II Liga Małopolska Mężczyzn

Grupa Wschod

  • VOLLEY Gromnik
  • LKS BOBOWA
  • ISKIERKA TARNÓW
  • Orzeł Ciężkowice
  • GKPS II Trybus Szymbark
  • MKS RYGLICE
Wschod-4 2021-10-09 18:00 ISKIERKA TARNÓW - VOLLEY Gromnik I Brudny Jakub II Tyszkowski Krzysztof Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-5 2021-10-16 18:00 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW I Augustyn Paulina II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Chmura Julia
Wschod-6 2021-10-16 18:00 MKS RYGLICE - Orzeł Ciężkowice I Drogoś Tomasz II Stolarz Ewa Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-8 2021-10-22 20:00 VOLLEY Gromnik - LKS BOBOWA I Stańczyk Dariusz II Leśniak Krzysztof Sekretarz Zachara Paweł
Wschod-7 2021-10-23 18:00 ISKIERKA TARNÓW - MKS RYGLICE I Brudny Jakub II Habel Piotr Sekretarz Tyszkowski Krzysztof
Wschod-24 2021-10-23 16:00 GKPS II Trybus Szymbark - Orzeł Ciężkowice I Chmura Tomasz II Augustyn Paulina Sekretarz Chmura Julia
Wschod-9 2021-10-29 20:00 MKS RYGLICE - VOLLEY Gromnik I Chochorowski Józef II Opozda Monika Sekretarz Lachowicz Adrian
Wschod-10 2021-10-30 18:00 Orzeł Ciężkowice - ISKIERKA TARNÓW I Kozioł Sławomir II Drogoś Tomasz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-25 2021-10-30 19:00 LKS BOBOWA - GKPS II Trybus Szymbark I Bochenek Tomasz II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Wschod-23 2021-10-31 17:00 VOLLEY Gromnik - GKPS II Trybus Szymbark I Chochorowski Józef II Brudny Jakub Sekretarz Lachowicz Adrian
Wschod-12 2021-11-04 20:00 MKS RYGLICE - LKS BOBOWA I Stańczyk Dariusz II Chochorowski Józef Sekretarz Kozioł Piotr
Wschod-11 2021-11-06 18:00 Orzeł Ciężkowice - VOLLEY Gromnik I Tyszkowski Krzysztof II Stańczyk Dariusz Sekretarz Rylski Marcin
Wschod-26 2021-11-06 16:00 GKPS II Trybus Szymbark - ISKIERKA TARNÓW I Augustyn Paulina II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Wojdyła Hanna
Wschod-27 2021-11-10 20:00 MKS RYGLICE - GKPS II Trybus Szymbark I Stolarz Ewa II Kozioł Sławomir Sekretarz Drogoś Tomasz
Wschod-13 2021-11-11 19:00 LKS BOBOWA - Orzeł Ciężkowice I Chmura Tomasz II Olszanecki Marek Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Wschod-1 2021-11-12 18:00 VOLLEY Gromnik - Orzeł Ciężkowice I Stańczyk Dariusz II Krasiński Piotr Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-14 2021-11-13 18:00 VOLLEY Gromnik - ISKIERKA TARNÓW I Brudny Jakub II Stolarz Ewa Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-22 2021-11-13 17:00 GKPS II Trybus Szymbark - MKS RYGLICE I Kutta Maciej II Mężyk Bogdan Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
Wschod-2 2021-11-18 20:00 LKS BOBOWA - MKS RYGLICE I Chmura Tomasz II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Chmura Julia
Wschod-15 2021-11-20 18:00 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA I Brudny Jakub II Drogoś Tomasz Sekretarz Zachara Paweł
Wschod-16 2021-11-20 19:00 Orzeł Ciężkowice - MKS RYGLICE I Kozioł Sławomir II Chmura Tomasz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-28 2021-11-20 17:00 GKPS II Trybus Szymbark - VOLLEY Gromnik I Poremba Sławomir II Góral Krzysztof Sekretarz Chmura Julia
Wschod-3 2021-11-21 18:00 Orzeł Ciężkowice - LKS BOBOWA I Stańczyk Dariusz II Stolarz Ewa Sekretarz Żyrkowski Maciej
Wschod-21 2021-11-21 17:00 ISKIERKA TARNÓW - GKPS II Trybus Szymbark I Kozioł Sławomir II Brudny Jakub Sekretarz Leśniak Krzysztof
Wschod-29 2021-11-26 20:00 Orzeł Ciężkowice - GKPS II Trybus Szymbark I Tyszkowski Krzysztof II Stańczyk Dariusz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-17 2021-11-27 17:00 MKS RYGLICE - ISKIERKA TARNÓW I Kozioł Sławomir II Drogoś Tomasz Sekretarz Stańczyk Dariusz
Wschod-18 2021-11-28 19:00 LKS BOBOWA - VOLLEY Gromnik I Płazińska (Dynarowicz) Alicja II Augustyn Paulina Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Wschod-19 2021-12-04 17:00 VOLLEY Gromnik - MKS RYGLICE I Stańczyk Dariusz II Tyszkowski Krzysztof Sekretarz Brudny Jakub
Wschod-20 2021-12-04 18:00 ISKIERKA TARNÓW - Orzeł Ciężkowice I Drogoś Tomasz II Surdej Ryszard Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-30 2021-12-04 16:00 GKPS II Trybus Szymbark - LKS BOBOWA I Augustyn Paulina II Bochenek Tomasz Sekretarz Wojdyła Hanna

Grupa Zachod

  • KS Hutnik-Wanda Kraków
  • Zawisza Sulechów
  • SMS DALIN MYŚLENICE
  • SKAWA Wadowice
  • SOKÓŁ Gumniska Tarnów
  • APS ORLIK BOLESŁAW
Zachod-2 2021-10-02 18:00 Zawisza Sulechów - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Biederman Anna II Kieć Maria Sekretarz Firek Wojciech
Zachod-21 2021-10-02 SMS DALIN MYŚLENICE - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-3 2021-10-09 16:00 SKAWA Wadowice - Zawisza Sulechów I Krętosz Maksymilian II Otfinowski Grzegorz Sekretarz Pustelnik Oskar
Zachod-4 2021-10-09 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków I Strzałka Marcin II Mulka Grzegorz Sekretarz Kajdas Kamila
Zachod-22 2021-10-10 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - APS ORLIK BOLESŁAW I Brudny Jakub II Surdej Ryszard Sekretarz Kuczek Michał
Zachod-5 2021-10-16 18:00 Zawisza Sulechów - SMS DALIN MYŚLENICE I Bednarz Marcin II Flis Tomasz Sekretarz Flis Wojciech
Zachod-6 2021-10-16 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SKAWA Wadowice I Stańczyk Dariusz II Kozioł Sławomir Sekretarz nieobsadzony
Zachod-23 2021-10-22 KS Hutnik-Wanda Kraków - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-7 2021-10-23 16:30 SMS DALIN MYŚLENICE - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Skrobot Marcin II Kieć Maria Sekretarz Kosiorek Mateusz
Zachod-8 2021-10-23 18:30 KS Hutnik-Wanda Kraków - Zawisza Sulechów I Karwowski Krzysztof II Pierucki Bogusław Sekretarz Kajdas Kamila
Zachod-9 2021-10-30 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Brudny Jakub II Stolarz Ewa Sekretarz Zachara Paweł
Zachod-10 2021-10-30 17:00 SKAWA Wadowice - SMS DALIN MYŚLENICE I Babińska Natalia II Krzak Anna Sekretarz Pustelnik Oskar
Zachod-25 2021-10-30 Zawisza Sulechów - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-11 2021-11-06 12:00 SKAWA Wadowice - KS Hutnik-Wanda Kraków I Otfinowski Grzegorz II Krętosz Maksymilian Sekretarz Leśniak Klaudia
Zachod-12 2021-11-06 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - Zawisza Sulechów I Chochorowski Józef II Drogoś Tomasz Sekretarz Zachara Paweł
Zachod-26 2021-11-06 APS ORLIK BOLESŁAW - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-13 2021-11-13 18:00 Zawisza Sulechów - SKAWA Wadowice I Nierzwicki Tomasz II Pawłowski Rafał Sekretarz Ciepichał Łukasz
Zachod-14 2021-11-13 KS Hutnik-Wanda Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE I Płaziński Krzysztof II Pierucki Bogusław Sekretarz Kosiorek Mateusz
Zachod-27 2021-11-13 APS ORLIK BOLESŁAW - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-16 2021-11-14 16:00 SKAWA Wadowice - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Otfinowski Grzegorz II Szypuła Kamil Sekretarz Pustelnik Oskar
Zachod-1 2021-11-20 13:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - SKAWA Wadowice I Kowal Sonia II Biederman Paweł Sekretarz Kieć Maria
Zachod-15 2021-11-20 17:00 SMS DALIN MYŚLENICE - Zawisza Sulechów I Nurzyński Szymon II Karwowski Krzysztof Sekretarz Tyrpuła Natalia
Zachod-28 2021-11-20 APS ORLIK BOLESŁAW - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-17 2021-11-27 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SMS DALIN MYŚLENICE I Brudny Jakub II Kozioł Piotr Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Zachod-18 2021-11-27 Zawisza Sulechów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Kieć Maria II Biederman Anna Sekretarz Kajdas Kamila
Zachod-24 2021-11-27 APS ORLIK BOLESŁAW - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-29 2021-11-27 SKAWA Wadowice - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-19 2021-12-04 17:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Nowakowski Andrzej II Magda Łukasz Sekretarz Nowakowska Krystyna
Zachod-20 2021-12-04 16:30 SMS DALIN MYŚLENICE - SKAWA Wadowice I Skrobot Marcin II Strzałka Marcin Sekretarz Tyrpuła Natalia
Zachod-30 2021-12-04 APS ORLIK BOLESŁAW - Zawisza Sulechów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony