Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Kobiet

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Jedynka Tarnów 721211546373
2BRONOWIANKA Kraków 818197627488
3POPRAD Stary Sącz 818199652592
4TREFL PROXIMA KRAKÓW II713159542487
5PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 691012493498
6GAS ROZWÓJ SZERZYNY 891115518559
7Wisła Kraków 891219626674
8MKS MOS Wieliczka 771117572630
9OGNIWO Piwniczna 64515377444
10PODKARPACIE Bobowa 70221361569
1 2017-09-30 POPRAD Stary Sącz - Wisła Kraków 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)
2 2017-10-06 UKS Jedynka Tarnów - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:15, 25:9, 25:17)
3 2017-10-05 MKS MOS Wieliczka - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)
4 2017-09-30 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - PODKARPACIE Bobowa 0:0
5 2017-09-30 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:12, 25:20, 25:15)
6 2017-10-07 Wisła Kraków - OGNIWO Piwniczna 3:2 (25:21, 15:25, 21:25, 25:22, 15:8)
7 2017-10-06 PODKARPACIE Bobowa - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (13:25, 17:25, 21:25)
8 2017-10-07 BRONOWIANKA Kraków - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:1 (27:25, 25:14, 25:27, 26:24)
9 2017-10-15 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - MKS MOS Wieliczka 1:3 (27:25, 20:25, 13:25, 22:25)
10 2017-10-05 POPRAD Stary Sącz - UKS Jedynka Tarnów 1:3 (19:25, 21:25, 25:20, 23:25)
11 2017-10-14 UKS Jedynka Tarnów - Wisła Kraków 3:0 (25:16, 25:10, 25:18)
12 2017-10-14 MKS MOS Wieliczka - POPRAD Stary Sącz 1:3 (18:25, 25:20, 11:25, 21:25)
13 2017-10-14 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:1 (25:22, 25:17, 21:25, 25:22)
14 2017-10-13 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - BRONOWIANKA Kraków 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)
15 2017-10-14 OGNIWO Piwniczna - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:10, 25:16, 25:16)
16 2017-10-21 Wisła Kraków - PODKARPACIE Bobowa 3:1 (25:15, 25:14, 23:25, 25:9)
17 2017-10-21 BRONOWIANKA Kraków - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:14, 25:14, 25:15)
18 2017-10-20 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (15:25, 17:25, 18:25)
19 2017-10-21 POPRAD Stary Sącz - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:0 (25:19, 26:24, 25:22)
20 2017-10-21 UKS Jedynka Tarnów - MKS MOS Wieliczka 3:0 (26:24, 25:21, 25:21)
21 2017-10-28 MKS MOS Wieliczka - Wisła Kraków 3:2 (25:21, 11:25, 25:21, 22:25, 15:13)
22 2017-10-28 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (15:25, 16:25, 18:25)
23 2017-10-27 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - POPRAD Stary Sącz 1:3 (17:25, 20:25, 25:19, 21:25)
24 2017-10-27 OGNIWO Piwniczna - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:3 (14:25, 22:25, 16:25)
25 2017-10-28 PODKARPACIE Bobowa - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (17:25, 11:25, 21:25)
26 2017-10-31 Wisła Kraków - BRONOWIANKA Kraków 3:1 (14:25, 25:14, 28:26, 25:20)
27 2017-11-03 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:9, 25:16, 25:18)
28 2017-11-04 POPRAD Stary Sącz - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:19, 26:24, 25:16)
29 2017-11-03 UKS Jedynka Tarnów - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 3:0 (25:20, 25:12, 25:21)
30 2017-11-04 MKS MOS Wieliczka - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 1:3 (12:25, 25:16, 20:25, 17:25)
31 2017-11-11 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - Wisła Kraków 3:1 (21:25, 31:29, 25:12, 25:18)
32 2017-11-09 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - MKS MOS Wieliczka 2:3 (16:25, 23:25, 26:24, 25:14, 16:18)
33 2017-11-11 OGNIWO Piwniczna - UKS Jedynka Tarnów 0:0
34 2017-11-11 PODKARPACIE Bobowa - POPRAD Stary Sącz 1:3 (17:25, 21:25, 25:21, 18:25)
35 2017-11-11 BRONOWIANKA Kraków - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:13, 25:8, 25:13)
36 2017-11-18 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - Wisła Kraków 3:0 (25:14, 25:15, 25:14)
37 2017-11-18 POPRAD Stary Sącz - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (20:25, 10:25, 22:25)
38 2017-11-17 UKS Jedynka Tarnów - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:9, 25:10, 25:13)
39 2017-11-18 MKS MOS Wieliczka - OGNIWO Piwniczna 0:0
40 2017-11-18 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:0
41 2017-11-22 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - Wisła Kraków 0:0
42 2017-11-26 OGNIWO Piwniczna - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 0:0
43 2017-11-22 PODKARPACIE Bobowa - MKS MOS Wieliczka 0:0
44 2017-11-22 BRONOWIANKA Kraków - UKS Jedynka Tarnów 0:0
45 2017-11-22 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - POPRAD Stary Sącz 0:0
46 2017-11-25 Wisła Kraków - POPRAD Stary Sącz 0:0
47 2017-11-25 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - UKS Jedynka Tarnów 0:0
48 2017-11-25 BRONOWIANKA Kraków - MKS MOS Wieliczka 0:0
49 2017-11-25 PODKARPACIE Bobowa - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 0:0
50 2017-11-25 OGNIWO Piwniczna - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:0
51 2017-12-02 OGNIWO Piwniczna - Wisła Kraków 0:0
52 2017-12-02 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - PODKARPACIE Bobowa 0:0
53 2017-12-02 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - BRONOWIANKA Kraków 0:0
54 2017-12-02 MKS MOS Wieliczka - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:0
55 2017-12-02 UKS Jedynka Tarnów - POPRAD Stary Sącz 0:0
56 2017-12-09 Wisła Kraków - UKS Jedynka Tarnów 0:0
57 2017-12-09 POPRAD Stary Sącz - MKS MOS Wieliczka 0:0
58 2017-12-09 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 0:0
59 2017-12-09 BRONOWIANKA Kraków - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:0
60 2017-12-09 PODKARPACIE Bobowa - OGNIWO Piwniczna 0:0
61 2017-12-16 PODKARPACIE Bobowa - Wisła Kraków 0:0
62 2017-12-16 OGNIWO Piwniczna - BRONOWIANKA Kraków 0:0
63 2017-12-16 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:0
64 2017-12-16 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - POPRAD Stary Sącz 0:0
65 2017-12-16 MKS MOS Wieliczka - UKS Jedynka Tarnów 0:0
66 2018-01-03 Wisła Kraków - MKS MOS Wieliczka 0:0
67 2018-01-03 UKS Jedynka Tarnów - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 0:0
68 2018-01-03 POPRAD Stary Sącz - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:0
69 2018-01-03 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - OGNIWO Piwniczna 0:0
70 2018-01-03 BRONOWIANKA Kraków - PODKARPACIE Bobowa 0:0
71 2018-01-10 BRONOWIANKA Kraków - Wisła Kraków 0:0
72 2018-01-10 PODKARPACIE Bobowa - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:0
73 2018-01-10 OGNIWO Piwniczna - POPRAD Stary Sącz 0:0
74 2018-01-10 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - UKS Jedynka Tarnów 0:0
75 2018-01-10 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - MKS MOS Wieliczka 0:0
76 2018-01-13 Wisła Kraków - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 0:0
77 2018-01-13 MKS MOS Wieliczka - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:0
78 2018-01-13 UKS Jedynka Tarnów - OGNIWO Piwniczna 0:0
79 2018-01-13 POPRAD Stary Sącz - PODKARPACIE Bobowa 0:0
80 2018-01-13 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - BRONOWIANKA Kraków 0:0
81 2018-01-20 Wisła Kraków - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:0
82 2018-01-20 BRONOWIANKA Kraków - POPRAD Stary Sącz 0:0
83 2018-01-20 PODKARPACIE Bobowa - UKS Jedynka Tarnów 0:0
84 2018-01-20 OGNIWO Piwniczna - MKS MOS Wieliczka 0:0
85 2018-01-20 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 0:0
86 2018-01-27 Wisła Kraków - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:0
87 2018-01-27 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - OGNIWO Piwniczna 0:0
88 2018-01-27 MKS MOS Wieliczka - PODKARPACIE Bobowa 0:0
89 2018-01-27 UKS Jedynka Tarnów - BRONOWIANKA Kraków 0:0
90 2018-01-27 POPRAD Stary Sącz - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Andrychów 721210527340
2CKIS Maraton Krzeszowice 718185565449
3SETBOL Oświęcim 7121311541487
4SKAWA Wadowice 7111311530507
5AKTYWNI RABA WYŻNA 6101110435434
6UMKS KĘCZANIN Kęty 791113508525
7SOKÓŁ Zator 66614393473
8SMS DALIN MYŚLENICE 73618475568
9UKS ZALEW Świnna Poręba 60118281472
10PAUZUJE 000000
1 2017-11-17 SOKÓŁ Zator - MKS Andrychów 0:3 (16:25, 11:25, 18:25)
2 2017-10-05 CKIS Maraton Krzeszowice - SETBOL Oświęcim 3:1 (26:24, 22:25, 25:21, 25:20)
3 2017-09-30 SKAWA Wadowice - PAUZUJE 0:0
4 2017-09-30 AKTYWNI RABA WYŻNA - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:14, 25:16, 25:10)
5 2017-09-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (19:25, 25:14, 26:24, 25:22)
6 2017-11-02 MKS Andrychów - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:12, 25:18, 25:14)
7 2017-10-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:15, 25:17, 25:14)
8 2017-10-07 PAUZUJE - AKTYWNI RABA WYŻNA 0:0
9 2017-10-07 SETBOL Oświęcim - SKAWA Wadowice 3:0 (25:18, 25:21, 25:22)
10 2017-10-07 SOKÓŁ Zator - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (23:25, 16:25, 20:25)
11 2017-10-14 CKIS Maraton Krzeszowice - MKS Andrychów 0:3 (23:25, 21:25, 23:25)
12 2017-10-14 SKAWA Wadowice - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:14, 25:7, 25:13)
13 2017-10-19 AKTYWNI RABA WYŻNA - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:22, 25:23, 25:15)
14 2017-10-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - PAUZUJE 0:0
15 2017-10-14 SMS DALIN MYŚLENICE - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:12, 25:23, 25:19)
16 2017-10-21 MKS Andrychów - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:15, 25:7, 25:9)
17 2017-10-21 PAUZUJE - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
18 2017-10-21 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:14)
19 2017-11-24 SOKÓŁ Zator - AKTYWNI RABA WYŻNA 0:0
20 2017-10-21 SKAWA Wadowice - CKIS Maraton Krzeszowice 1:3 (15:25, 24:26, 26:24, 23:25)
21 2017-10-28 SKAWA Wadowice - MKS Andrychów 0:3 (16:25, 13:25, 16:25)
22 2017-11-08 CKIS Maraton Krzeszowice - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:0 (25:15, 25:16, 25:10)
23 2017-10-27 SOKÓŁ Zator - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
24 2017-10-28 SMS DALIN MYŚLENICE - SETBOL Oświęcim 1:3 (25:20, 17:25, 12:25, 21:25)
25 2017-10-28 UKS ZALEW Świnna Poręba - PAUZUJE 0:0
26 2017-11-04 MKS Andrychów - PAUZUJE 0:0
27 2017-11-04 SETBOL Oświęcim - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:10, 25:6, 25:9)
28 2017-11-04 SOKÓŁ Zator - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:21, 23:25, 25:21, 25:21)
29 2017-11-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (17:25, 16:25, 16:25)
30 2017-10-20 SKAWA Wadowice - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:2 (28:30, 25:13, 17:25, 25:17, 15:13)
31 2017-11-11 AKTYWNI RABA WYŻNA - MKS Andrychów 0:3 (25:27, 20:25, 10:25)
32 2017-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - SKAWA Wadowice 0:3 (19:25, 23:25, 22:25)
33 2017-11-11 SMS DALIN MYŚLENICE - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (12:25, 15:25, 20:25)
34 2017-11-11 UKS ZALEW Świnna Poręba - SOKÓŁ Zator 1:3 (25:22, 20:25, 19:25, 21:25)
35 2017-11-11 PAUZUJE - SETBOL Oświęcim 0:0
36 2017-11-18 MKS Andrychów - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:23, 25:13, 25:17)
37 2017-11-18 SOKÓŁ Zator - PAUZUJE 0:0
38 2017-11-18 CKIS Maraton Krzeszowice - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
39 2017-11-18 SKAWA Wadowice - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:18, 25:19, 26:24)
40 2017-11-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - AKTYWNI RABA WYŻNA 1:3 (25:16, 14:25, 16:25, 17:25)
41 2017-11-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:0
42 2017-11-22 SMS DALIN MYŚLENICE - AKTYWNI RABA WYŻNA 0:0
43 2017-11-22 UKS ZALEW Świnna Poręba - SKAWA Wadowice 0:0
44 2017-11-22 PAUZUJE - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
45 2017-11-22 SOKÓŁ Zator - SETBOL Oświęcim 0:0
46 2017-11-25 MKS Andrychów - SOKÓŁ Zator 0:0
47 2017-11-25 SETBOL Oświęcim - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
48 2017-11-25 PAUZUJE - SKAWA Wadowice 0:0
49 2017-11-25 UKS ZALEW Świnna Poręba - AKTYWNI RABA WYŻNA 0:0
50 2017-11-25 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
51 2017-12-02 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów 0:0
52 2017-12-02 UKS ZALEW Świnna Poręba - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
53 2017-12-02 AKTYWNI RABA WYŻNA - PAUZUJE 0:0
54 2017-12-02 SKAWA Wadowice - SETBOL Oświęcim 0:0
55 2017-12-02 CKIS Maraton Krzeszowice - SOKÓŁ Zator 0:0
56 2017-12-09 MKS Andrychów - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
57 2017-12-09 SOKÓŁ Zator - SKAWA Wadowice 0:0
58 2017-12-09 SETBOL Oświęcim - AKTYWNI RABA WYŻNA 0:0
59 2017-12-09 PAUZUJE - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
60 2017-12-09 UKS ZALEW Świnna Poręba - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
61 2017-12-16 UKS ZALEW Świnna Poręba - MKS Andrychów 0:0
62 2017-12-16 SMS DALIN MYŚLENICE - PAUZUJE 0:0
63 2017-12-16 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL Oświęcim 0:0
64 2017-12-16 AKTYWNI RABA WYŻNA - SOKÓŁ Zator 0:0
65 2017-12-16 CKIS Maraton Krzeszowice - SKAWA Wadowice 0:0
66 2018-01-03 MKS Andrychów - SKAWA Wadowice 0:0
67 2018-01-03 AKTYWNI RABA WYŻNA - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
68 2018-01-03 UMKS KĘCZANIN Kęty - SOKÓŁ Zator 0:0
69 2018-01-03 SETBOL Oświęcim - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
70 2018-01-03 PAUZUJE - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
71 2018-01-10 PAUZUJE - MKS Andrychów 0:0
72 2018-01-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - SETBOL Oświęcim 0:0
73 2018-01-10 SMS DALIN MYŚLENICE - SOKÓŁ Zator 0:0
74 2018-01-10 CKIS Maraton Krzeszowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
75 2018-01-10 AKTYWNI RABA WYŻNA - SKAWA Wadowice 0:0
76 2018-01-13 MKS Andrychów - AKTYWNI RABA WYŻNA 0:0
77 2018-01-13 SKAWA Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
78 2018-01-13 CKIS Maraton Krzeszowice - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
79 2018-01-13 SOKÓŁ Zator - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
80 2018-01-13 SETBOL Oświęcim - PAUZUJE 0:0
81 2018-01-20 SETBOL Oświęcim - MKS Andrychów 0:0
82 2018-01-20 PAUZUJE - SOKÓŁ Zator 0:0
83 2018-01-20 UKS ZALEW Świnna Poręba - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
84 2018-01-20 SMS DALIN MYŚLENICE - SKAWA Wadowice 0:0
85 2018-01-20 AKTYWNI RABA WYŻNA - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
86 2018-01-27 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
87 2018-01-27 AKTYWNI RABA WYŻNA - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
88 2018-01-27 SKAWA Wadowice - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
89 2018-01-27 CKIS Maraton Krzeszowice - PAUZUJE 0:0
90 2018-01-27 SETBOL Oświęcim - SOKÓŁ Zator 0:0