Kadeci

Grupa Wschod

  • SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ
  • LKS BOBOWA
  • ISKIERKA TARNÓW
  • SOKÓŁ Gumniska Tarnów
  • KS Hutnik-Wanda Kraków
Wschod-0 2021-10-10 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-1 2021-10-10 10:00 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Bogacka Marta II Haczek Agnieszka Sekretarz nieobsadzony
Wschod-2 2021-10-15 19:00 LKS BOBOWA - KS Hutnik-Wanda Kraków I Chmura Tomasz II Augustyn Paulina Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-10-24 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-3 2021-10-24 10:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - LKS BOBOWA I Lachowicz Adrian II Stańczyk Dariusz Sekretarz nieobsadzony
Wschod-4 2021-10-24 10:00 ISKIERKA TARNÓW - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I Krasiński Piotr II Brudny Jakub Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-11-07 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-5 2021-11-07 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW I Płazińska (Dynarowicz) Alicja II Kownacka Violetta Sekretarz nieobsadzony
Wschod-6 2021-11-07 17:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Dąbrowski Marcin II Sroczyk Ewa Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-11-18 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-7 2021-11-18 19:00 ISKIERKA TARNÓW - KS Hutnik-Wanda Kraków I Krasiński Piotr II Drogoś Tomasz Sekretarz nieobsadzony
Wschod-8 2021-11-19 16:45 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - LKS BOBOWA I Kutta Maciej II Mordarski Kazimierz Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-11-21 LKS BOBOWA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-9 2021-11-21 11:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I Dąbrowski Marcin II Pierucki Bogusław Sekretarz nieobsadzony
Wschod-10 2021-11-21 11:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - ISKIERKA TARNÓW I Stańczyk Dariusz II Leśniak Krzysztof Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-12-05 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-11 2021-12-05 12:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I Stańczyk Dariusz II Kozioł Piotr Sekretarz nieobsadzony
Wschod-12 2021-12-05 KS Hutnik-Wanda Kraków - LKS BOBOWA I Gajda Lechosław II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-12-19 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-13 2021-12-19 LKS BOBOWA - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Płazińska (Dynarowicz) Alicja II Dziki Karol Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Wschod-14 2021-12-19 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - ISKIERKA TARNÓW I Jarończyk Remigiusz II Bogacka Marta Sekretarz Poremba Sławomir
Wschod-0 2022-01-12 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-15 2022-01-12 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-16 2022-01-12 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2022-01-16 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-17 2022-01-16 KS Hutnik-Wanda Kraków - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-18 2022-01-16 LKS BOBOWA - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2022-01-30 LKS BOBOWA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-19 2022-01-30 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-20 2022-01-30 ISKIERKA TARNÓW - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa Zachod

  • UKS Sparta AGH Kraków
  • UMKS KĘCZANIN Kęty
  • WKS WAWEL Kraków
  • Jedynka Libiąż
  • MKS Andrychów
  • KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków
Zachod-3 2021-10-09 9:30 WKS WAWEL Kraków - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Dąbrowski Marcin II Ostrowska Teresa Sekretarz nieobsadzony
Zachod-2 2021-10-10 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów I Krętosz Maksymilian II Karcz Grzegorz Sekretarz nieobsadzony
Zachod-4 2021-10-24 10:00 Jedynka Libiąż - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Płaziński Krzysztof II Kruk Piotr Sekretarz nieobsadzony
Zachod-5 2021-10-24 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków I Stach Piotr II Karcz Grzegorz Sekretarz nieobsadzony
Zachod-6 2021-10-24 10:00 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Strzałka Marcin II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz nieobsadzony
Zachod-8 2021-11-06 10:00 WKS WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków I Ciepichał Łukasz II Magda Łukasz Sekretarz nieobsadzony
Zachod-7 2021-11-07 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż I Krzak Anna II nieobsadzony Sekretarz Banat Jakub
Zachod-9 2021-11-07 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-12 2021-11-11 9:30 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków I Banat Jakub II nieobsadzony Sekretarz Szypuła Kamil
Zachod-10 2021-11-18 18:30 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów I Karcz Grzegorz II Krętosz Maksymilian Sekretarz nieobsadzony
Zachod-11 2021-11-18 17:00 UKS Sparta AGH Kraków - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Firek Wojciech II Romaniec Adrianna Sekretarz nieobsadzony
Zachod-13 2021-11-21 WKS WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż I Strzałka Marcin II Biederman Anna Sekretarz nieobsadzony
Zachod-14 2021-11-21 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Prus Stanisław II nieobsadzony Sekretarz Stach Piotr
Zachod-15 2021-11-21 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków I Krętosz Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Otfinowski Grzegorz
Zachod-1 2021-12-04 10:30 UKS Sparta AGH Kraków - Jedynka Libiąż I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz nieobsadzony
Zachod-16 2021-12-04 12:00 Jedynka Libiąż - UKS Sparta AGH Kraków I Nowakowska Krystyna II Nowakowski Andrzej Sekretarz nieobsadzony
Zachod-17 2021-12-05 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty I Gołuszka Damian II Szypuła Kamil Sekretarz nieobsadzony
Zachod-18 2021-12-05 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - WKS WAWEL Kraków I Dąbrowski Marcin II Sobieraj Andrzej Sekretarz nieobsadzony
Zachod-19 2021-12-19 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - Jedynka Libiąż I Trybuch Daniel II Skrobot Marcin Sekretarz nieobsadzony
Zachod-20 2021-12-19 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów I Flis Wojciech II Kieć Maria Sekretarz nieobsadzony
Zachod-21 2021-12-19 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków I Babińska Natalia II Szypuła Kamil Sekretarz nieobsadzony
Zachod-22 2022-01-12 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-23 2022-01-12 UKS Sparta AGH Kraków - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-24 2022-01-12 MKS Andrychów - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-25 2022-01-16 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-26 2022-01-16 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-27 2022-01-16 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-28 2022-01-30 Jedynka Libiąż - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-29 2022-01-30 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-30 2022-01-30 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony