Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorki

Etap 3

Grupa 1/2 MP

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław 000000
2MKS Dąbrowa Górnicza 000000
3MKS SAN-Pajda V LO Rzeszów 000000
4SMS SOLNA WIELICZKA 000000
1 2022-03-04 MKS SAN-Pajda V LO Rzeszów - Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław 0:0
2 2022-03-04 SMS SOLNA WIELICZKA - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
3 2022-03-05 Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
4 2022-03-05 MKS SAN-Pajda V LO Rzeszów - SMS SOLNA WIELICZKA 0:0
5 2022-03-06 SMS SOLNA WIELICZKA - Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław 0:0
6 2022-03-06 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS SAN-Pajda V LO Rzeszów 0:0

Etap 2

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS SOLNA WIELICZKA II2461176140
2 XXI LO JEDYNKA TARNÓW 2344180183
3UMKS KĘCZANIN Kęty 2216142175
1 2022-02-03 UMKS KĘCZANIN Kęty - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 1:3 (18:25, 22:25, 25:23, 19:25)
2 2022-02-03 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - SMS SOLNA WIELICZKA II 1:3 (25:22, 11:25, 21:25, 25:27)
3 2022-02-04 SMS SOLNA WIELICZKA II - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (27:25, 25:14, 25:19)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS SOLNA WIELICZKA 2460150106
2SMS Sparta UJ Kraków 2333138127
3SETBOL Oświęcim 220695150
1 2022-02-03 SMS SOLNA WIELICZKA - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:16, 25:12, 25:15)
2 2022-02-03 SETBOL Oświęcim - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (18:25, 11:25, 23:25)
3 2022-02-04 SMS Sparta UJ Kraków - SMS SOLNA WIELICZKA 0:3 (20:25, 23:25, 20:25)

Etap 1

Grupa Wschod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS SOLNA WIELICZKA 612181476334
2 XXI LO JEDYNKA TARNÓW 610128460361
3STS Sandecja Nowy Sącz 67816471529
4POPRAD Stary Sącz 66417310493
1 2021-11-03 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - SMS SOLNA WIELICZKA 0:3 (23:25, 17:25, 17:25)
2 2021-11-03 POPRAD Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz 1:3 (25:20, 13:25, 19:25, 16:25)
3 2022-01-26 SMS SOLNA WIELICZKA - STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:22, 25:22, 24:26, 25:13)
4 2022-01-23 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
5 2022-01-11 POPRAD Stary Sącz - SMS SOLNA WIELICZKA 0:3 (20:25, 18:25, 20:25)
6 2021-11-14 STS Sandecja Nowy Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 1:3 (22:25, 23:25, 27:25, 21:25)
7 2021-12-12 SMS SOLNA WIELICZKA - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 3:0 (25:16, 25:15, 27:25)
8 2021-12-14 STS Sandecja Nowy Sącz - POPRAD Stary Sącz 2:3 (25:11, 23:25, 18:25, 25:10, 6:15)
9 2021-11-28 STS Sandecja Nowy Sącz - SMS SOLNA WIELICZKA 0:3 (8:25, 19:25, 16:25)
10 2022-01-21 POPRAD Stary Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 0:3 (19:25, 13:25, 24:26)
11 2021-11-30 SMS SOLNA WIELICZKA - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:17, 25:11, 25:9)
12 2022-01-26 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:6, 25:18, 21:25, 25:11)

Grupa Centrum

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS SOLNA WIELICZKA II815218683527
2SMS Sparta UJ Kraków 814217660545
3KS AGH Kraków 8121516667650
4TS WISŁA KRAKÓW 810822547695
5SMS Sparta UJ Kraków II891123613753
1 2021-10-01 SMS Sparta UJ Kraków - SMS SOLNA WIELICZKA II 2:3 (26:28, 21:25, 25:15, 26:24, 11:15)
2 2021-10-01 SMS Sparta UJ Kraków II - TS WISŁA KRAKÓW 2:3 (18:25, 25:19, 25:11, 21:25, 13:15)
2021-10-03 KS AGH Kraków - pauzuje0:0
3 2021-10-13 SMS SOLNA WIELICZKA II - SMS Sparta UJ Kraków II 3:1 (25:15, 25:12, 23:25, 25:21)
4 2021-10-20 KS AGH Kraków - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (15:25, 23:25, 22:25)
2021-10-17 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje0:0
5 2021-10-22 SMS Sparta UJ Kraków II - KS AGH Kraków 2:3 (16:25, 25:20, 25:19, 9:25, 15:17)
6 2021-11-10 TS WISŁA KRAKÓW - SMS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (14:25, 10:25, 15:25)
2021-10-31 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje0:0
7 2021-11-17 KS AGH Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 3:0 (25:9, 25:23, 25:23)
8 2021-10-29 SMS Sparta UJ Kraków - SMS Sparta UJ Kraków II 3:0 (25:22, 25:8, 25:18)
2021-11-11 SMS SOLNA WIELICZKA II - pauzuje0:0
9 2021-11-24 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (13:25, 21:25, 10:25)
10 2021-11-19 SMS SOLNA WIELICZKA II - KS AGH Kraków 3:1 (27:29, 25:11, 25:16, 25:19)
2021-11-14 SMS Sparta UJ Kraków II - pauzuje0:0
11 2021-12-03 SMS SOLNA WIELICZKA II - SMS Sparta UJ Kraków 3:1 (25:21, 25:11, 22:25, 25:20)
12 2021-11-28 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków II 2:3 (20:25, 18:25, 25:23, 25:19, 12:15)
2021-11-28 KS AGH Kraków - pauzuje0:0
13 2021-12-16 SMS Sparta UJ Kraków II - SMS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (9:25, 8:25, 15:25)
14 2021-12-17 SMS Sparta UJ Kraków - KS AGH Kraków 3:0 (25:16, 25:23, 25:21)
2021-12-12 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje0:0
15 2021-12-15 KS AGH Kraków - SMS Sparta UJ Kraków II 3:2 (25:13, 23:25, 25:16, 18:25, 15:7)
16 2021-12-17 SMS SOLNA WIELICZKA II - TS WISŁA KRAKÓW 3:0 (25:6, 25:20, 25:21)
2021-12-15 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje0:0
17 2022-01-12 TS WISŁA KRAKÓW - KS AGH Kraków 3:2 (25:19, 16:25, 25:19, 29:31, 18:16)
18 2021-12-09 SMS Sparta UJ Kraków II - SMS Sparta UJ Kraków 1:3 (23:25, 25:23, 8:25, 19:25)
2022-01-09 SMS SOLNA WIELICZKA II - pauzuje0:0
19 2022-01-31 SMS Sparta UJ Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 3:0 (26:24, 25:11, 25:19)
20 2022-02-02 KS AGH Kraków - SMS SOLNA WIELICZKA II 3:0 (25:20, 25:20, 25:14)
2022-01-23 SMS Sparta UJ Kraków II - pauzuje0:0

Grupa Zachod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 1020301773438
2SETBOL Oświęcim 10172212778634
3KS DALIN Myślenice 10162116784688
4MKS MOS Maraton Krzeszowice 10141519703697
5UMKS-PMOS CHRZANÓW 10131323671759
6SKAWA Wadowice 109030257750
1 2021-11-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS MOS Maraton Krzeszowice 3:0 (25:18, 25:14, 25:17)
2 2021-10-20 SKAWA Wadowice - KS DALIN Myślenice 0:3 (11:25, 12:25, 7:25)
3 2021-10-03 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SETBOL Oświęcim 0:3 (14:25, 17:25, 21:25)
4 2021-10-17 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:18, 25:17, 25:23)
5 2021-10-17 KS DALIN Myślenice - UMKS-PMOS CHRZANÓW 3:1 (25:16, 24:26, 25:17, 25:16)
6 2021-10-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - SKAWA Wadowice 3:0 (25:9, 25:3, 25:7)
7 2021-11-04 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SKAWA Wadowice 3:0 (25:8, 25:7, 25:14)
8 2021-11-18 UMKS-PMOS CHRZANÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (14:25, 14:25, 8:25)
9 2021-10-31 SETBOL Oświęcim - KS DALIN Myślenice 3:2 (25:20, 25:7, 22:25, 14:25, 15:12)
10 2021-11-11 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KS DALIN Myślenice 0:3 (18:25, 17:25, 24:26)
11 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:18, 25:22, 25:21)
12 2021-11-23 SKAWA Wadowice - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:3 (18:25, 17:25, 6:25)
13 2021-12-29 UMKS-PMOS CHRZANÓW - MKS MOS Maraton Krzeszowice 1:3 (25:27, 25:16, 20:25, 19:25)
14 2021-11-14 SETBOL Oświęcim - SKAWA Wadowice 3:0 (25:11, 25:13, 25:12)
15 2022-01-23 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (18:25, 17:25, 18:25)
16 2021-10-03 MKS MOS Maraton Krzeszowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (11:25, 13:25, 16:25)
17 2021-12-07 KS DALIN Myślenice - SKAWA Wadowice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
18 2022-01-07 SETBOL Oświęcim - UMKS-PMOS CHRZANÓW 3:0 (25:12, 25:7, 25:22)
19 2021-12-12 SETBOL Oświęcim - MKS MOS Maraton Krzeszowice 3:0 (25:15, 25:22, 28:26)
20 2021-12-12 UMKS-PMOS CHRZANÓW - KS DALIN Myślenice 2:3 (19:25, 25:19, 18:25, 25:17, 8:15)
21 2021-12-12 SKAWA Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (11:25, 6:25, 12:25)
22 2021-12-21 SKAWA Wadowice - MKS MOS Maraton Krzeszowice 0:3 (3:25, 6:25, 12:25)
23 2021-12-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - UMKS-PMOS CHRZANÓW 3:0 (25:6, 25:4, 25:16)
24 2021-12-20 KS DALIN Myślenice - SETBOL Oświęcim 1:3 (14:25, 27:25, 20:25, 21:25)
25 2022-01-09 KS DALIN Myślenice - MKS MOS Maraton Krzeszowice 3:1 (25:13, 25:18, 14:25, 25:22)
26 2022-01-11 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (10:25, 25:23, 22:25, 23:25)
27 2022-01-09 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SKAWA Wadowice 3:0 (25:12, 25:8, 25:9)
28 2021-12-11 MKS MOS Maraton Krzeszowice - UMKS-PMOS CHRZANÓW 2:3 (25:18, 26:24, 17:25, 17:25, 11:15)
29 2022-01-04 SKAWA Wadowice - SETBOL Oświęcim 0:3 (7:25, 9:25, 7:25)
30 2021-11-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:9, 25:16, 25:20)