Młodziczki

pozostałe

  • STS Sandecja Nowy Sącz
  • UKS Jedynka Tarnów
  • KS PRĄDNICZANKA Kraków
  • SMS SOLNA WIELICZKA
  • PKS Kalwaria Zebrzydowska
  • UKS 2010 LISZKI
  • Dunajec Nowy Sącz
  • LKS PRZEŁĘCZ Łopuszna
  • POGOŃ Proszowice
  • SL SALOS RP Kraków
  • UMKS-PMOS CHRZANÓW
  • UMKS KĘCZANIN Kęty
  • MKS MOS Wieliczka II
  • Jedynka Libiąż
  • TS WISŁA KRAKÓW
  • Iskry Grybów
  • Radwan Sport Gdów
  • SETBOL Oświęcim
  • SMS SOLNA WIELICZKA III
  • ALPS Wadowice
  • KPS Gorce Nowy Targ
  • AGH KRAKÓW
  • KS VOLLEY Gorlice
  • POPRAD Stary Sącz
  • MKS MOS Wieliczka
  • AS PRZECISZÓW
  • MKS Andrychów
  • SMS SOLNA WIELICZKA II
  • KS PRĄDNICZANKA Kraków II
  • SMS Sparta UJ Kraków
  • PODKARPACIE Bobowa
  • Góral Muszyna
  • PODKARPACIE Bobowa II
  • MKS MOS Maraton Krzeszowice
  • AS Niepołomice
0 2021-10-23 9:00 STS Sandecja Nowy Sącz - pauzuje I Mężyk Bogdan II Mordarski Kazimierz Sekretarz Dziki Karol L I Trześniak Kamil L II
0 2021-10-23 9:30 UKS Jedynka Tarnów - pauzuje I Stańczyk Dariusz II Stolarz Ewa Sekretarz Krasiński Piotr L I Lachowicz Adrian L II Żyrkowski Maciej
0 2021-10-23 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - pauzuje I Magda Łukasz II Ostrowska Teresa Sekretarz Płaziński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 9:00 SMS SOLNA WIELICZKA - pauzuje I Karwowski Krzysztof II Kowal Sonia Sekretarz Bednarz Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 9:30 PKS Kalwaria Zebrzydowska - pauzuje I Prus Stanisław II Gołuszka Damian Sekretarz Banat Jakub L I Krzak Anna L II
0 2021-10-23 10:30 UKS 2010 LISZKI - turniej I Mulka Grzegorz II Nowakowska Krystyna Sekretarz Nowakowski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - pauzuje I Gos (Dzieniecka) Joanna II Pawłowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 9:00 SMS SOLNA WIELICZKA - pauzuje I Kieć Maria II Skrobot Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-10-30 12:00 Dunajec Nowy Sącz - turniej I Augustyn Paulina II Chmura Julia Sekretarz Czerwień Szymon L I Kownacka Violetta L II
2 2021-10-30 9:30 UKS Jedynka Tarnów - turniej I Chochorowski Józef II Krasiński Piotr Sekretarz Tyszkowski Krzysztof L I Kuczek Michał L II
3 2021-10-30 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - turniej I Muzyk Aleksander II Śpiewla Zdzisław Sekretarz nieobsadzony L I Bednarz Marcin L II Nurzyński Szymon
4 2021-10-30 LKS PRZEŁĘCZ Łopuszna - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-10-30 9:00 POGOŃ Proszowice - turniej I Firek Wojciech II Ciepichał Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-10-30 10:00 SL SALOS RP Kraków - turniej I Dąbrowski Marcin II Trybuch Daniel Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-10-30 9:00 SMS SOLNA WIELICZKA - turniej I Kwiecień Tomasz II Gach Jan Sekretarz nieobsadzony L I Nowakowska Krystyna L II Nowakowski Andrzej
9 2021-10-30 9:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - turniej I Sikorski Marcin II Karcz Grzegorz Sekretarz Banat Jakub L I Raj Arkadiusz L II
10 2021-10-30 12:30 MKS MOS Wieliczka II - turniej I Karwowski Krzysztof II Sroczyk Ewa Sekretarz nieobsadzony L I Magda Łukasz L II Flis Wojciech
11 2021-10-30 10:00 Jedynka Libiąż - turniej I Krętosz Maksymilian II Pustelnik Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-11-07 9:00 UMKS-PMOS CHRZANÓW - turniej I Krętosz Maksymilian II Sikorski Marcin Sekretarz Gołuszka Damian L I Pustelnik Oskar L II
1 2021-11-13 9:00 Dunajec Nowy Sącz - turniej I Jarończyk Remigiusz II Cempa-Pulit Grażyna Sekretarz Poremba Sławomir L I Mordarski Kazimierz L II
2 2021-11-13 9:30 TS WISŁA KRAKÓW - turniej I Bednarz Marcin II Flis Wojciech Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-11-13 9:00 Iskry Grybów - turniej I Augustyn Paulina II Dziki Karol Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-11-13 9:30 STS Sandecja Nowy Sącz - turniej I Płazińska (Dynarowicz) Alicja II Nikiel Przemysław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-11-13 9:30 Radwan Sport Gdów - turniej I Pierucki Bogusław II Kosiorek Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-11-13 LKS PRZEŁĘCZ Łopuszna - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-11-13 10:00 SMS SOLNA WIELICZKA III - turniej I Nurzyński Szymon II Gach Jan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-11-13 10:00 Jedynka Libiąż - turniej I Raj Arkadiusz II Karcz Grzegorz Sekretarz Panasiuk Adrian L I Walczyński Grzegorz L II
12 2021-11-13 9:30 ALPS Wadowice - turniej I Krzak Anna II Stach Piotr Sekretarz Prus Stanisław L I Pustelnik Oskar L II
8 2021-11-19 16:30 SETBOL Oświęcim - turniej I Raj Arkadiusz II Sikorski Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-11-20 13:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - turniej I Flis Wojciech II Ciepichał Łukasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-11-20 10:00 UKS 2010 LISZKI - turniej I Strzałka Marcin II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
202 2021-11-27 9:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - turniej I Karcz Grzegorz II Krętosz Maksymilian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
204 2021-11-27 9:30 AGH KRAKÓW - turniej I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
205 2021-11-27 9:00 KS VOLLEY Gorlice - turniej I Nikiel Przemysław II Chmura Julia Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
207 2021-11-27 POPRAD Stary Sącz - turniej I Jarończyk Remigiusz II Mordarski Kazimierz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
208 2021-11-27 9:30 POGOŃ Proszowice - turniej I Nurzyński Szymon II Panasiuk Adrian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
209 2021-11-27 9:00 MKS MOS Wieliczka - turniej I Skrobot Marcin II Gach Jan Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
211 2021-11-27 MKS Andrychów - turniej I Stach Piotr II Prus Stanisław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
212 2021-11-27 12:30 SMS SOLNA WIELICZKA II - turniej I Dąbrowski Marcin II Romaniec Adrianna Sekretarz nieobsadzony L I Ciepichał Łukasz L II Kowal Sonia
213 2021-11-27 9:30 PKS Kalwaria Zebrzydowska - turniej I Babińska Natalia II Leśniak Klaudia Sekretarz Krzak Anna L I Banat Jakub L II
201 2021-11-28 10:00 KPS Gorce Nowy Targ - turniej I Drąg Katarzyna II Bogacka Marta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
203 2021-12-04 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - turniej I Karwowski Krzysztof II Ciuła Leszek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
206 2021-12-04 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków II - turniej I Pierucki Bogusław II Kieć Maria Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
210 2021-12-04 9:30 AS PRZECISZÓW - turniej I Pustelnik Marek II Pustelnik Oskar Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
301 2021-12-11 Dunajec Nowy Sącz - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
302 2021-12-11 MKS MOS Wieliczka - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
313 2021-12-11 UKS Jedynka Tarnów - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
314 2021-12-11 SMS Sparta UJ Kraków - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
315 2021-12-11 SL SALOS RP Kraków - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
316 2021-12-11 PODKARPACIE Bobowa - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
317 2021-12-11 Góral Muszyna - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
318 2021-12-11 PODKARPACIE Bobowa II - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
323 2021-12-11 UMKS-PMOS CHRZANÓW - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
324 2021-12-11 SETBOL Oświęcim - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
325 2021-12-11 MKS MOS Maraton Krzeszowice - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
326 2021-12-11 ALPS Wadowice - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
327 2021-12-11 AS Niepołomice - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony