235 2022-04-13 AZS AGH KRAKÓW - Polski Cukier AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 Strzałka Marcin L2 Karwowski Krzysztof
180 2022-04-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
181 2022-04-09 MKS Andrychów - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
230 2022-04-09 AZS AGH KRAKÓW - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
178 2022-03-26 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - LOS Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
213 2022-03-26 AZS AGH KRAKÓW - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
165 2022-03-19 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik-Wanda Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
166 2022-03-19 MKS Andrychów - TS VOLLEY RYBNIK Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
175 2022-03-19 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Asotra Płomień Sosnowiec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
158 2022-03-12 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Andrychów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
163 2022-03-12 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - UJ-CM 7r Solna Wieliczka Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
196 2022-03-12 AZS AGH KRAKÓW - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
160 2022-03-05 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
88 2022-02-26 MUKS Poprad Stary Sącz - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
150 2022-02-26 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
151 2022-02-26 MKS Andrychów - Extrans Sędziszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
150 2022-02-26 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS AZS AWF Warszawa Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Pawłowski Rafał L2 Kosiorek Mateusz
145 2022-02-19 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
147 2022-02-19 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
179 2022-02-19 AZS AGH KRAKÓW - Legia Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
84 2022-02-12 MKS MOS Maraton Krzeszowice - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
143 2022-02-12 KS Hutnik-Wanda Kraków - AKS V LO RZESZÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
44 2022-02-12 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS AZS AWF Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
83 2022-02-12 TS WISŁA KRAKÓW - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
85 2022-02-12 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
135 2022-02-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
136 2022-02-09 MKS Andrychów - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
130 2022-02-05 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
132 2022-02-05 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
162 2022-02-05 AZS AGH KRAKÓW - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschod-19 2022-01-30 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-20 2022-01-30 ISKIERKA TARNÓW - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2022-01-30 LKS BOBOWA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-28 2022-01-30 Jedynka Libiąż - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-29 2022-01-30 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-30 2022-01-30 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
128 2022-01-29 KS Hutnik-Wanda Kraków - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
77 2022-01-29 MUKS Poprad Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
M B-9 2022-01-26 20:30 AZS KA - AZS AWF KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
M A-9 2022-01-25 18:30 AZS PK Kraków - AZS UR I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-29 2022-01-23 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-30 2022-01-23 MKS GRYF Brzesko - Dunajec Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-28 2022-01-23 SL SALOS RP Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-29 2022-01-23 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-30 2022-01-23 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-19 2022-01-23 SMS Sparta UJ Kraków - TS WISŁA KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-20 2022-01-23 KS AGH Kraków - WTS SOLNA WIELICZKA II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2022-01-23 SMS Sparta UJ Kraków II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-3 2022-01-23 WTS SOLNA WIELICZKA - STS Sandecja Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-4 2022-01-23 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - POPRAD Stary Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-30 2022-01-23 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty I Pierucki Bogusław II Kopecki Mateusz Sekretarz Tyrpuła Natalia
Zachod-29 2022-01-23 SKAWA Wadowice - SETBOL Oświęcim I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
73 2022-01-22 MKS MOS Maraton Krzeszowice - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
121 2022-01-22 MKS Andrychów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
115 2022-01-22 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
117 2022-01-22 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
145 2022-01-22 AZS AGH KRAKÓW - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
72 2022-01-22 TS WISŁA KRAKÓW - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
K A-9 2022-01-20 19:00 AZS UP - AZS UR I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
M A-8 2022-01-19 19:30 AZS UR - AZS UJ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
K B-10 2022-01-19 19:00 AZS KA - AZS AWF KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
M A-10 2022-01-18 20:30 AZS UP - AZS AGH KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
M B-10 2022-01-18 20:00 AZS PWSZ TARNÓW - AZS UEK I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
K B-9 2022-01-18 18:30 AZS PK Kraków - AZS UJ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
K A-7 2022-01-17 19:00 AZS PWSZ TARNÓW - AZS UP I Brudny Jakub II Krasiński Piotr Sekretarz Habel Piotr
Wschod-17 2022-01-16 KS Hutnik-Wanda Kraków - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-18 2022-01-16 LKS BOBOWA - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2022-01-16 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-25 2022-01-16 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-26 2022-01-16 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-27 2022-01-16 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
119 2022-01-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
113 2022-01-15 KS Hutnik-Wanda Kraków - UKS Kępa MOSiR Dębica Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
144 2022-01-15 AZS AGH KRAKÓW - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
24 2022-01-15 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Kruk Piotr L1 Panasiuk Adrian L2 Płaziński Krzysztof
M B-8 2022-01-13 21:00 AZS AWF KRAKÓW - AZS CMUJ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
K A-8 2022-01-13 19:30 AZS UR - AZS AGH KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
K B-8 2022-01-13 20:00 AZS UJ - AZS CMUJ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
100 2022-01-12 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
102 2022-01-12 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschod-15 2022-01-12 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-16 2022-01-12 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2022-01-12 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-22 2022-01-12 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-23 2022-01-12 UKS Sparta AGH Kraków - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-24 2022-01-12 MKS Andrychów - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
K B-7 2022-01-12 21:00 AZS AWF KRAKÓW - AZS PK Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
M A-7 2022-01-10 16:00 AZS AGH KRAKÓW - AZS PK Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
M B-7 2022-01-10 18:30 AZS UEK - AZS KA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-25 2022-01-09 Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-26 2022-01-09 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-27 2022-01-09 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-25 2022-01-09 KS Hutnik-Wanda Kraków - SL SALOS RP Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-26 2022-01-09 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-27 2022-01-09 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-17 2022-01-09 TS WISŁA KRAKÓW - KS AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2022-01-09 WTS SOLNA WIELICZKA II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-5 2022-01-09 POPRAD Stary Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-12 2022-01-09 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - STS Sandecja Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-25 2022-01-09 KS DALIN Myślenice - MKS MOS Maraton Krzeszowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-26 2022-01-09 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-27 2022-01-09 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
112 2022-01-08 KS Hutnik-Wanda Kraków - Extrans Sędziszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
61 2022-01-08 TS WISŁA KRAKÓW - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
63 2022-01-08 STS Sandecja Nowy Sącz - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
65 2022-01-08 MUKS Poprad Stary Sącz - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
127 2022-01-05 AZS AGH KRAKÓW - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
22 2021-12-22 18:00 AZS AGH KRAKÓW - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle Sekretarz nieobsadzony L1 Skrobot Marcin L2 Muzyk Aleksander
K A-10 2021-12-21 18:30 AZS UEK - AZS PWSZ TARNÓW I Bednarz Marcin II Dąbrowski Marcin Sekretarz Zygmunt Michał
Wschod-13 2021-12-19 LKS BOBOWA - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Płazińska (Dynarowicz) Alicja II Dziki Karol Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Wschod-14 2021-12-19 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - ISKIERKA TARNÓW I Jarończyk Remigiusz II Bogacka Marta Sekretarz Poremba Sławomir
Wschod-0 2021-12-19 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-19 2021-12-19 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - Jedynka Libiąż I Trybuch Daniel II Skrobot Marcin Sekretarz nieobsadzony
Zachod-20 2021-12-19 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów I Flis Wojciech II Kieć Maria Sekretarz nieobsadzony
Zachod-21 2021-12-19 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków I Babińska Natalia II Szypuła Kamil Sekretarz nieobsadzony
104 2021-12-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - AKS V LO RZESZÓW Sekretarz Karcz Grzegorz L1 Prus Stanisław L2 Krętosz Maksymilian
105 2021-12-18 MKS Andrychów - MCKiS JAWORZNO Sekretarz Krzak Anna L1 Otfinowski Grzegorz L2 Gołuszka Damian
85 2021-12-18 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Biederman Wojciech L1 Nierzwicki Tomasz L2 Mulka Grzegorz
-28 2021-12-18 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UMKS KĘCZANIN Kęty I Brudny Jakub II Kozioł Sławomir Sekretarz Leśniak Krzysztof
-29 2021-12-18 MKS Andrychów - KS BRONOWIANKA Kraków I Babińska Natalia II Stach Piotr Sekretarz Raj Arkadiusz
-30 2021-12-18 UKS Jedynka Tarnów - WTS SOLNA WIELICZKA I Opozda Monika II Drogoś Tomasz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
60 2021-12-18 TS WISŁA KRAKÓW - MKS MOS Maraton Krzeszowice Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna L1 Ciepichał Łukasz L2 Sroczyk Ewa
Wschód-22 2021-12-15 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA TARNÓW I Biederman Paweł II Bednarz Marcin Sekretarz Kajdas Kamila Kwalifikator Flis Tomasz
Wschód-23 2021-12-15 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice I Kuczek Michał II Zachara Paweł Sekretarz Stańczyk Dariusz
Wschód-24 2021-12-15 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA I Poremba Sławomir II Mordarski Kazimierz Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
Zachod-30 2021-12-15 17:30 SMS Sparta UJ Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE I Dąbrowski Marcin II Gajda Lechosław Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Zachód-22 2021-12-15 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów I Kiławiec Barbara II Trybuch Daniel Sekretarz Karwowski Krzysztof
Zachód-23 2021-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE I Krętosz Maksymilian II Gołuszka Damian Sekretarz Raj Arkadiusz
Zachód-24 2021-12-15 KS Hutnik-Wanda Kraków - WKS WAWEL Kraków I Strzałka Marcin II Romaniec Adrianna Sekretarz Guratowski Wojciech
Centrum-15 2021-12-15 19:15 KS AGH Kraków - SMS Sparta UJ Kraków II I Kieć Maria II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz Mulka Grzegorz
Centrum-16 2021-12-15 WTS SOLNA WIELICZKA II - TS WISŁA KRAKÓW I Ostrowska Teresa II Kwiecień Tomasz Sekretarz Jesionek Arkadiusz
Centrum-0 2021-12-15 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-22 2021-12-15 SKAWA Wadowice - MKS MOS Maraton Krzeszowice I Stach Piotr II Banat Jakub Sekretarz Pustelnik Oskar
Zachod-23 2021-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - UMKS-PMOS CHRZANÓW I Prus Stanisław II Babińska Natalia Sekretarz Karcz Grzegorz
Zachod-24 2021-12-15 KS DALIN Myślenice - SETBOL Oświęcim I Skrobot Marcin II Magda Łukasz Sekretarz Ciuła Leszek
M A-5 2021-12-14 21:30 AZS UJ - AZS AGH KRAKÓW I Bednarz Marcin II Kowal Sonia Sekretarz Krzak Anna Kwalifikator Kasprzyk Piotr
M A-6 2021-12-14 18:30 AZS PK Kraków - AZS UP I nieobsadzony II Krzak Anna Sekretarz nieobsadzony
K A-5 2021-12-14 20:30 AZS AGH KRAKÓW - AZS PWSZ TARNÓW I Romaniec Adrianna II Biederman Paweł Sekretarz Kasprzyk Piotr
K B-6 2021-12-14 18:30 AZS PK Kraków - AZS KA I Kieć Maria II Ostrowska Teresa Sekretarz Rybicki Zbigniew
Wschod-8 2021-12-14 18:30 STS Sandecja Nowy Sącz - POPRAD Stary Sącz I Pilawska Anita II Góral Krzysztof Sekretarz Jarończyk Remigiusz
M B-6 2021-12-13 20:30 AZS KA - AZS PWSZ TARNÓW I Kosiorek Mateusz II Strzałka Marcin Sekretarz Guratowski Wojciech
Wschód-19 2021-12-12 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków I Olszanecki Marek II Nikiel Przemysław Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Wschód-20 2021-12-12 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz I Drąg Katarzyna II Augustyn Paulina Sekretarz Kownacka Violetta
Wschód-21 2021-12-12 ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko I Opozda Monika II Brudny Jakub Sekretarz Krasiński Piotr
Zachód-19 2021-12-12 WKS WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków I Flis Wojciech II Tobiasz Karol Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Zachód-20 2021-12-12 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków I Kowal Sonia II Tyrpuła Natalia Sekretarz Kot Adam
Zachód-21 2021-12-12 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty I Gołuszka Damian II Szypuła Kamil Sekretarz Stach Piotr
-20 2021-12-12 16:00 AS Niepołomice - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2021-12-12 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-7 2021-12-12 12:00 WTS SOLNA WIELICZKA - XXI LO JEDYNKA TARNÓW I Romaniec Adrianna II Sroczyk Ewa Sekretarz Rybicki Zbigniew
Zachod-19 2021-12-12 SETBOL Oświęcim - MKS MOS Maraton Krzeszowice I Krętosz Maksymilian II Raj Arkadiusz Sekretarz Karcz Grzegorz
Zachod-20 2021-12-12 UMKS-PMOS CHRZANÓW - KS DALIN Myślenice I Panasiuk Adrian II Walczyński Grzegorz Sekretarz Kosowski Piotr
Zachod-21 2021-12-12 SKAWA Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty I Krzak Anna II Prus Stanisław Sekretarz Leśniak Klaudia
51 2021-12-11 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Kruk Piotr L1 Panasiuk Adrian L2 Walczyński Grzegorz
97 2021-12-11 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Będzin Sekretarz Biederman Wojciech L1 Nurzyński Szymon L2 Dąbrowski Marcin
83 2021-12-11 18:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Opozda Monika L1 Zachara Paweł L2 Drogoś Tomasz
100 2021-12-11 15:30 AZS AGH KRAKÓW - eWinner Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Bednarz Marcin L2 Strzałka Marcin
Zachod-28 2021-12-11 UKS Gminy Brzeszcze - TS WISŁA KRAKÓW I Gołuszka Damian II Babińska Natalia Sekretarz Raj Arkadiusz
Zachod-29 2021-12-11 KS PRĄDNICZANKA Kraków - SETBOL Oświęcim I Flis Wojciech II Magda Łukasz Sekretarz Ciepichał Łukasz
-26 2021-12-11 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków - UKS Jedynka Tarnów I Biederman Paweł II Kowal Sonia Sekretarz Sroczyk Ewa Kwalifikator Kolendowski Maciej
-27 2021-12-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów I Krętosz Maksymilian II Prus Stanisław Sekretarz Stach Piotr
-25 2021-12-11 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - UMKS KĘCZANIN Kęty I Kutta Maciej II Pierzchała Krzysztof Sekretarz Mordarski Kazimierz
-26 2021-12-11 GSKS Laskowa - WKS WAWEL Kraków I Pilawska Anita II Mężyk Bogdan Sekretarz Haczek Agnieszka
-27 2021-12-11 17:00 AS Niepołomice - SMS SPARTA AGH Kraków I Karwowski Krzysztof II Nierzwicki Tomasz Sekretarz Ciuła Leszek
-28 2021-12-11 17:00 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice I Brudny Jakub II Habel Piotr Sekretarz Stolarz Ewa
Zachod-28 2021-12-11 10:30 MKS MOS Maraton Krzeszowice - UMKS-PMOS CHRZANÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
301 2021-12-11 Dunajec Nowy Sącz - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
312 2021-12-11 Radwan Sport Gdów - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
301 2021-12-11 Dunajec Nowy Sącz - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
302 2021-12-11 MKS MOS Wieliczka - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
313 2021-12-11 UKS Jedynka Tarnów - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
314 2021-12-11 SMS Sparta UJ Kraków - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
315 2021-12-11 SL SALOS RP Kraków - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Wschód-28 2021-12-11 WTS SOLNA WIELICZKA II - POPRAD Stary Sącz I Skrobot Marcin II Kajdas Kamila Sekretarz Kwiecień Tomasz
316 2021-12-11 PODKARPACIE Bobowa - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Wschód-29 2021-12-11 18:00 KS VOLLEY Gorlice - PODKARPACIE Bobowa I Nikiel Przemysław II Drąg Katarzyna Sekretarz Chmura Julia
317 2021-12-11 Góral Muszyna - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Wschód-30 2021-12-11 17:00 MKS RYGLICE - MKS MOS Wieliczka I Kozioł Sławomir II Krasiński Piotr Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
318 2021-12-11 PODKARPACIE Bobowa II - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
323 2021-12-11 UMKS-PMOS CHRZANÓW - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
324 2021-12-11 SETBOL Oświęcim - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
325 2021-12-11 MKS MOS Maraton Krzeszowice - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
326 2021-12-11 ALPS Wadowice - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
327 2021-12-11 AS Niepołomice - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
52 2021-12-11 STS Sandecja Nowy Sącz - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz Kownacka Violetta L1 Chmura Tomasz L2 Augustyn Paulina
322 2021-12-11 UKS 22 KRAKÓW - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
54 2021-12-11 MUKS Poprad Stary Sącz - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Wojdyła Hanna L1 Olszanecki Marek L2 Trześniak Kamil
Centrum-13 2021-12-10 14:30 SMS Sparta UJ Kraków II - WTS SOLNA WIELICZKA II I Magda Łukasz II Karwowski Krzysztof Sekretarz Ciuła Leszek
Centrum-14 2021-12-10 19:30 SMS Sparta UJ Kraków - KS AGH Kraków I Dąbrowski Marcin II Nurzyński Szymon Sekretarz Zygmunt Michał
M B-5 2021-12-09 21:00 AZS CMUJ - AZS UEK I Kieć Maria II Kowal Sonia Sekretarz Kot Adam
-25 2021-12-09 15:15 WTS SOLNA WIELICZKA - SMS XXI LO Jedynka Tarnów I Kowal Sonia II Ferenczak Mariusz Sekretarz Trybuch Daniel
K A-6 2021-12-09 19:00 AZS UP - AZS UEK I Romaniec Adrianna II Kajdas Kamila Sekretarz Karwowski Krzysztof
Centrum-18 2021-12-09 15:00 SMS Sparta UJ Kraków II - SMS Sparta UJ Kraków I Pierucki Bogusław II Nowakowski Andrzej Sekretarz Nowakowska Krystyna
87 2021-12-08 19:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz Krzak Anna L1 Biederman Paweł L2 Trybuch Daniel
-19 2021-12-07 20:30 KS BRONOWIANKA Kraków - SMS XXI LO Jedynka Tarnów I Karwowski Krzysztof II Magda Łukasz Sekretarz Kowal Sonia
K B-5 2021-12-07 19:30 AZS CMUJ - AZS AWF KRAKÓW I Kopecki Mateusz II Tobiasz Karol Sekretarz Kot Adam
Zachod-17 2021-12-07 KS DALIN Myślenice - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
M A-4 2021-12-06 16:30 AZS AGH KRAKÓW - AZS UR I Karwowski Krzysztof II Krzak Anna Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Wschód-2 2021-12-05 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz I Leśniak Krzysztof II Habel Piotr Sekretarz Stańczyk Dariusz
Wschod-11 2021-12-05 12:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I Stańczyk Dariusz II Kozioł Piotr Sekretarz nieobsadzony
Wschod-12 2021-12-05 KS Hutnik-Wanda Kraków - LKS BOBOWA I Gajda Lechosław II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-12-05 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-15 2021-12-05 19:00 GKPS Gorlice - KS GRÓD CZOP Podegrodzie I Bochenek Tomasz II Drąg Katarzyna Sekretarz Wojdyła Hanna
Zachod-17 2021-12-05 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty I Gołuszka Damian II Szypuła Kamil Sekretarz nieobsadzony
Zachod-18 2021-12-05 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - WKS WAWEL Kraków I Dąbrowski Marcin II Sobieraj Andrzej Sekretarz nieobsadzony
301 2021-12-05 10:00 WTS SOLNA WIELICZKA - turniej I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
302 2021-12-05 9:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - turniej I Sikorski Marcin II Raj Arkadiusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
313 2021-12-05 WTS SOLNA WIELICZKA II - turniej I Kwiecień Tomasz II Mulka Grzegorz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
314 2021-12-05 9:00 GORCE NOWY TARG - turniej I Kutta Maciej II Mężyk Bogdan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
315 2021-12-05 POPRAD Stary Sącz II - turniej I Pilawska Anita II Mordarski Kazimierz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
316 2021-12-05 9:00 SL SALOS Staniątki - turniej I Krasiński Piotr II Stolarz Ewa Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
323 2021-12-05 TS WISŁA KRAKÓW - turniej I Kieć Maria II Flis Wojciech Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
324 2021-12-05 9:00 SETBOL Oświęcim - turniej I Pustelnik Marek II Pustelnik Oskar Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
325 2021-12-05 9:00 MKS MOS Wieliczka II - turniej I Ciepichał Łukasz II Ciuła Leszek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
326 2021-12-05 9:30 SKAWA Wadowice - turniej I Stach Piotr II Leśniak Klaudia Sekretarz Krętosz Maksymilian L I Prus Stanisław L II
50 2021-12-04 18:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz Pustelnik Marek L1 Dąbrowski Marcin L2 Panasiuk Adrian
81 2021-12-04 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - TS VOLLEY RYBNIK Sekretarz Krzak Anna L1 Babińska Natalia L2 Krętosz Maksymilian
80 2021-12-04 MKS Andrychów - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Stach Piotr L2 Karcz Grzegorz
82 2021-12-04 14:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz Kruk Piotr L1 Ciepichał Łukasz L2 Płaziński Krzysztof
72 2021-12-04 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Kopecki Mateusz L2 Muzyk Aleksander
Zachod-25 2021-12-04 16:30 UKS VICTORIA WITKOWICE - UKS Gminy Brzeszcze I Sikorski Marcin II Szypuła Kamil Sekretarz Leśniak Klaudia
Zachod-26 2021-12-04 SETBOL Oświęcim - SMS Sparta UJ Kraków I Stach Piotr II Szypuła Kamil Sekretarz Sikorski Marcin
Zachod-27 2021-12-04 17:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - TS WISŁA KRAKÓW I Karwowski Krzysztof II Pierucki Bogusław Sekretarz Flis Wojciech
-22 2021-12-04 19:00 MKS Andrychów - SMS XXI LO Jedynka Tarnów I Stach Piotr II Raj Arkadiusz Sekretarz Karcz Grzegorz
-23 2021-12-04 11:30 UKS Jedynka Tarnów - UMKS KĘCZANIN Kęty I Opozda Monika II Stolarz Ewa Sekretarz Krasiński Piotr
-24 2021-12-04 13:00 WTS SOLNA WIELICZKA - KS BRONOWIANKA Kraków I Kopecki Mateusz II Ferenczak Mariusz Sekretarz Flis Wojciech
Zachod-1 2021-12-04 10:30 UKS Sparta AGH Kraków - Jedynka Libiąż I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz nieobsadzony
Zachod-16 2021-12-04 12:00 Jedynka Libiąż - UKS Sparta AGH Kraków I Nowakowska Krystyna II Nowakowski Andrzej Sekretarz nieobsadzony
-21 2021-12-04 15:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS GRYF Brzesko I Babińska Natalia II Krzak Anna Sekretarz Pustelnik Oskar
-22 2021-12-04 19:00 GKPS Gorlice - AS Niepołomice I Jarończyk Remigiusz II Poremba Sławomir Sekretarz Kownacka Violetta
-24 2021-12-04 18:00 WKS WAWEL Kraków - KS GRÓD CZOP Podegrodzie I Bednarz Marcin II Romaniec Adrianna Sekretarz Rybicki Zbigniew
Wschod-19 2021-12-04 17:00 VOLLEY Gromnik - MKS RYGLICE I Stańczyk Dariusz II Tyszkowski Krzysztof Sekretarz Brudny Jakub
Wschod-20 2021-12-04 18:00 ISKIERKA TARNÓW - Orzeł Ciężkowice I Drogoś Tomasz II Surdej Ryszard Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-30 2021-12-04 16:00 GKPS II Trybus Szymbark - LKS BOBOWA I Augustyn Paulina II Bochenek Tomasz Sekretarz Wojdyła Hanna
210 2021-12-04 9:30 AS PRZECISZÓW - turniej I Pustelnik Marek II Pustelnik Oskar Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
203 2021-12-04 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - turniej I Karwowski Krzysztof II Ciuła Leszek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
206 2021-12-04 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków II - turniej I Pierucki Bogusław II Kieć Maria Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Zachod-19 2021-12-04 17:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Nowakowski Andrzej II Magda Łukasz Sekretarz Nowakowska Krystyna
Zachod-20 2021-12-04 16:30 SMS DALIN MYŚLENICE - SKAWA Wadowice I Skrobot Marcin II Strzałka Marcin Sekretarz Tyrpuła Natalia
Wschód-25 2021-12-04 10:00 MKS MOS Wieliczka - WTS SOLNA WIELICZKA II I Nierzwicki Tomasz II Ciepichał Łukasz Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Zachod-30 2021-12-04 APS ORLIK BOLESŁAW - Zawisza Sulechów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-27 2021-12-04 POPRAD Stary Sącz - KS VOLLEY Gorlice I Wcześny Tadeusz II Pierzchała Krzysztof Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
49 2021-12-04 19:00 TS WISŁA KRAKÓW - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz Kieć Maria L1 Kowal Sonia L2 Biederman Anna
-20 2021-12-03 16:30 UMKS KĘCZANIN Kęty - WTS SOLNA WIELICZKA I Gołuszka Damian II Babińska Natalia Sekretarz Pustelnik Oskar
Centrum-11 2021-12-03 17:30 WTS SOLNA WIELICZKA II - SMS Sparta UJ Kraków I Dąbrowski Marcin II Biederman Anna Sekretarz Kot Adam
Wschód-26 2021-12-03 19:30 PODKARPACIE Bobowa - MKS RYGLICE I Płazińska (Dynarowicz) Alicja II Chmura Tomasz Sekretarz Trześniak Kamil
K A-3 2021-12-02 18:30 AZS UEK - AZS AGH KRAKÓW I Kieć Maria II Kosiorek Mateusz Sekretarz Zygmunt Michał
33 2021-12-01 MKS MOS Maraton Krzeszowice - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz Kruk Piotr L1 Walczyński Grzegorz L2 Płaziński Krzysztof
Zachod-20 2021-12-01 19:30 TS WISŁA KRAKÓW - UKS VICTORIA WITKOWICE I Kieć Maria II Nowakowski Andrzej Sekretarz Nowakowska Krystyna
-23 2021-12-01 18:45 SMS SPARTA AGH Kraków - GSKS Laskowa I Muzyk Aleksander II Kopecki Mateusz Sekretarz Sobieraj Andrzej
M B-3 2021-11-30 20:00 AZS PWSZ TARNÓW - AZS CMUJ I Brudny Jakub II Zachara Paweł Sekretarz Surdej Ryszard
Wschod-11 2021-11-30 17:15 WTS SOLNA WIELICZKA - POPRAD Stary Sącz I Dąbrowski Marcin II Strzałka Marcin Sekretarz Kosiorek Mateusz
M A-3 2021-11-30 18:30 AZS UP - AZS UJ I Karwowski Krzysztof II Sroczyk Ewa Sekretarz Kajdas Kamila
M B-4 2021-11-29 18:30 AZS UEK - AZS AWF KRAKÓW I Strzałka Marcin II Zygmunt Michał Sekretarz Sroczyk Ewa
K A-4 2021-11-29 19:00 AZS PWSZ TARNÓW - AZS UR I Brudny Jakub II Krasiński Piotr Sekretarz Leśniak Krzysztof
Wschód-16 2021-11-28 UKS Sparta AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko I Kowal Sonia II Rybicki Zbigniew Sekretarz Kajdas Kamila
Wschód-17 2021-11-28 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW I Bogacka Marta II Poremba Sławomir Sekretarz Jarończyk Remigiusz
Wschód-18 2021-11-28 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice I Bochenek Tomasz II Drąg Katarzyna Sekretarz Chmura Julia
Zachód-2 2021-11-28 12:20 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Zygmunt Michał II Biederman Anna Sekretarz Nurzyński Szymon
Zachód-16 2021-11-28 10:00 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Magda Łukasz II Ostrowska Teresa Sekretarz Nowakowski Andrzej
Zachód-17 2021-11-28 11:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Andrychów I Biederman Anna II Zygmunt Michał Sekretarz Nurzyński Szymon
Zachód-18 2021-11-28 10:30 WKS WAWEL Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE I Skrobot Marcin II Trybuch Daniel Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Centrum-12 2021-11-28 10:00 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków II I Flis Wojciech II Guratowski Wojciech Sekretarz Nowakowska Krystyna
Centrum-0 2021-11-28 KS AGH Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-16 2021-11-28 12:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS MOS Maraton Krzeszowice I Prus Stanisław II Szypuła Kamil Sekretarz Sikorski Marcin
Wschod-9 2021-11-28 STS Sandecja Nowy Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA I Mężyk Bogdan II Haczek Mirosław Sekretarz Haczek Agnieszka
Wschod-10 2021-11-28 POPRAD Stary Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW I Kutta Maciej II Haczek Mirosław Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
Wschod-18 2021-11-28 19:00 LKS BOBOWA - VOLLEY Gromnik I Płazińska (Dynarowicz) Alicja II Augustyn Paulina Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Zachod-18 2021-11-28 SETBOL Oświęcim - UMKS-PMOS CHRZANÓW I Stach Piotr II Otfinowski Grzegorz Sekretarz Pustelnik Oskar
201 2021-11-28 10:00 KPS Gorce Nowy Targ - turniej I Drąg Katarzyna II Bogacka Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
42 2021-11-27 18:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz Kruk Piotr L1 Walczyński Grzegorz L2 Płaziński Krzysztof
74 2021-11-27 15:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna L1 Gajda Lechosław L2 Bednarz Marcin
70 2021-11-27 18:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Asotra Płomień Sosnowiec Sekretarz Leśniak Krzysztof L1 Krasiński Piotr L2 Stolarz Ewa
85 2021-11-27 16:00 AZS AGH KRAKÓW - SMS PZPS Spała Sekretarz nieobsadzony L1 Muzyk Aleksander L2 Kwiecień Tomasz
Zachod-22 2021-11-27 18:00 UKS Gminy Brzeszcze - KS PRĄDNICZANKA Kraków I Stach Piotr II Prus Stanisław Sekretarz Sikorski Marcin
Zachod-23 2021-11-27 17:00 SMS Sparta UJ Kraków - TS WISŁA KRAKÓW I Nurzyński Szymon II Pierucki Bogusław Sekretarz Sobieraj Andrzej
-21 2021-11-27 15:00 MKS Andrychów - UKS Jedynka Tarnów I Krzak Anna II Babińska Natalia Sekretarz Banat Jakub
-17 2021-11-27 15:00 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Biederman Paweł II Rybicki Zbigniew Sekretarz Sroczyk Ewa
-18 2021-11-27 15:30 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - SMS SPARTA AGH Kraków I Pierzchała Krzysztof II Haczek Mirosław Sekretarz Haczek Agnieszka
-19 2021-11-27 18:00 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice I Kutta Maciej II Mężyk Bogdan Sekretarz Mordarski Kazimierz
Wschod-17 2021-11-27 17:00 MKS RYGLICE - ISKIERKA TARNÓW I Kozioł Sławomir II Drogoś Tomasz Sekretarz Stańczyk Dariusz
4 2021-11-27 9:30 UMKS KĘCZANIN Kęty - turniej I Gołuszka Damian II Otfinowski Grzegorz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-11-27 10:00 GKPS Gorlice - turniej I Jarończyk Remigiusz II Niepsuj (Urbanek) Marta Sekretarz Augustyn Paulina L I Wojdyła Hanna L II
6 2021-11-27 9:30 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - turniej I Trybuch Daniel II Śpiewla Zdzisław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
202 2021-11-27 9:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - turniej I Karcz Grzegorz II Krętosz Maksymilian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
204 2021-11-27 9:30 AGH KRAKÓW - turniej I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
205 2021-11-27 9:00 KS VOLLEY Gorlice - turniej I Nikiel Przemysław II Chmura Julia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
207 2021-11-27 POPRAD Stary Sącz - turniej I Jarończyk Remigiusz II Mordarski Kazimierz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
208 2021-11-27 9:30 POGOŃ Proszowice - turniej I Nurzyński Szymon II Panasiuk Adrian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
209 2021-11-27 9:00 MKS MOS Wieliczka - turniej I Skrobot Marcin II Gach Jan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
211 2021-11-27 MKS Andrychów - turniej I Stach Piotr II Prus Stanisław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
212 2021-11-27 12:30 SMS SOLNA WIELICZKA II - turniej I Dąbrowski Marcin II Romaniec Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I Ciepichał Łukasz L II Kowal Sonia
213 2021-11-27 9:30 PKS Kalwaria Zebrzydowska - turniej I Babińska Natalia II Leśniak Klaudia Sekretarz Krzak Anna L I Banat Jakub L II
Zachod-24 2021-11-27 APS ORLIK BOLESŁAW - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-17 2021-11-27 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SMS DALIN MYŚLENICE I Brudny Jakub II Kozioł Piotr Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Zachod-18 2021-11-27 Zawisza Sulechów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Kieć Maria II Biederman Anna Sekretarz Kajdas Kamila
Wschód-22 2021-11-27 17:00 WTS SOLNA WIELICZKA II - KS VOLLEY Gorlice I Magda Łukasz II Dąbrowski Marcin Sekretarz Ciepichał Łukasz
Zachod-29 2021-11-27 SKAWA Wadowice - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
43 2021-11-27 16:00 TS WISŁA KRAKÓW - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz Śpiewla Zdzisław L1 Trybuch Daniel L2 Ostrowska Teresa
41 2021-11-27 17:00 STS Sandecja Nowy Sącz - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna L1 Poremba Sławomir L2 Góral Krzysztof
Zachod-24 2021-11-26 UKS VICTORIA WITKOWICE - SETBOL Oświęcim I Krętosz Maksymilian II Raj Arkadiusz Sekretarz Karcz Grzegorz
Wschod-29 2021-11-26 20:00 Orzeł Ciężkowice - GKPS II Trybus Szymbark I Tyszkowski Krzysztof II Stańczyk Dariusz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschód-23 2021-11-26 19:00 MKS RYGLICE - POPRAD Stary Sącz I Drogoś Tomasz II Zachara Paweł Sekretarz Kozioł Sławomir
Wschód-24 2021-11-26 20:00 MKS MOS Wieliczka - PODKARPACIE Bobowa I Ostrowska Teresa II Skrobot Marcin Sekretarz Kajdas Kamila
K A-1 2021-11-25 19:30 AZS UR - AZS UEK I Sroczyk Ewa II Tobiasz Karol Sekretarz Karwowski Krzysztof
68 2021-11-24 19:30 UMKS KĘCZANIN Kęty - Extrans Sędziszów Sekretarz Karcz Grzegorz L1 Gołuszka Damian L2 Krętosz Maksymilian
67 2021-11-24 19:00 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Babińska Natalia L2 Szypuła Kamil
-15 2021-11-24 WTS SOLNA WIELICZKA - UKS Jedynka Tarnów I Kopecki Mateusz II Tobiasz Karol Sekretarz Krzak Anna
K B-3 2021-11-24 19:00 AZS KA - AZS CMUJ I Biederman Paweł II Nowakowski Andrzej Sekretarz Nowakowska Krystyna
K B-4 2021-11-24 21:00 AZS AWF KRAKÓW - AZS UJ I Ostrowska Teresa II Karwowski Krzysztof Sekretarz Kajdas Kamila
Centrum-9 2021-11-24 19:30 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków I Dąbrowski Marcin II Muzyk Aleksander Sekretarz Śpiewla Zdzisław
K A-2 2021-11-23 20:30 AZS AGH KRAKÓW - AZS UP I Biederman Paweł II Romaniec Adrianna Sekretarz Kot Adam
Zachod-12 2021-11-23 18:00 SKAWA Wadowice - UMKS-PMOS CHRZANÓW I Stach Piotr II Karcz Grzegorz Sekretarz Pustelnik Oskar
M A-1 2021-11-23 19:00 AZS UR - AZS UP I Tobiasz Karol II Kieć Maria Sekretarz Guratowski Wojciech
Wschod-9 2021-11-21 11:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I Dąbrowski Marcin II Pierucki Bogusław Sekretarz nieobsadzony
Wschod-10 2021-11-21 11:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - ISKIERKA TARNÓW I Stańczyk Dariusz II Leśniak Krzysztof Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-11-21 LKS BOBOWA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-17 2021-11-21 12:30 WTS SOLNA WIELICZKA - MKS Andrychów I Karwowski Krzysztof II Bednarz Marcin Sekretarz Trybuch Daniel
Zachód-13 2021-11-21 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - SL SALOS RP Kraków I Kot Adam II Nowakowski Andrzej Sekretarz Nowakowska Krystyna
Zachod-13 2021-11-21 WKS WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż I Strzałka Marcin II Biederman Anna Sekretarz nieobsadzony
Zachod-14 2021-11-21 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Prus Stanisław II nieobsadzony Sekretarz Stach Piotr
Zachod-15 2021-11-21 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków I Krętosz Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Otfinowski Grzegorz
Wschod-21 2021-11-21 17:00 ISKIERKA TARNÓW - GKPS II Trybus Szymbark I Kozioł Sławomir II Brudny Jakub Sekretarz Leśniak Krzysztof
Wschod-3 2021-11-21 18:00 Orzeł Ciężkowice - LKS BOBOWA I Stańczyk Dariusz II Stolarz Ewa Sekretarz Żyrkowski Maciej
1 2021-11-21 9:00 MKS MOS Wieliczka - turniej I Zygmunt Michał II Tobiasz Karol Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-11-21 10:00 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - turniej I Żyrkowski Maciej II Stańczyk Dariusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-11-21 9:30 STS Sandecja Nowy Sącz - turniej I Jarończyk Remigiusz II Mordarski Kazimierz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-11-21 10:00 POPRAD Stary Sącz - turniej I Mężyk Bogdan II Kutta Maciej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-11-21 9:30 KS VOLLEY Gorlice - turniej I Augustyn Paulina II Chmura Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-11-21 9:30 PODKARPACIE Bobowa - turniej I Dziki Karol II Kownacka Violetta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-11-21 MKS Andrychów - turniej I Otfinowski Grzegorz II Krętosz Maksymilian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-11-21 9:30 SMS DALIN MYŚLENICE - turniej I Kwiecień Tomasz II Tyrpuła Natalia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-11-21 9:30 POGOŃ Proszowice - turniej I Mulka Grzegorz II Ciepichał Łukasz Sekretarz Jesionek Arkadiusz L I Magda Łukasz L II
61 2021-11-20 17:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - MCKiS JAWORZNO Sekretarz Nowakowski Andrzej L1 Strzałka Marcin L2 Skrobot Marcin
Zachod-19 2021-11-20 17:00 SETBOL Oświęcim - UKS Gminy Brzeszcze I Krzak Anna II Raj Arkadiusz Sekretarz Karcz Grzegorz
Zachod-21 2021-11-20 17:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - SMS Sparta UJ Kraków I Sroczyk Ewa II Magda Łukasz Sekretarz Dąbrowski Marcin
-16 2021-11-20 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UKS Jedynka Tarnów I Stańczyk Dariusz II Opozda Monika Sekretarz Zachara Paweł
-18 2021-11-20 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Tobiasz Karol II Kwiecień Tomasz Sekretarz Śpiewla Zdzisław
-13 2021-11-20 17:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - AS Niepołomice I Babińska Natalia II Krętosz Maksymilian Sekretarz Stach Piotr
-14 2021-11-20 17:00 MKS GRYF Brzesko - GSKS Laskowa I Stolarz Ewa II Stańczyk Dariusz Sekretarz Kozioł Piotr
5 2021-11-20 13:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - turniej I Flis Wojciech II Ciepichał Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-11-20 10:00 UKS 2010 LISZKI - turniej I Strzałka Marcin II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Wschod-15 2021-11-20 18:00 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA I Brudny Jakub II Drogoś Tomasz Sekretarz Zachara Paweł
0 2021-11-20 14:30 Cracoviada - turniej I Płaziński Krzysztof II Sobieraj Andrzej Sekretarz nieobsadzony
Wschod-16 2021-11-20 19:00 Orzeł Ciężkowice - MKS RYGLICE I Kozioł Sławomir II Chmura Tomasz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
0 2021-11-20 8:30 Cracoviada - turniej I Tobiasz Karol II Gołuszka Damian Sekretarz nieobsadzony
Wschod-28 2021-11-20 17:00 GKPS II Trybus Szymbark - VOLLEY Gromnik I Poremba Sławomir II Góral Krzysztof Sekretarz Chmura Julia
40 2021-11-20 14:00 MKS SAN-Pajda Jarosław II - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz Nierzwicki Tomasz L1 Romaniec Adrianna L2 Pawłowski Rafał
7 2021-11-20 9:00 KS AGH Kraków - turniej I Kosiorek Mateusz II Sroczyk Ewa Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Zachod-1 2021-11-20 13:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - SKAWA Wadowice I Kowal Sonia II Biederman Paweł Sekretarz Kieć Maria
Zachod-15 2021-11-20 17:00 SMS DALIN MYŚLENICE - Zawisza Sulechów I Nurzyński Szymon II Karwowski Krzysztof Sekretarz Tyrpuła Natalia
Zachod-28 2021-11-20 APS ORLIK BOLESŁAW - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-21 2021-11-20 18:00 KS VOLLEY Gorlice - MKS RYGLICE I Nikiel Przemysław II Augustyn Paulina Sekretarz Dziki Karol
39 2021-11-20 16:00 MUKS Poprad Stary Sącz - MKS MOS Maraton Krzeszowice Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Pilawska Anita L2 Haczek Mirosław
Wschod-8 2021-11-19 16:45 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - LKS BOBOWA I Kutta Maciej II Mordarski Kazimierz Sekretarz nieobsadzony
-16 2021-11-19 18:30 SMS SPARTA AGH Kraków - WKS WAWEL Kraków I Romaniec Adrianna II Biederman Anna Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna Kwalifikator Rybicki Zbigniew
Centrum-10 2021-11-19 18:00 WTS SOLNA WIELICZKA II - KS AGH Kraków I Bednarz Marcin II Kot Adam Sekretarz Kajdas Kamila
8 2021-11-19 16:30 SETBOL Oświęcim - turniej I Raj Arkadiusz II Sikorski Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Wschód-19 2021-11-19 18:00 WTS SOLNA WIELICZKA II - PODKARPACIE Bobowa I Tobiasz Karol II Trybuch Daniel Sekretarz Firek Wojciech
Wschód-20 2021-11-19 18:00 POPRAD Stary Sącz - MKS MOS Wieliczka I Jarończyk Remigiusz II Poremba Sławomir Sekretarz Haczek Agnieszka
M B-2 2021-11-18 21:00 AZS CMUJ - AZS KA I Strzałka Marcin II Kosiorek Mateusz Sekretarz Guratowski Wojciech
Wschod-7 2021-11-18 19:00 ISKIERKA TARNÓW - KS Hutnik-Wanda Kraków I Krasiński Piotr II Drogoś Tomasz Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-11-18 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-10 2021-11-18 18:30 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów I Karcz Grzegorz II Krętosz Maksymilian Sekretarz nieobsadzony
Zachod-11 2021-11-18 17:00 UKS Sparta AGH Kraków - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Firek Wojciech II Romaniec Adrianna Sekretarz nieobsadzony
Wschod-2 2021-11-18 20:00 LKS BOBOWA - MKS RYGLICE I Chmura Tomasz II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Chmura Julia
Zachod-8 2021-11-18 17:00 UMKS-PMOS CHRZANÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty I Walczyński Grzegorz II Krzak Anna Sekretarz Mituta Adam
Wschód-16 2021-11-18 18:00 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS RYGLICE I Skrobot Marcin II Karwowski Krzysztof Sekretarz Gach Jan
M A-2 2021-11-18 21:30 AZS UJ - AZS PK Kraków I Kopecki Mateusz II Nowakowski Andrzej Sekretarz Nowakowska Krystyna
M B-1 2021-11-17 21:00 AZS AWF KRAKÓW - AZS PWSZ TARNÓW I Romaniec Adrianna II Kieć Maria Sekretarz Rybicki Zbigniew
Centrum-7 2021-11-17 19:15 KS AGH Kraków - TS WISŁA KRAKÓW I Nowakowski Andrzej II Dąbrowski Marcin Sekretarz Karwowski Krzysztof
14 2021-11-17 18:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Surdej Ryszard L1 Żyrkowski Maciej L2 Drogoś Tomasz
Wschód-9 2021-11-16 19:30 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz I Bochenek Tomasz II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
K B-1 2021-11-16 20:00 AZS UJ - AZS KA I Tobiasz Karol II Dąbrowski Marcin Sekretarz Śpiewla Zdzisław
K B-2 2021-11-16 19:30 AZS CMUJ - AZS PK Kraków I Bednarz Marcin II Kowal Sonia Sekretarz Kot Adam
Zachod-17 2021-11-15 20:00 UKS VICTORIA WITKOWICE - KS PRĄDNICZANKA Kraków I Otfinowski Grzegorz II Stach Piotr Sekretarz Leśniak Klaudia
-4 2021-11-15 19:30 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - GSKS Laskowa I Bochenek Tomasz II Wcześny Tadeusz Sekretarz Haczek Agnieszka
2 2021-11-15 16:00 UKS Jedynka Tarnów - turniej I Stańczyk Dariusz II Stolarz Ewa Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Wschód-13 2021-11-14 10:00 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków I Bochenek Tomasz II Olszanecki Marek Sekretarz Drąg Katarzyna
Wschód-14 2021-11-14 10:00 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW I Nikiel Przemysław II Augustyn Paulina Sekretarz Kownacka Violetta
Wschód-15 2021-11-14 11:00 Dunajec Nowy Sącz - MKS GRYF Brzesko I Pilawska Anita II Bogacka Marta Sekretarz Haczek Agnieszka
8 2021-11-14 10:30 SMS Sparta UJ Kraków - turniej I Kruk Piotr II Płaziński Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Wschód-28 2021-11-14 11:30 UKS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice I Olszanecki Marek II Bochenek Tomasz Sekretarz Drąg Katarzyna
Zachód-15 2021-11-14 11:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Biederman Paweł II Rybicki Zbigniew Sekretarz Gach Jan
Centrum-0 2021-11-14 SMS Sparta UJ Kraków II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-6 2021-11-14 9:45 STS Sandecja Nowy Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW I Jarończyk Remigiusz II Góral Krzysztof Sekretarz Życzkowska Małgorzata
Zachod-13 2021-11-14 UMKS-PMOS CHRZANÓW - MKS MOS Maraton Krzeszowice I Krzak Anna II Walczyński Grzegorz Sekretarz Gajda Lechosław
Zachod-14 2021-11-14 10:00 SETBOL Oświęcim - SKAWA Wadowice I Krętosz Maksymilian II Karcz Grzegorz Sekretarz Sikorski Marcin
Zachod-15 2021-11-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice I Gołuszka Damian II Prus Stanisław Sekretarz Stach Piotr
Zachod-16 2021-11-14 16:00 SKAWA Wadowice - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Otfinowski Grzegorz II Szypuła Kamil Sekretarz Pustelnik Oskar
55 2021-11-13 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Będzin Sekretarz Kasprzyk Piotr L1 Gołuszka Damian L2 Babińska Natalia
54 2021-11-13 17:00 MKS Andrychów - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło Sekretarz Krzak Anna L1 Otfinowski Grzegorz L2 Krętosz Maksymilian
Zachod-18 2021-11-13 11:00 SETBOL Oświęcim - TS WISŁA KRAKÓW I Kruk Piotr II Kasprzyk Piotr Sekretarz Sikorski Marcin
70 2021-11-13 17:00 AZS AGH KRAKÓW - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 Kwiecień Tomasz L2 Muzyk Aleksander
-13 2021-11-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS XXI LO Jedynka Tarnów I Gołuszka Damian II Babińska Natalia Sekretarz Kasprzyk Piotr
-14 2021-11-13 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków - MKS Andrychów I Skrobot Marcin II Biederman Paweł Sekretarz Ciuła Leszek
Zachód-14 2021-11-13 10:00 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów I Strzałka Marcin II Mulka Grzegorz Sekretarz Ciuła Leszek
-10 2021-11-13 18:30 WKS WAWEL Kraków - GKPS Gorlice I Biederman Anna II Bednarz Marcin Sekretarz Nowakowski Andrzej Kwalifikator Burkiewicz Paweł
-12 2021-11-13 18:00 GSKS Laskowa - AS Niepołomice I Bochenek Tomasz II Flis Tomasz Sekretarz Pilawska Anita
Wschod-22 2021-11-13 17:00 GKPS II Trybus Szymbark - MKS RYGLICE I Kutta Maciej II Mężyk Bogdan Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
1 2021-11-13 9:00 Dunajec Nowy Sącz - turniej I Jarończyk Remigiusz II Cempa-Pulit Grażyna Sekretarz Poremba Sławomir L I Mordarski Kazimierz L II
2 2021-11-13 9:30 TS WISŁA KRAKÓW - turniej I Bednarz Marcin II Flis Wojciech Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-11-13 9:00 Iskry Grybów - turniej I Augustyn Paulina II Dziki Karol Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-11-13 9:30 STS Sandecja Nowy Sącz - turniej I Płazińska (Dynarowicz) Alicja II Nikiel Przemysław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-11-13 9:30 Radwan Sport Gdów - turniej I Pierucki Bogusław II Kosiorek Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-11-13 LKS PRZEŁĘCZ Łopuszna - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-11-13 10:00 SMS SOLNA WIELICZKA III - turniej I Nurzyński Szymon II Gach Jan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Wschod-14 2021-11-13 18:00 VOLLEY Gromnik - ISKIERKA TARNÓW I Brudny Jakub II Stolarz Ewa Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
12 2021-11-13 9:30 ALPS Wadowice - turniej I Krzak Anna II Stach Piotr Sekretarz Prus Stanisław L I Pustelnik Oskar L II
11 2021-11-13 10:00 Jedynka Libiąż - turniej I Raj Arkadiusz II Karcz Grzegorz Sekretarz Panasiuk Adrian L I Walczyński Grzegorz L II
Zachod-13 2021-11-13 18:00 Zawisza Sulechów - SKAWA Wadowice I Nierzwicki Tomasz II Pawłowski Rafał Sekretarz Ciepichał Łukasz
Zachod-14 2021-11-13 KS Hutnik-Wanda Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE I Płaziński Krzysztof II Pierucki Bogusław Sekretarz Kosiorek Mateusz
Zachod-27 2021-11-13 APS ORLIK BOLESŁAW - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-17 2021-11-13 11:00 MKS MOS Wieliczka - KS VOLLEY Gorlice I Kieć Maria II Magda Łukasz Sekretarz Tyrpuła Natalia
34 2021-11-13 20:00 TS WISŁA KRAKÓW - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz Biederman Wojciech L1 Flis Wojciech L2 Gajda Lechosław
32 2021-11-13 17:00 STS Sandecja Nowy Sącz - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz Kownacka Violetta L1 Jarończyk Remigiusz L2 Poremba Sławomir
-9 2021-11-12 18:00 SMS SPARTA AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Kieć Maria II Rybicki Zbigniew Sekretarz Sobieraj Andrzej
Wschod-1 2021-11-12 18:00 VOLLEY Gromnik - Orzeł Ciężkowice I Stańczyk Dariusz II Krasiński Piotr Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschód-10 2021-11-11 10:00 UKS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz I Babińska Natalia II Gołuszka Damian Sekretarz Ciepichał Łukasz Kwalifikator Kolendowski Maciej
Wschód-11 2021-11-11 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA I Opozda Monika II Stolarz Ewa Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschód-12 2021-11-11 15:00 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice I Brudny Jakub II Krasiński Piotr Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Zachód-10 2021-11-11 10:00 SL SALOS RP Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków I Tyrpuła Natalia II Skrobot Marcin Sekretarz Mulka Grzegorz
Zachód-11 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków I Banat Jakub II Szypuła Kamil Sekretarz Raj Arkadiusz
Zachód-12 2021-11-11 MKS Andrychów - SMS DALIN MYŚLENICE I Krętosz Maksymilian II Otfinowski Grzegorz Sekretarz Leśniak Klaudia
Zachod-12 2021-11-11 9:30 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków I Banat Jakub II nieobsadzony Sekretarz Szypuła Kamil
Centrum-0 2021-11-11 WTS SOLNA WIELICZKA II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-13 2021-11-11 19:00 LKS BOBOWA - Orzeł Ciężkowice I Chmura Tomasz II Olszanecki Marek Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Zachod-10 2021-11-11 10:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KS DALIN Myślenice I Kruk Piotr II Panasiuk Adrian Sekretarz Płaziński Krzysztof
Zachod-11 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL Oświęcim I Krzak Anna II Prus Stanisław Sekretarz Sikorski Marcin
-11 2021-11-10 19:00 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - MKS GRYF Brzesko I Jarończyk Remigiusz II Poremba Sławomir Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
Centrum-6 2021-11-10 19:30 TS WISŁA KRAKÓW - WTS SOLNA WIELICZKA II I Romaniec Adrianna II Skrobot Marcin Sekretarz Kiławiec Barbara
Wschod-27 2021-11-10 20:00 MKS RYGLICE - GKPS II Trybus Szymbark I Stolarz Ewa II Kozioł Sławomir Sekretarz Drogoś Tomasz
Wschód-18 2021-11-10 18:30 PODKARPACIE Bobowa - POPRAD Stary Sącz I Mężyk Bogdan II Kutta Maciej Sekretarz Bogacka Marta
Zachod-14 2021-11-09 20:30 SETBOL Oświęcim - KS PRĄDNICZANKA Kraków I Mituta Adam II Raj Arkadiusz Sekretarz Sikorski Marcin
Zachod-16 2021-11-09 18:00 UKS Gminy Brzeszcze - SMS Sparta UJ Kraków I Raj Arkadiusz II Krętosz Maksymilian Sekretarz Pustelnik Oskar
-10 2021-11-08 18:00 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - WTS SOLNA WIELICZKA I Opozda Monika II Żyrkowski Maciej Sekretarz Zachara Paweł
Wschod-5 2021-11-07 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW I Płazińska (Dynarowicz) Alicja II Kownacka Violetta Sekretarz nieobsadzony
Wschod-6 2021-11-07 17:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Dąbrowski Marcin II Sroczyk Ewa Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-11-07 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-7 2021-11-07 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż I Krzak Anna II nieobsadzony Sekretarz Banat Jakub
Zachod-9 2021-11-07 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
8 2021-11-07 9:00 UMKS-PMOS CHRZANÓW - turniej I Krętosz Maksymilian II Sikorski Marcin Sekretarz Gołuszka Damian L I Pustelnik Oskar L II
1 2021-11-07 9:00 WTS SOLNA WIELICZKA - turniej I Gach Jan II Bednarz Marcin Sekretarz Ciepichał Łukasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-11-07 9:00 MKS MOS Wieliczka - turniej I Tyrpuła Natalia II Tobiasz Karol Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-11-07 8:40 Dunajec Nowy Sącz - turniej I Bogacka Marta II Życzkowska Małgorzata Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-11-07 9:30 LKS Szynwałd - turniej I Kuczek Michał II Kozioł Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-11-07 9:30 UKS Jedynka Tarnów II - turniej I Surdej Ryszard II Rylski Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-11-07 9:30 SMS Sparta UJ Kraków - turniej I Romaniec Adrianna II Śpiewla Zdzisław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-11-07 11:00 SETBOL Oświęcim - turniej I Babińska Natalia II Karcz Grzegorz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-11-07 9:30 ALPS Wadowice - turniej I Stach Piotr II Prus Stanisław Sekretarz Otfinowski Grzegorz L I Szypuła Kamil L II
48 2021-11-06 17:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Śpiewla Zdzisław L1 Mulka Grzegorz L2 Pawłowski Rafał
46 2021-11-06 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - ITA TOOLS Stal Mielec Sekretarz Kasprzyk Piotr L1 Dąbrowski Marcin L2 Tobiasz Karol
Zachod-13 2021-11-06 18:00 TS WISŁA KRAKÓW - UKS Gminy Brzeszcze I Gos (Dzieniecka) Joanna II Muzyk Aleksander Sekretarz Jesionek Arkadiusz
Zachod-15 2021-11-06 14:00 UKS VICTORIA WITKOWICE - SMS Sparta UJ Kraków I Stach Piotr II Krzak Anna Sekretarz Karcz Grzegorz
-11 2021-11-06 18:00 UKS Jedynka Tarnów - KS BRONOWIANKA Kraków I Kozioł Sławomir II Stolarz Ewa Sekretarz Lachowicz Adrian
-12 2021-11-06 18:30 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty I Krętosz Maksymilian II Krzak Anna Sekretarz Banat Jakub
-5 2021-11-06 17:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - GSKS Laskowa I Babińska Natalia II Prus Stanisław Sekretarz Pustelnik Oskar
-6 2021-11-06 18:00 AS Niepołomice - KS GRÓD CZOP Podegrodzie I Romaniec Adrianna II Flis Tomasz Sekretarz Magda Łukasz Kwalifikator
-7 2021-11-06 17:00 MKS GRYF Brzesko - WKS WAWEL Kraków I Brudny Jakub II Opozda Monika Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
-8 2021-11-06 19:00 GKPS Gorlice - SMS SPARTA AGH Kraków I Haczek Mirosław II Kutta Maciej Sekretarz Haczek Agnieszka
Zachod-8 2021-11-06 10:00 WKS WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków I Ciepichał Łukasz II Magda Łukasz Sekretarz nieobsadzony
Wschod-11 2021-11-06 18:00 Orzeł Ciężkowice - VOLLEY Gromnik I Tyszkowski Krzysztof II Stańczyk Dariusz Sekretarz Rylski Marcin
Wschod-26 2021-11-06 16:00 GKPS II Trybus Szymbark - ISKIERKA TARNÓW I Augustyn Paulina II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Wojdyła Hanna
1 2021-11-06 10:00 UKS 22 KRAKÓW - turniej I Śpiewla Zdzisław II Sobieraj Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-11-06 10:00 LKS BOBOWA - turniej I Nikiel Przemysław II Trześniak Kamil Sekretarz Kownacka Violetta L I Niepsuj (Urbanek) Marta L II
3 2021-11-06 11:00 WKS WAWEL Kraków - turniej I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Zachod-11 2021-11-06 12:00 SKAWA Wadowice - KS Hutnik-Wanda Kraków I Otfinowski Grzegorz II Krętosz Maksymilian Sekretarz Leśniak Klaudia
Zachod-12 2021-11-06 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - Zawisza Sulechów I Chochorowski Józef II Drogoś Tomasz Sekretarz Zachara Paweł
Zachod-26 2021-11-06 APS ORLIK BOLESŁAW - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-15 2021-11-06 10:30 MKS MOS Wieliczka - MKS RYGLICE I Sroczyk Ewa II Nierzwicki Tomasz Sekretarz Flis Wojciech
74 2021-11-06 16:30 STS Sandecja Nowy Sącz - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz Pilawska Anita L1 Jarończyk Remigiusz L2 Pierzchała Krzysztof
30 2021-11-06 16:00 MUKS Poprad Stary Sącz - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz Życzkowska Małgorzata L1 Góral Krzysztof L2 Poremba Sławomir
Wschód-13 2021-11-05 17:00 POPRAD Stary Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA II I Mężyk Bogdan II Mordarski Kazimierz Sekretarz Życzkowska Małgorzata
Wschód-14 2021-11-05 19:00 PODKARPACIE Bobowa - KS VOLLEY Gorlice I Nikiel Przemysław II Chmura Tomasz Sekretarz Trześniak Kamil
Wschod-12 2021-11-04 20:00 MKS RYGLICE - LKS BOBOWA I Stańczyk Dariusz II Chochorowski Józef Sekretarz Kozioł Piotr
Zachod-7 2021-11-04 18:30 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SKAWA Wadowice I Kasprzyk Piotr II Kruk Piotr Sekretarz Płaziński Krzysztof
Zachod-12 2021-11-03 19:30 TS WISŁA KRAKÓW - KS PRĄDNICZANKA Kraków I Magda Łukasz II Kiławiec Barbara Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Wschod-1 2021-11-03 15:30 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - WTS SOLNA WIELICZKA I Stolarz Ewa II Leśniak Krzysztof Sekretarz Kuczek Michał
Wschod-2 2021-11-03 18:00 POPRAD Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz I Pierzchała Krzysztof II Mężyk Bogdan Sekretarz Życzkowska Małgorzata
Wschód-7 2021-10-31 11:00 ISKIERKA TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków I Chochorowski Józef II Opozda Monika Sekretarz Drogoś Tomasz
Wschód-8 2021-10-31 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko I Bochenek Tomasz II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Wojdyła Hanna
Zachód-7 2021-10-31 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków I Babińska Natalia II Szypuła Kamil Sekretarz Prus Stanisław
Zachód-8 2021-10-31 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty I Kowal Sonia II Gach Jan Sekretarz Guratowski Wojciech
Centrum-0 2021-10-31 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-23 2021-10-31 17:00 VOLLEY Gromnik - GKPS II Trybus Szymbark I Chochorowski Józef II Brudny Jakub Sekretarz Lachowicz Adrian
Zachod-9 2021-10-31 10:30 SETBOL Oświęcim - KS DALIN Myślenice I Gołuszka Damian II Krzak Anna Sekretarz Pustelnik Marek
2 2021-10-31 10:00 STS Sandecja Nowy Sącz - turniej I Pilawska Anita II Kownacka Violetta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-10-31 10:00 WTS SOLNA WIELICZKA - turniej I Firek Wojciech II Kopecki Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Zachod-10 2021-10-30 18:00 UKS Gminy Brzeszcze - UKS VICTORIA WITKOWICE I Krętosz Maksymilian II Pustelnik Marek Sekretarz Sikorski Marcin
55 2021-10-30 17:00 AZS AGH KRAKÓW - KRISPOL Września Sekretarz nieobsadzony L1 Strzałka Marcin L2 Nierzwicki Tomasz
-7 2021-10-30 15:00 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - MKS Andrychów I Stańczyk Dariusz II Żyrkowski Maciej Sekretarz Krasiński Piotr
-8 2021-10-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Jedynka Tarnów I Otfinowski Grzegorz II Prus Stanisław Sekretarz Karcz Grzegorz
-9 2021-10-30 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków - WTS SOLNA WIELICZKA I Kieć Maria II Guratowski Wojciech Sekretarz Kowal Sonia
Wschod-10 2021-10-30 18:00 Orzeł Ciężkowice - ISKIERKA TARNÓW I Kozioł Sławomir II Drogoś Tomasz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-25 2021-10-30 19:00 LKS BOBOWA - GKPS II Trybus Szymbark I Bochenek Tomasz II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
41 2021-10-30 MKS Andrychów - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Banat Jakub L2 Gołuszka Damian
42 2021-10-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz Karcz Grzegorz L1 Otfinowski Grzegorz L2 Prus Stanisław
21 2021-10-30 17:00 MUKS Poprad Stary Sącz - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Życzkowska Małgorzata L1 Jarończyk Remigiusz L2 Pierzchała Krzysztof
23 2021-10-30 16:30 STS Sandecja Nowy Sącz - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Mężyk Bogdan L2 Pilawska Anita
25 2021-10-30 17:00 TS WISŁA KRAKÓW - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Skrobot Marcin L2 Nurzyński Szymon
1 2021-10-30 12:00 Dunajec Nowy Sącz - turniej I Augustyn Paulina II Chmura Julia Sekretarz Czerwień Szymon L I Kownacka Violetta L II
2 2021-10-30 9:30 UKS Jedynka Tarnów - turniej I Chochorowski Józef II Krasiński Piotr Sekretarz Tyszkowski Krzysztof L I Kuczek Michał L II
3 2021-10-30 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - turniej I Muzyk Aleksander II Śpiewla Zdzisław Sekretarz nieobsadzony L I Bednarz Marcin L II Nurzyński Szymon
4 2021-10-30 LKS PRZEŁĘCZ Łopuszna - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-10-30 9:00 POGOŃ Proszowice - turniej I Firek Wojciech II Ciepichał Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-10-30 10:00 SL SALOS RP Kraków - turniej I Dąbrowski Marcin II Trybuch Daniel Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-10-30 9:00 SMS SOLNA WIELICZKA - turniej I Kwiecień Tomasz II Gach Jan Sekretarz nieobsadzony L I Nowakowska Krystyna L II Nowakowski Andrzej
9 2021-10-30 9:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - turniej I Sikorski Marcin II Karcz Grzegorz Sekretarz Banat Jakub L I Raj Arkadiusz L II
10 2021-10-30 12:30 MKS MOS Wieliczka II - turniej I Karwowski Krzysztof II Sroczyk Ewa Sekretarz nieobsadzony L I Magda Łukasz L II Flis Wojciech
11 2021-10-30 10:00 Jedynka Libiąż - turniej I Krętosz Maksymilian II Pustelnik Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Zachod-9 2021-10-30 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Brudny Jakub II Stolarz Ewa Sekretarz Zachara Paweł
Zachod-10 2021-10-30 17:00 SKAWA Wadowice - SMS DALIN MYŚLENICE I Babińska Natalia II Krzak Anna Sekretarz Pustelnik Oskar
Zachod-25 2021-10-30 Zawisza Sulechów - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-11 2021-10-30 19:00 MKS RYGLICE - PODKARPACIE Bobowa I Opozda Monika II Chochorowski Józef Sekretarz Lachowicz Adrian
Centrum-8 2021-10-29 14:30 SMS Sparta UJ Kraków - SMS Sparta UJ Kraków II I Bednarz Marcin II Ciepichał Łukasz Sekretarz Karwowski Krzysztof
Wschod-9 2021-10-29 20:00 MKS RYGLICE - VOLLEY Gromnik I Chochorowski Józef II Opozda Monika Sekretarz Lachowicz Adrian
Wschód-10 2021-10-29 18:00 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS MOS Wieliczka I Tobiasz Karol II Muzyk Aleksander Sekretarz Gach Jan
Wschód-12 2021-10-29 18:00 KS VOLLEY Gorlice - POPRAD Stary Sącz I Chmura Tomasz II Bochenek Tomasz Sekretarz Czerwień Szymon
Wschód-3 2021-10-28 20:00 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA I Augustyn Paulina II Dziki Karol Sekretarz Wojdyła Hanna
10 2021-10-28 20:30 AZS AGH KRAKÓW - SPS Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Karwowski Krzysztof L2 Muzyk Aleksander
8 2021-10-27 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Tobiasz Karol L2 Skrobot Marcin
13 2021-10-27 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS Wieluń Sekretarz Karcz Grzegorz L1 Prus Stanisław L2 Otfinowski Grzegorz
Zachód-9 2021-10-26 18:30 WKS WAWEL Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków I Tobiasz Karol II Krzak Anna Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Zachod-9 2021-10-25 17:00 SETBOL Oświęcim - UKS VICTORIA WITKOWICE I Raj Arkadiusz II Babińska Natalia Sekretarz Prus Stanisław
27 2021-10-25 18:00 SMS PZPS Szczyrk II - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz Śpiewla Zdzisław L1 Ostrowska Teresa L2 Walczyński Grzegorz
Wschod-3 2021-10-24 10:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - LKS BOBOWA I Lachowicz Adrian II Stańczyk Dariusz Sekretarz nieobsadzony
Wschod-4 2021-10-24 10:00 ISKIERKA TARNÓW - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I Krasiński Piotr II Brudny Jakub Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-10-24 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-4 2021-10-24 10:00 Jedynka Libiąż - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Płaziński Krzysztof II Kruk Piotr Sekretarz nieobsadzony
Zachod-5 2021-10-24 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków I Stach Piotr II Karcz Grzegorz Sekretarz nieobsadzony
Zachod-6 2021-10-24 10:00 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Strzałka Marcin II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz nieobsadzony
1 2021-10-24 11:30 UKS Jedynka Tarnów - turniej I Stańczyk Dariusz II Tyszkowski Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-10-24 9:30 POPRAD Stary Sącz II - turniej I Wcześny Tadeusz II Pilawska Anita Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-10-24 9:30 MKS MOS Wieliczka - turniej I Kiławiec Barbara II Trybuch Daniel Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-10-24 9:00 KS AGH Kraków - turniej I Sroczyk Ewa II Śpiewla Zdzisław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-10-24 9:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - turniej I Otfinowski Grzegorz II Gołuszka Damian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-10-24 9:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - turniej I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-10-24 13:00 SMS Sparta UJ Kraków II - turniej I Mulka Grzegorz II Ciepichał Łukasz Sekretarz Dąbrowski Marcin L I Pierucki Bogusław L II
4 2021-10-24 9:30 UKS Jedynka Tarnów II - turniej I Drogoś Tomasz II Kuczek Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2021-10-23 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki Sekretarz Śpiewla Zdzisław L1 Pawłowski Rafał L2 Strzałka Marcin
31 2021-10-23 17:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - ITA TOOLS Stal Mielec Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna L1 Kozioł Sławomir L2 Drogoś Tomasz
Zachod-7 2021-10-23 17:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - UKS Gminy Brzeszcze I Magda Łukasz II Tobiasz Karol Sekretarz Sroczyk Ewa
Zachod-8 2021-10-23 16:00 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków I Nierzwicki Tomasz II Bednarz Marcin Sekretarz Nowakowska Krystyna
-4 2021-10-23 13:00 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - KS BRONOWIANKA Kraków I Habel Piotr II Brudny Jakub Sekretarz Tyszkowski Krzysztof
-5 2021-10-23 13:00 WTS SOLNA WIELICZKA - UMKS KĘCZANIN Kęty I Kowal Sonia II Flis Tomasz Sekretarz Sobieraj Andrzej
-6 2021-10-23 18:00 UKS Jedynka Tarnów - MKS Andrychów I Stańczyk Dariusz II Stolarz Ewa Sekretarz Zachara Paweł
-1 2021-10-23 18:00 GKPS Gorlice - UMKS KĘCZANIN Kęty I Pierzchała Krzysztof II Kutta Maciej Sekretarz Wojdyła Hanna
-2 2021-10-23 18:00 SMS SPARTA AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko I Romaniec Adrianna II Rybicki Zbigniew Sekretarz Flis Wojciech
-3 2021-10-23 18:00 WKS WAWEL Kraków - AS Niepołomice I Biederman Anna II Ferenczak Gabriela Sekretarz Ciepichał Łukasz
0 2021-10-23 10:00 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - turniej I Pierzchała Krzysztof II Kutta Maciej Sekretarz nieobsadzony
0 2021-10-23 9:30 Radwan Sport Gdów - turniej I Sroczyk Ewa II Kajdas Kamila Sekretarz nieobsadzony
0 2021-10-23 9:00 SMS SPARTA AGH Kraków - turniej I Pierucki Bogusław II Ciepichał Łukasz Sekretarz nieobsadzony
Wschod-7 2021-10-23 18:00 ISKIERKA TARNÓW - MKS RYGLICE I Brudny Jakub II Habel Piotr Sekretarz Tyszkowski Krzysztof
Wschod-24 2021-10-23 16:00 GKPS II Trybus Szymbark - Orzeł Ciężkowice I Chmura Tomasz II Augustyn Paulina Sekretarz Chmura Julia
0 2021-10-23 9:00 STS Sandecja Nowy Sącz - pauzuje I Mężyk Bogdan II Mordarski Kazimierz Sekretarz Dziki Karol L I Trześniak Kamil L II
0 2021-10-23 9:30 UKS Jedynka Tarnów - pauzuje I Stańczyk Dariusz II Stolarz Ewa Sekretarz Krasiński Piotr L I Lachowicz Adrian L II Żyrkowski Maciej
0 2021-10-23 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - pauzuje I Magda Łukasz II Ostrowska Teresa Sekretarz Płaziński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 9:00 SMS SOLNA WIELICZKA - pauzuje I Karwowski Krzysztof II Kowal Sonia Sekretarz Bednarz Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 9:30 PKS Kalwaria Zebrzydowska - pauzuje I Prus Stanisław II Gołuszka Damian Sekretarz Banat Jakub L I Krzak Anna L II
0 2021-10-23 10:30 UKS 2010 LISZKI - turniej I Mulka Grzegorz II Nowakowska Krystyna Sekretarz Nowakowski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - pauzuje I Gos (Dzieniecka) Joanna II Pawłowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 9:00 SMS SOLNA WIELICZKA - pauzuje I Kieć Maria II Skrobot Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-10-23 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Kępa MOSiR Dębica Sekretarz Krzak Anna L1 Otfinowski Grzegorz L2 Krętosz Maksymilian
35 2021-10-23 16:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - TS VOLLEY RYBNIK Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna L1 Karwowski Krzysztof L2 Muzyk Aleksander
17 2021-10-23 16:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Kruk Piotr L1 Trybuch Daniel L2 Dąbrowski Marcin
Zachod-7 2021-10-23 16:30 SMS DALIN MYŚLENICE - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Skrobot Marcin II Kieć Maria Sekretarz Kosiorek Mateusz
Zachod-8 2021-10-23 18:30 KS Hutnik-Wanda Kraków - Zawisza Sulechów I Karwowski Krzysztof II Pierucki Bogusław Sekretarz Kajdas Kamila
Wschód-7 2021-10-23 20:00 KS VOLLEY Gorlice - WTS SOLNA WIELICZKA II I Nikiel Przemysław II Bochenek Tomasz Sekretarz Kownacka Violetta
Wschód-8 2021-10-23 POPRAD Stary Sącz - MKS RYGLICE I Pilawska Anita II Mordarski Kazimierz Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
Wschód-9 2021-10-23 19:00 PODKARPACIE Bobowa - MKS MOS Wieliczka I Olszanecki Marek II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Zachod-5 2021-10-22 18:00 UKS VICTORIA WITKOWICE - TS WISŁA KRAKÓW I Stach Piotr II Raj Arkadiusz Sekretarz Pustelnik Marek
Zachod-11 2021-10-22 17:00 SMS Sparta UJ Kraków - SETBOL Oświęcim I Romaniec Adrianna II Zygmunt Michał Sekretarz Dąbrowski Marcin
Centrum-5 2021-10-22 19:00 SMS Sparta UJ Kraków II - KS AGH Kraków I Sroczyk Ewa II Strzałka Marcin Sekretarz Sobieraj Andrzej
Wschod-8 2021-10-22 20:00 VOLLEY Gromnik - LKS BOBOWA I Stańczyk Dariusz II Leśniak Krzysztof Sekretarz Zachara Paweł
Zachod-23 2021-10-22 KS Hutnik-Wanda Kraków - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-1 2021-10-20 18:15 UKS Jedynka Tarnów - SMS XXI LO Jedynka Tarnów I Leśniak Krzysztof II Habel Piotr Sekretarz Opozda Monika
Zachód-4 2021-10-20 18:00 SL SALOS RP Kraków - WKS WAWEL Kraków I Dąbrowski Marcin II Skrobot Marcin Sekretarz Kiławiec Barbara
Centrum-4 2021-10-20 19:15 KS AGH Kraków - SMS Sparta UJ Kraków I Karwowski Krzysztof II Firek Wojciech Sekretarz Ciepichał Łukasz
Zachod-2 2021-10-20 17:30 SKAWA Wadowice - KS DALIN Myślenice I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Wschód-5 2021-10-17 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice I Bogacka Marta II Pilawska Anita Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
Wschód-6 2021-10-17 11:00 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA TARNÓW I Krasiński Piotr II Zachara Paweł Sekretarz Kozioł Piotr
Zachód-5 2021-10-17 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków I Romaniec Adrianna II Kot Adam Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna
Zachód-6 2021-10-17 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów I Babińska Natalia II Otfinowski Grzegorz Sekretarz Kasprzyk Piotr
Centrum-0 2021-10-17 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-4 2021-10-17 11:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SETBOL Oświęcim I Gajda Lechosław II Bednarz Marcin Sekretarz Kruk Piotr
Zachod-5 2021-10-17 13:30 KS DALIN Myślenice - UMKS-PMOS CHRZANÓW I Dąbrowski Marcin II Nowakowski Andrzej Sekretarz Nowakowska Krystyna
Zachod-6 2021-10-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - SKAWA Wadowice I Prus Stanisław II Szypuła Kamil Sekretarz Pustelnik Oskar
0 2021-10-17 15:00 UKS Jedynka Tarnów - turniej I Stańczyk Dariusz II Kuczek Michał Sekretarz Opozda Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2021-10-16 17:00 AZS AGH KRAKÓW - ZAKSA STRZELCE OPOLSKIE Sekretarz nieobsadzony L1 Nierzwicki Tomasz L2 Kwiecień Tomasz
Zachod-4 2021-10-16 17:00 UKS Gminy Brzeszcze - SETBOL Oświęcim I Krętosz Maksymilian II Prus Stanisław Sekretarz Sikorski Marcin
Zachod-6 2021-10-16 18:00 SMS Sparta UJ Kraków - KS PRĄDNICZANKA Kraków I Gajda Lechosław II Kieć Maria Sekretarz Ostrowska Teresa
-2 2021-10-16 19:00 MKS Andrychów - WTS SOLNA WIELICZKA I Karwowski Krzysztof II Sobieraj Andrzej Sekretarz Płaziński Krzysztof
Wschod-5 2021-10-16 18:00 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW I Augustyn Paulina II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Chmura Julia
Wschod-6 2021-10-16 18:00 MKS RYGLICE - Orzeł Ciężkowice I Drogoś Tomasz II Stolarz Ewa Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
0 2021-10-16 9:00 WTS SOLNA WIELICZKA - pauzuje I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz Kopecki Mateusz L I Tobiasz Karol L II
0 2021-10-16 9:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje I Banat Jakub II Pustelnik Marek Sekretarz Raj Arkadiusz L I Karcz Grzegorz L II
13 2021-10-16 14:00 MKS SAN-Pajda Jarosław II - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Magda Łukasz L1 Gach Jan L2 Kosiorek Mateusz
0 2021-10-16 9:30 SMS DALIN MYŚLENICE - turniej I Gos (Dzieniecka) Joanna II Dąbrowski Marcin Sekretarz Karwowski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-16 9:00 TS WISŁA KRAKÓW - turniej I Kwiecień Tomasz II Flis Wojciech Sekretarz Śpiewla Zdzisław L I Ciepichał Łukasz L II
0 2021-10-16 9:30 SMS DALIN MYŚLENICE - pauzuje I Romaniec Adrianna II Gołuszka Damian Sekretarz Krzak Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-10-16 17:00 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Płaziński Krzysztof L2 Karwowski Krzysztof
12 2021-10-16 17:00 MUKS Poprad Stary Sącz - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Haczek Mirosław L2 Mężyk Bogdan
14 2021-10-16 18:00 STS Sandecja Nowy Sącz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Haczek Agnieszka L1 Góral Krzysztof L2 Jarończyk Remigiusz
15 2021-10-16 18:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz Kruk Piotr L1 Karcz Grzegorz L2 Panasiuk Adrian
Zachod-5 2021-10-16 18:00 Zawisza Sulechów - SMS DALIN MYŚLENICE I Bednarz Marcin II Flis Tomasz Sekretarz Flis Wojciech
Zachod-6 2021-10-16 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SKAWA Wadowice I Stańczyk Dariusz II Kozioł Sławomir Sekretarz nieobsadzony
Zachod-2 2021-10-15 20:45 KS PRĄDNICZANKA Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE I Bednarz Marcin II Magda Łukasz Sekretarz Kosiorek Mateusz
Wschod-2 2021-10-15 19:00 LKS BOBOWA - KS Hutnik-Wanda Kraków I Chmura Tomasz II Augustyn Paulina Sekretarz nieobsadzony
Wschód-4 2021-10-15 19:00 PODKARPACIE Bobowa - WTS SOLNA WIELICZKA II I Nikiel Przemysław II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Wschód-5 2021-10-15 19:45 MKS MOS Wieliczka - POPRAD Stary Sącz I Karwowski Krzysztof II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Wschód-6 2021-10-15 19:30 MKS RYGLICE - KS VOLLEY Gorlice I Stolarz Ewa II Drogoś Tomasz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschód-4 2021-10-14 12:00 UKS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA I Kowal Sonia II Kopecki Mateusz Sekretarz Pierucki Bogusław
-3 2021-10-14 20:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS BRONOWIANKA Kraków I Otfinowski Grzegorz II Gołuszka Damian Sekretarz Krzak Anna
9 2021-10-13 19:30 AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty Sekretarz Kieć Maria L1 Strzałka Marcin L2 Romaniec Adrianna
Centrum-3 2021-10-13 18:00 WTS SOLNA WIELICZKA II - SMS Sparta UJ Kraków II I Skrobot Marcin II Ciepichał Łukasz Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Wschod-1 2021-10-10 10:00 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Bogacka Marta II Haczek Agnieszka Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-10-10 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-2 2021-10-10 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów I Krętosz Maksymilian II Karcz Grzegorz Sekretarz nieobsadzony
0 2021-10-10 10:30 POPRAD Stary Sącz - pauzuje I Pierzchała Krzysztof II Pilawska Anita Sekretarz Poremba Sławomir L I Jarończyk Remigiusz L II
Zachod-22 2021-10-10 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - APS ORLIK BOLESŁAW I Brudny Jakub II Surdej Ryszard Sekretarz Kuczek Michał
7 2021-10-09 19:00 TS WISŁA KRAKÓW - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz Biederman Wojciech L1 Bednarz Marcin L2 Flis Wojciech
20 2021-10-09 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS Częstochowianka Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Nurzyński Szymon L2 Romaniec Adrianna
Zachod-1 2021-10-09 17:00 SMS Sparta UJ Kraków - UKS Gminy Brzeszcze I Kowal Sonia II Nierzwicki Tomasz Sekretarz Gach Jan
Zachod-3 2021-10-09 12:00 TS WISŁA KRAKÓW - SETBOL Oświęcim I Biederman Paweł II Sroczyk Ewa Sekretarz Nowakowski Andrzej
18 2021-10-09 18:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki Sekretarz Habel Piotr L1 Zachara Paweł L2 Stańczyk Dariusz
Zachod-3 2021-10-09 9:30 WKS WAWEL Kraków - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Dąbrowski Marcin II Ostrowska Teresa Sekretarz nieobsadzony
Wschod-4 2021-10-09 18:00 ISKIERKA TARNÓW - VOLLEY Gromnik I Brudny Jakub II Tyszkowski Krzysztof Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
15 2021-10-09 18:00 MKS Andrychów - UKS Kępa MOSiR Dębica Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Babińska Natalia L2 Karcz Grzegorz
16 2021-10-09 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MCKiS JAWORZNO Sekretarz Krzak Anna L1 Prus Stanisław L2 Gołuszka Damian
Zachod-3 2021-10-09 16:00 SKAWA Wadowice - Zawisza Sulechów I Krętosz Maksymilian II Otfinowski Grzegorz Sekretarz Pustelnik Oskar
Zachod-4 2021-10-09 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków I Strzałka Marcin II Mulka Grzegorz Sekretarz Kajdas Kamila
Wschód-3 2021-10-09 9:00 POPRAD Stary Sącz - PODKARPACIE Bobowa I Mężyk Bogdan II Wcześny Tadeusz Sekretarz Życzkowska Małgorzata
57 2021-10-08 19:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Kozioł Piotr L1 Drogoś Tomasz L2 Krasiński Piotr
Wschód-1 2021-10-08 19:00 MKS RYGLICE - WTS SOLNA WIELICZKA II I Stolarz Ewa II Stańczyk Dariusz Sekretarz Kozioł Sławomir
Wschód-2 2021-10-08 18:00 KS VOLLEY Gorlice - MKS MOS Wieliczka I Bochenek Tomasz II Chmura Tomasz Sekretarz Czerwień Szymon
Wschód-1 2021-10-03 11:00 MKS GRYF Brzesko - UKS Sparta AGH Kraków I Krasiński Piotr II Zachara Paweł Sekretarz Leśniak Krzysztof
Zachód-1 2021-10-03 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków I Gołuszka Damian II Prus Stanisław Sekretarz Pustelnik Marek
Zachód-3 2021-10-03 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - WKS WAWEL Kraków I Kowal Sonia II Drab Bohdan Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna
Centrum-0 2021-10-03 KS AGH Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-3 2021-10-03 10:00 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SETBOL Oświęcim I Gajda Lechosław II Sikorski Marcin Sekretarz Kruk Piotr
Zachod-1 2021-10-03 11:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - UMKS KĘCZANIN Kęty I Biederman Anna II Sroczyk Ewa Sekretarz Kwiecień Tomasz
5 2021-10-02 18:00 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS MOS Maraton Krzeszowice Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Kutta Maciej L2 Pierzchała Krzysztof
3 2021-10-02 17:00 MUKS Poprad Stary Sącz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Góral Krzysztof L1 Mężyk Bogdan L2 Jarończyk Remigiusz
9 2021-10-02 17:30 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło Sekretarz Biederman Wojciech L1 Kowal Sonia L2 Biederman Paweł
Zachod-2 2021-10-02 18:00 Zawisza Sulechów - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Biederman Anna II Kieć Maria Sekretarz Firek Wojciech
Zachod-21 2021-10-02 SMS DALIN MYŚLENICE - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-1 2021-10-01 17:30 SMS Sparta UJ Kraków - WTS SOLNA WIELICZKA II I Biederman Anna II Ciepichał Łukasz Sekretarz Nowakowski Andrzej
Centrum-2 2021-10-01 17:30 SMS Sparta UJ Kraków II - TS WISŁA KRAKÓW I Dąbrowski Marcin II Kwiecień Tomasz Sekretarz Nowakowska Krystyna
5 2021-09-25 18:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS Częstochowianka Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna L1 Żyrkowski Maciej L2 Stolarz Ewa
7 2021-09-25 20:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Biederman Wojciech L1 Biederman Anna L2 Muzyk Aleksander
2 2021-09-25 18:00 MKS Andrychów - AKS V LO RZESZÓW Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Krętosz Maksymilian L2 Stach Piotr
3 2021-09-25 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Krzak Anna L1 Babińska Natalia L2 Otfinowski Grzegorz
14 2021-09-08 17:30 Polska - Ukraina L1 Drab Bohdan L2 Kopecki Mateusz L3 L4 LR Karwowski Krzysztof
15 2021-09-08 20:30 Grecja - Portugalia L1 Krętosz Maksymilian L2 Panasiuk Adrian L3 L4 LR Bednarz Marcin
12 2021-09-07 17:30 Serbia - Grecja L1 Szypuła Kamil L2 Gołuszka Damian L3 L4 LR Krętosz Maksymilian
13 2021-09-07 20:30 Ukraina - Belgia L1 Kowal Sonia L2 Rybicki Zbigniew L3 L4 LR Kot Adam
10 2021-09-06 17:30 Portugalia - Serbia L1 Drogoś Tomasz L2 Brudny Jakub L3 L4 LR Żyrkowski Maciej
11 2021-09-06 20:30 Polska - Belgia L1 Leśniak Krzysztof L2 Surdej Ryszard L3 L4 LR Habel Piotr
8 2021-09-05 17:30 Portugalia - Ukraina L1 Olszanecki Marek L2 Drąg Katarzyna L3 L4 LR Wcześny Tadeusz
9 2021-09-05 20:30 Grecja - Polska L1 Muzyk Aleksander L2 Drab Bohdan L3 L4 LR Kowal Sonia
6 2021-09-04 17:30 Belgia - Grecja L1 Otfinowski Grzegorz L2 Bochenek Tomasz L3 L4 LR Kieć Maria
7 2021-09-04 20:30 Serbia - Polska L1 Szypuła Kamil L2 Gołuszka Damian L3 L4 LR Zygmunt Michał
4 2021-09-03 17:30 Belgia - Portugalia L1 Biederman Anna L2 Kopecki Mateusz L3 L4 LR Mulka Grzegorz
5 2021-09-03 20:30 Ukraina - Serbia L1 Haczek Mirosław L2 Stolarczyk Przemysław L3 L4 LR Bochenek Tomasz
1 2021-09-02 14:30 Grecja - Ukraina L1 Karwowski Krzysztof L2 Bednarz Marcin L3 L4 LR Kopecki Mateusz
2 2021-09-02 17:30 Polska - Portugalia L1 Rybicki Zbigniew L2 Kot Adam L3 L4 LR Karwowski Krzysztof
3 2021-09-02 20:30 Belgia - Serbia L1 Mulka Grzegorz L2 Walczyński Grzegorz L3 L4 LR Panasiuk Adrian