I Liga Małopolska Mężczyzn

Grupa

  • GKPS Gorlice
  • SMS SPARTA AGH Kraków
  • WKS WAWEL Kraków
  • KS GRÓD CZOP Podegrodzie
  • UMKS KĘCZANIN Kęty
  • AS Niepołomice
  • MKS GRYF Brzesko
  • GSKS Laskowa
-1 2021-10-23 18:00 GKPS Gorlice - UMKS KĘCZANIN Kęty I Pierzchała Krzysztof II Kutta Maciej Sekretarz Wojdyła Hanna
-2 2021-10-23 18:00 SMS SPARTA AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko I Romaniec Adrianna II Rybicki Zbigniew Sekretarz Flis Wojciech
-3 2021-10-23 18:00 WKS WAWEL Kraków - AS Niepołomice I Biederman Anna II Ferenczak Gabriela Sekretarz Ciepichał Łukasz
-5 2021-11-06 17:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - GSKS Laskowa I Babińska Natalia II Prus Stanisław Sekretarz Pustelnik Oskar
-6 2021-11-06 18:00 AS Niepołomice - KS GRÓD CZOP Podegrodzie I Romaniec Adrianna II Flis Tomasz Sekretarz Magda Łukasz Kwalifikator
-7 2021-11-06 17:00 MKS GRYF Brzesko - WKS WAWEL Kraków I Brudny Jakub II Opozda Monika Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
-8 2021-11-06 19:00 GKPS Gorlice - SMS SPARTA AGH Kraków I Haczek Mirosław II Kutta Maciej Sekretarz Haczek Agnieszka
-11 2021-11-10 19:00 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - MKS GRYF Brzesko I Jarończyk Remigiusz II Poremba Sławomir Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
-9 2021-11-12 18:00 SMS SPARTA AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Kieć Maria II Rybicki Zbigniew Sekretarz Sobieraj Andrzej
-10 2021-11-13 18:30 WKS WAWEL Kraków - GKPS Gorlice I Biederman Anna II Bednarz Marcin Sekretarz Nowakowski Andrzej Kwalifikator Burkiewicz Paweł
-12 2021-11-13 18:00 GSKS Laskowa - AS Niepołomice I Bochenek Tomasz II Flis Tomasz Sekretarz Pilawska Anita
-4 2021-11-15 19:30 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - GSKS Laskowa I Bochenek Tomasz II Wcześny Tadeusz Sekretarz Haczek Agnieszka
-16 2021-11-19 18:30 SMS SPARTA AGH Kraków - WKS WAWEL Kraków I Romaniec Adrianna II Biederman Anna Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna Kwalifikator Rybicki Zbigniew
-13 2021-11-20 17:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - AS Niepołomice I Babińska Natalia II Krętosz Maksymilian Sekretarz Stach Piotr
-14 2021-11-20 17:00 MKS GRYF Brzesko - GSKS Laskowa I Stolarz Ewa II Stańczyk Dariusz Sekretarz Kozioł Piotr
-17 2021-11-27 15:00 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Biederman Paweł II Rybicki Zbigniew Sekretarz Sroczyk Ewa
-18 2021-11-27 15:30 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - SMS SPARTA AGH Kraków I Pierzchała Krzysztof II Haczek Mirosław Sekretarz Haczek Agnieszka
-19 2021-11-27 18:00 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice I Kutta Maciej II Mężyk Bogdan Sekretarz Mordarski Kazimierz
-23 2021-12-01 18:45 SMS SPARTA AGH Kraków - GSKS Laskowa I Muzyk Aleksander II Kopecki Mateusz Sekretarz Sobieraj Andrzej
-21 2021-12-04 15:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS GRYF Brzesko I Babińska Natalia II Krzak Anna Sekretarz Pustelnik Oskar
-22 2021-12-04 19:00 GKPS Gorlice - AS Niepołomice I Jarończyk Remigiusz II Poremba Sławomir Sekretarz Kownacka Violetta
-24 2021-12-04 18:00 WKS WAWEL Kraków - KS GRÓD CZOP Podegrodzie I Bednarz Marcin II Romaniec Adrianna Sekretarz Rybicki Zbigniew
-15 2021-12-05 19:00 GKPS Gorlice - KS GRÓD CZOP Podegrodzie I Bochenek Tomasz II Drąg Katarzyna Sekretarz Wojdyła Hanna
-25 2021-12-11 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - UMKS KĘCZANIN Kęty I Kutta Maciej II Pierzchała Krzysztof Sekretarz Mordarski Kazimierz
-26 2021-12-11 GSKS Laskowa - WKS WAWEL Kraków I Pilawska Anita II Mężyk Bogdan Sekretarz Haczek Agnieszka
-27 2021-12-11 17:00 AS Niepołomice - SMS SPARTA AGH Kraków I Karwowski Krzysztof II Nierzwicki Tomasz Sekretarz Ciuła Leszek
-28 2021-12-11 17:00 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice I Brudny Jakub II Habel Piotr Sekretarz Stolarz Ewa
-20 2021-12-12 16:00 AS Niepołomice - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony