018-04-28 SMS DALIN MYŚLENICE - MTS PIAST SKAWINA 0:0
88 2018-04-28 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
89 2018-04-28 Orzeł Ciężkowice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
90 2018-04-28 Sokół Tuchów - UKS AS Niepołomice 0:0

I Liga Małopolska Kobiet

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 BRONOWIANKA Kraków 16 39 42 14 1319 1098
2 TREFL PROXIMA KRAKÓW II 16 38 41 14 1286 1038
3 UKS Jedynka Tarnów 16 36 39 15 1280 996
4 POPRAD Stary Sącz 15 33 34 16 1152 1060
5 MKS MOS Wieliczka 16 25 30 28 1238 1218
6 Wisła Kraków 16 18 22 35 1168 1253
7 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 15 15 21 36 1225 1292
8 GAS ROZWÓJ SZERZYNY 15 12 15 34 950 1127
9 OGNIWO Piwniczna 15 9 14 38 988 1181
10 PODKARPACIE Bobowa 14 6 9 37 768 1111
1 2017-09-30 POPRAD Stary Sącz - Wisła Kraków 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)
2 2017-10-06 UKS Jedynka Tarnów - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:15, 25:9, 25:17)
3 2017-10-05 MKS MOS Wieliczka - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)
4 2018-01-27 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - PODKARPACIE Bobowa 0:0
5 2017-09-30 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:12, 25:20, 25:15)
6 2017-10-07 Wisła Kraków - OGNIWO Piwniczna 3:2 (25:21, 15:25, 21:25, 25:22, 15:8)
7 2017-10-06 PODKARPACIE Bobowa - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (13:25, 17:25, 21:25)
8 2017-10-07 BRONOWIANKA Kraków - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:1 (27:25, 25:14, 25:27, 26:24)
9 2017-10-15 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - MKS MOS Wieliczka 1:3 (27:25, 20:25, 13:25, 22:25)
10 2017-10-05 POPRAD Stary Sącz - UKS Jedynka Tarnów 1:3 (19:25, 21:25, 25:20, 23:25)
11 2017-10-14 UKS Jedynka Tarnów - Wisła Kraków 3:0 (25:16, 25:10, 25:18)
12 2017-10-14 MKS MOS Wieliczka - POPRAD Stary Sącz 1:3 (18:25, 25:20, 11:25, 21:25)
13 2017-10-14 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:1 (25:22, 25:17, 21:25, 25:22)
14 2017-10-13 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - BRONOWIANKA Kraków 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)
15 2017-10-14 OGNIWO Piwniczna - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:10, 25:16, 25:16)
16 2017-10-21 Wisła Kraków - PODKARPACIE Bobowa 3:1 (25:15, 25:14, 23:25, 25:9)
17 2017-10-21 BRONOWIANKA Kraków - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:14, 25:14, 25:15)
18 2017-10-20 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (15:25, 17:25, 18:25)
19 2017-10-21 POPRAD Stary Sącz - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:0 (25:19, 26:24, 25:22)
20 2017-10-21 UKS Jedynka Tarnów - MKS MOS Wieliczka 3:0 (26:24, 25:21, 25:21)
21 2017-10-28 MKS MOS Wieliczka - Wisła Kraków 3:2 (25:21, 11:25, 25:21, 22:25, 15:13)
22 2017-10-28 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (15:25, 16:25, 18:25)
23 2017-10-27 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - POPRAD Stary Sącz 1:3 (17:25, 20:25, 25:19, 21:25)
24 2017-10-27 OGNIWO Piwniczna - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:3 (14:25, 22:25, 16:25)
25 2017-10-28 PODKARPACIE Bobowa - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (17:25, 11:25, 21:25)
26 2017-10-31 Wisła Kraków - BRONOWIANKA Kraków 3:1 (14:25, 25:14, 28:26, 25:20)
27 2017-11-03 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:9, 25:16, 25:18)
28 2017-11-04 POPRAD Stary Sącz - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:19, 26:24, 25:16)
29 2017-11-03 UKS Jedynka Tarnów - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 3:0 (25:20, 25:12, 25:21)
30 2017-11-04 MKS MOS Wieliczka - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 1:3 (12:25, 25:16, 20:25, 17:25)
31 2017-11-11 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - Wisła Kraków 3:1 (21:25, 31:29, 25:12, 25:18)
32 2017-11-09 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - MKS MOS Wieliczka 2:3 (16:25, 23:25, 26:24, 25:14, 16:18)
33 2018-01-13 OGNIWO Piwniczna - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (15:25, 13:25, 18:25)
34 2017-11-11 PODKARPACIE Bobowa - POPRAD Stary Sącz 1:3 (17:25, 21:25, 25:21, 18:25)
35 2017-11-11 BRONOWIANKA Kraków - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:13, 25:8, 25:13)
36 2017-11-18 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - Wisła Kraków 3:0 (25:14, 25:15, 25:14)
37 2017-11-18 POPRAD Stary Sącz - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (20:25, 10:25, 22:25)
38 2017-11-17 UKS Jedynka Tarnów - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:9, 25:10, 25:13)
39 2017-11-18 MKS MOS Wieliczka - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:8, 25:18, 25:19)
40 2017-11-18 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (20:25, 22:25, 22:25)
41 2017-11-22 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - Wisła Kraków 3:0 (25:9, 25:22, 25:20)
42 2017-11-26 OGNIWO Piwniczna - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:2 (25:20, 23:25, 25:18, 22:25, 15:11)
43 2017-11-22 PODKARPACIE Bobowa - MKS MOS Wieliczka 0:3 (5:25, 14:25, 13:25)
44 2017-11-22 BRONOWIANKA Kraków - UKS Jedynka Tarnów 3:0 (27:25, 25:22, 25:22)
45 2018-01-12 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - POPRAD Stary Sącz 0:3 (16:25, 19:25, 20:25)
46 2017-11-25 Wisła Kraków - POPRAD Stary Sącz 0:3 (15:25, 23:25, 18:25)
47 2017-11-24 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (7:25, 14:25, 23:25)
48 2017-11-25 BRONOWIANKA Kraków - MKS MOS Wieliczka 3:1 (13:25, 25:22, 26:24, 25:17)
49 2017-11-25 PODKARPACIE Bobowa - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 1:3 (25:21, 12:25, 15:25, 17:25)
50 2017-11-25 OGNIWO Piwniczna - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 1:3 (26:24, 21:25, 12:25, 12:25)
51 2017-12-02 OGNIWO Piwniczna - Wisła Kraków 1:3 (25:17, 20:25, 23:25, 17:25)
52 2017-12-02 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:13, 25:13, 25:15)
53 2017-12-02 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - BRONOWIANKA Kraków 3:2 (25:16, 20:25, 25:21, 21:25, 15:10)
54 2017-12-02 MKS MOS Wieliczka - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:14, 25:17, 25:19)
55 2017-12-02 UKS Jedynka Tarnów - POPRAD Stary Sącz 1:3 (19:25, 25:11, 16:25, 23:25)
56 2017-12-09 Wisła Kraków - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (19:25, 15:25, 16:25)
57 2017-12-09 POPRAD Stary Sącz - MKS MOS Wieliczka 0:3 (13:25, 14:25, 23:25)
58 2017-12-09 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:1 (25:22, 19:25, 27:25, 25:20)
59 2017-12-09 BRONOWIANKA Kraków - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 3:2 (25:23, 25:22, 24:26, 17:25, 15:10)
60 2017-12-09 PODKARPACIE Bobowa - OGNIWO Piwniczna 0:3 (21:25, 11:25, 17:25)
61 2017-12-15 PODKARPACIE Bobowa - Wisła Kraków 3:1 (25:16, 17:25, 25:23, 25:14)
62 2017-12-16 OGNIWO Piwniczna - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (16:25, 18:25, 20:25)
63 2017-12-14 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:14, 25:11, 25:16)
64 2017-12-16 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - POPRAD Stary Sącz 0:3 (21:25, 18:25, 25:27)
65 2017-12-16 MKS MOS Wieliczka - UKS Jedynka Tarnów 3:1 (27:25, 18:25, 25:21, 25:20)
66 2018-01-06 Wisła Kraków - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:15, 25:11, 25:17)
67 2018-01-05 UKS Jedynka Tarnów - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:1 (25:12, 25:18, 21:25, 25:16)
68 2017-12-19 POPRAD Stary Sącz - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (17:25, 20:25, 24:26)
69 2018-01-21 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - OGNIWO Piwniczna 0:0
70 2018-01-06 BRONOWIANKA Kraków - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:11, 25:22, 25:13)
71 2018-01-10 BRONOWIANKA Kraków - Wisła Kraków 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)
72 2018-01-11 PODKARPACIE Bobowa - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:20, 25:22, 28:26)
73 2018-01-10 OGNIWO Piwniczna - POPRAD Stary Sącz 0:3 (17:25, 24:26, 18:25)
74 2018-01-10 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - UKS Jedynka Tarnów 3:1 (13:25, 25:15, 25:16, 25:17)
75 2018-01-14 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - MKS MOS Wieliczka 1:3 (15:25, 25:22, 19:25, 22:25)
76 2018-01-12 Wisła Kraków - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:0 (27:25, 25:17, 25:17)
77 2018-01-13 MKS MOS Wieliczka - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (15:25, 13:25, 15:25)
78 2018-01-13 UKS Jedynka Tarnów - OGNIWO Piwniczna 3:1 (22:25, 25:12, 25:20, 25:9)
79 2018-01-15 POPRAD Stary Sącz - PODKARPACIE Bobowa 0:0
80 2018-01-13 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - BRONOWIANKA Kraków 1:3 (15:25, 16:25, 25:23, 22:25)
81 2018-01-20 Wisła Kraków - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:0
82 2018-01-20 BRONOWIANKA Kraków - POPRAD Stary Sącz 0:0
83 2018-01-20 PODKARPACIE Bobowa - UKS Jedynka Tarnów 0:0
84 2018-01-20 OGNIWO Piwniczna - MKS MOS Wieliczka 0:0
85 2018-01-20 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 0:0
86 2018-01-27 Wisła Kraków - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:0
87 2018-01-27 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - OGNIWO Piwniczna 0:0
88 2018-01-27 MKS MOS Wieliczka - PODKARPACIE Bobowa 0:0
89 2018-01-27 UKS Jedynka Tarnów - BRONOWIANKA Kraków 0:0
90 2018-01-27 POPRAD Stary Sącz - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Andrychów 11 33 33 0 827 514
2 CKIS Maraton Krzeszowice 12 33 33 6 963 669
3 SKAWA Wadowice 12 23 25 15 909 837
4 SETBOL Oświęcim 12 22 24 18 962 802
5 UMKS KĘCZANIN Kęty 14 18 22 26 1026 1049
6 AKTYWNI RABA WYŻNA 12 16 17 24 627 909
7 SOKÓŁ Zator 13 9 11 32 849 970
8 UKS ZALEW Świnna Poręba 12 6 7 31 630 846
9 SMS DALIN MYŚLENICE 12 5 12 32 846 1043
10 PAUZUJE 0 0 0 0 0 0
1 2017-11-17 SOKÓŁ Zator - MKS Andrychów 0:3 (16:25, 11:25, 18:25)
2 2017-10-05 CKIS Maraton Krzeszowice - SETBOL Oświęcim 3:1 (26:24, 22:25, 25:21, 25:20)
3 2017-09-30 SKAWA Wadowice - PAUZUJE 0:0
4 2017-09-30 AKTYWNI RABA WYŻNA - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:14, 25:16, 25:10)
5 2017-09-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (19:25, 25:14, 26:24, 25:22)
6 2017-11-02 MKS Andrychów - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:12, 25:18, 25:14)
7 2017-10-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:15, 25:17, 25:14)
8 2017-10-07 PAUZUJE - AKTYWNI RABA WYŻNA 0:0
9 2017-10-07 SETBOL Oświęcim - SKAWA Wadowice 3:0 (25:18, 25:21, 25:22)
10 2017-10-07 SOKÓŁ Zator - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (23:25, 16:25, 20:25)
11 2017-10-14 CKIS Maraton Krzeszowice - MKS Andrychów 0:3 (23:25, 21:25, 23:25)
12 2017-10-14 SKAWA Wadowice - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:14, 25:7, 25:13)
13 2017-10-19 AKTYWNI RABA WYŻNA - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:22, 25:23, 25:15)
14 2017-10-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - PAUZUJE 0:0
15 2017-10-14 SMS DALIN MYŚLENICE - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:12, 25:23, 25:19)
16 2017-10-21 MKS Andrychów - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:15, 25:7, 25:9)
17 2017-10-21 PAUZUJE - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
18 2017-10-21 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:14)
19 2017-11-24 SOKÓŁ Zator - AKTYWNI RABA WYŻNA 1:3 (20:25, 19:25, 25:23, 21:25)
20 2017-10-21 SKAWA Wadowice - CKIS Maraton Krzeszowice 1:3 (15:25, 24:26, 26:24, 23:25)
21 2017-10-28 SKAWA Wadowice - MKS Andrychów 0:3 (16:25, 13:25, 16:25)
22 2017-11-08 CKIS Maraton Krzeszowice - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:0 (25:15, 25:16, 25:10)
23 2017-10-27 SOKÓŁ Zator - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
24 2017-10-28 SMS DALIN MYŚLENICE - SETBOL Oświęcim 1:3 (25:20, 17:25, 12:25, 21:25)
25 2017-10-28 UKS ZALEW Świnna Poręba - PAUZUJE 0:0
26 2017-11-04 MKS Andrychów - PAUZUJE 0:0
27 2017-11-04 SETBOL Oświęcim - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:10, 25:6, 25:9)
28 2017-11-04 SOKÓŁ Zator - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:21, 23:25, 25:21, 25:21)
29 2017-11-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (17:25, 16:25, 16:25)
30 2017-10-20 SKAWA Wadowice - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:2 (28:30, 25:13, 17:25, 25:17, 15:13)
31 2017-11-11 AKTYWNI RABA WYŻNA - MKS Andrychów 0:3 (25:27, 20:25, 10:25)
32 2017-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - SKAWA Wadowice 0:3 (19:25, 23:25, 22:25)
33 2017-11-11 SMS DALIN MYŚLENICE - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (12:25, 15:25, 20:25)
34 2017-11-11 UKS ZALEW Świnna Poręba - SOKÓŁ Zator 1:3 (25:22, 20:25, 19:25, 21:25)
35 2017-11-11 PAUZUJE - SETBOL Oświęcim 0:0
36 2017-11-18 MKS Andrychów - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:23, 25:13, 25:17)
37 2017-11-18 SOKÓŁ Zator - PAUZUJE 0:0
38 2017-11-18 CKIS Maraton Krzeszowice - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:16, 25:9, 25:11)
39 2017-11-18 SKAWA Wadowice - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:18, 25:19, 26:24)
40 2017-11-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - AKTYWNI RABA WYŻNA 1:3 (25:16, 14:25, 16:25, 17:25)
41 2017-11-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:3 (15:25, 16:25, 20:25)
42 2017-11-22 SMS DALIN MYŚLENICE - AKTYWNI RABA WYŻNA 1:3 (19:25, 25:27, 25:17, 21:25)
43 2017-11-28 UKS ZALEW Świnna Poręba - SKAWA Wadowice 0:3 (18:25, 25:27, 10:25)
44 2017-11-22 PAUZUJE - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
45 2017-11-22 SOKÓŁ Zator - SETBOL Oświęcim 1:3 (25:27, 25:22, 19:25, 21:25)
46 2017-11-25 MKS Andrychów - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:15, 25:19, 25:13)
47 2018-01-13 SETBOL Oświęcim - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
48 2017-11-25 PAUZUJE - SKAWA Wadowice 0:0
49 2017-11-25 UKS ZALEW Świnna Poręba - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
50 2017-11-25 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (15:25, 15:25, 25:18, 27:29)
51 2017-12-02 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów 0:3 (8:25, 10:25, 16:25)
52 2017-12-02 UKS ZALEW Świnna Poręba - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (14:25, 15:25, 17:25)
53 2017-12-02 AKTYWNI RABA WYŻNA - PAUZUJE 0:0
54 2017-12-02 SKAWA Wadowice - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:23, 25:16, 25:18)
55 2017-12-02 CKIS Maraton Krzeszowice - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:20, 25:18, 25:22)
56 2018-01-26 MKS Andrychów - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
57 2017-12-09 SOKÓŁ Zator - SKAWA Wadowice 0:3 (23:25, 17:25, 15:25)
58 2017-12-09 SETBOL Oświęcim - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
59 2017-12-09 PAUZUJE - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
60 2017-12-09 UKS ZALEW Świnna Poręba - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:16, 22:25, 25:13, 25:18)
61 2017-12-16 UKS ZALEW Świnna Poręba - MKS Andrychów 0:3 (14:25, 14:25, 14:25)
62 2017-12-16 SMS DALIN MYŚLENICE - PAUZUJE 0:0
63 2017-12-21 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL Oświęcim 0:3 (18:25, 13:25, 26:28)
64 2017-12-16 AKTYWNI RABA WYŻNA - SOKÓŁ Zator 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
65 2017-12-16 CKIS Maraton Krzeszowice - SKAWA Wadowice 3:0 (25:18, 25:19, 25:14)
66 2018-01-11 MKS Andrychów - SKAWA Wadowice 0:0
67 2018-01-06 AKTYWNI RABA WYŻNA - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
68 2018-01-06 UMKS KĘCZANIN Kęty - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:8, 25:21, 25:15)
69 2018-01-06 SETBOL Oświęcim - SMS DALIN MYŚLENICE 2:3 (25:19, 26:28, 25:6, 23:25, 13:15)
70 2018-01-06 PAUZUJE - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
71 2018-01-10 PAUZUJE - MKS Andrychów 0:0
72 2018-01-23 UKS ZALEW Świnna Poręba - SETBOL Oświęcim 0:0
73 2018-01-10 SMS DALIN MYŚLENICE - SOKÓŁ Zator 0:0
74 2018-01-10 CKIS Maraton Krzeszowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:18, 25:16, 23:25, 25:14)
75 2018-01-10 AKTYWNI RABA WYŻNA - SKAWA Wadowice 0:0
76 2018-01-13 MKS Andrychów - AKTYWNI RABA WYŻNA 0:0
77 2018-01-13 SKAWA Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:17, 23:25, 27:25, 26:23)
78 2018-01-17 CKIS Maraton Krzeszowice - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
79 2018-01-13 SOKÓŁ Zator - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
80 2018-01-13 SETBOL Oświęcim - PAUZUJE 0:0
81 2018-01-20 SETBOL Oświęcim - MKS Andrychów 0:0
82 2018-01-20 PAUZUJE - SOKÓŁ Zator 0:0
83 2018-01-20 UKS ZALEW Świnna Poręba - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
84 2018-01-20 SMS DALIN MYŚLENICE - SKAWA Wadowice 0:0
85 2018-01-20 AKTYWNI RABA WYŻNA - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
86 2018-01-27 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
87 2018-01-27 AKTYWNI RABA WYŻNA - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
88 2018-01-27 SKAWA Wadowice - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
89 2018-01-27 CKIS Maraton Krzeszowice - PAUZUJE 0:0
90 2018-01-27 SETBOL Oświęcim - SOKÓŁ Zator 0:0

I Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 GKPS Gorlice 7 16 19 8 630 550
2 KŁOS Olkusz 7 15 18 9 617 559
3 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 6 12 12 9 479 458
4 OGNIWO Piwniczna 7 12 16 13 639 652
5 GSKS Laskowa 7 12 17 14 685 662
6 LKS BOBOWA 7 10 15 16 680 683
7 UKS Hutnik Kraków 6 4 7 16 508 568
8 UKS ZALEW Świnna Poręba 7 0 2 21 474 580
1 2017-11-04 GKPS Gorlice - OGNIWO Piwniczna 3:1 (25:19, 25:18, 18:25, 25:17)
2 2017-11-04 GSKS Laskowa - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:22, 25:19, 28:26)
3 2017-11-04 UKS Hutnik Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
4 2017-11-04 KŁOS Olkusz - LKS BOBOWA 1:3 (25:15, 18:25, 23:25, 22:25)
5 2017-11-18 OGNIWO Piwniczna - LKS BOBOWA 3:1 (28:26, 25:19, 21:25, 25:21)
6 2017-11-20 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - KŁOS Olkusz 0:3 (19:25, 21:25, 21:25)
7 2017-11-18 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS Hutnik Kraków 1:3 (26:24, 20:25, 21:25, 23:25)
8 2017-11-18 GKPS Gorlice - GSKS Laskowa 3:2 (21:25, 22:25, 25:13, 25:21, 15:13)
9 2018-01-06 GSKS Laskowa - OGNIWO Piwniczna 2:3 (25:27, 25:18, 25:20, 20:25, 13:15)
10 2017-11-24 UKS Hutnik Kraków - GKPS Gorlice 0:3 (22:25, 31:33, 18:25)
11 2017-11-25 KŁOS Olkusz - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:16, 25:23, 25:16)
12 2017-11-25 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (17:25, 19:25, 25:21, 20:25)
13 2017-12-18 OGNIWO Piwniczna - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (19:25, 25:17, 18:25, 10:25)
14 2017-12-02 UKS ZALEW Świnna Poręba - LKS BOBOWA 1:3 (25:23, 21:25, 16:25, 23:25)
15 2017-12-22 GKPS Gorlice - KŁOS Olkusz 1:3 (20:25, 22:25, 25:20, 19:25)
16 2017-12-02 GSKS Laskowa - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:27, 25:18, 25:14, 25:18)
17 2017-12-08 UKS Hutnik Kraków - OGNIWO Piwniczna 1:3 (17:25, 35:37, 25:19, 24:26)
18 2017-12-09 KŁOS Olkusz - GSKS Laskowa 2:3 (25:19, 21:25, 20:25, 25:19, 13:15)
19 2017-12-30 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 2:3 (19:25, 26:24, 23:25, 25:19, 15:17)
20 2017-12-09 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (30:28, 25:18, 25:17)
21 2017-12-16 OGNIWO Piwniczna - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
22 2018-01-06 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:22, 25:17, 25:11)
23 2017-12-23 GSKS Laskowa - LKS BOBOWA 3:2 (25:17, 20:25, 22:25, 25:22, 15:12)
24 2017-12-15 UKS Hutnik Kraków - KŁOS Olkusz 0:3 (25:27, 18:25, 19:25)
25 2018-01-13 KŁOS Olkusz - OGNIWO Piwniczna 3:2 (25:18, 13:25, 25:19, 23:25, 17:15)
26 2018-01-13 LKS BOBOWA - UKS Hutnik Kraków 3:2 (25:19, 24:26, 25:20, 22:25, 15:8)
27 2018-01-13 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GSKS Laskowa 3:1 (21:25, 25:17, 28:26, 26:24)
28 2018-01-13 UKS ZALEW Świnna Poręba - GKPS Gorlice 0:3 (14:25, 20:25, 16:25)
29 2018-01-20 OGNIWO Piwniczna - GKPS Gorlice 0:0
30 2018-01-20 UKS ZALEW Świnna Poręba - GSKS Laskowa 0:0
31 2018-01-20 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Hutnik Kraków 0:0
32 2018-01-20 LKS BOBOWA - KŁOS Olkusz 0:0
33 2018-01-27 LKS BOBOWA - OGNIWO Piwniczna 0:0
34 2018-01-27 KŁOS Olkusz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
35 2018-01-27 UKS Hutnik Kraków - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
36 2018-01-27 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 0:0
37 2018-02-10 OGNIWO Piwniczna - GSKS Laskowa 0:0
38 2018-02-10 GKPS Gorlice - UKS Hutnik Kraków 0:0
39 2018-02-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - KŁOS Olkusz 0:0
40 2018-02-10 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
41 2018-03-03 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 0:0
42 2018-03-03 LKS BOBOWA - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
43 2018-03-03 KŁOS Olkusz - GKPS Gorlice 0:0
44 2018-03-03 UKS Hutnik Kraków - GSKS Laskowa 0:0
45 2018-03-10 OGNIWO Piwniczna - UKS Hutnik Kraków 0:0
46 2018-03-10 GSKS Laskowa - KŁOS Olkusz 0:0
47 2018-03-10 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:0
48 2018-03-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
49 2018-03-17 UKS ZALEW Świnna Poręba - OGNIWO Piwniczna 0:0
50 2018-03-17 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 0:0
51 2018-03-17 LKS BOBOWA - GSKS Laskowa 0:0
52 2018-03-17 KŁOS Olkusz - UKS Hutnik Kraków 0:0
53 2018-03-24 OGNIWO Piwniczna - KŁOS Olkusz 0:0
54 2018-03-24 UKS Hutnik Kraków - LKS BOBOWA 0:0
55 2018-03-24 GSKS Laskowa - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
56 2018-03-24 GKPS Gorlice - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0

Nasi partnerzy