Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1OGNIWO Piwniczna 48124380330
2ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 47116387372
3GKPS Gorlice 4698401360
4MKS GRYF Brzesko 4679331343
5LKS BOBOWA 45510305326
6UKS AS Niepołomice 44512317390
1 2017-10-01 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 2:3 (25:15, 26:24, 18:25, 23:25, 13:15)
2 2017-11-09 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 3:1 (25:20, 26:28, 25:18, 25:22)
3 2017-10-01 OGNIWO Piwniczna - LKS BOBOWA 3:0 (25:17, 25:18, 25:19)
4 2017-10-15 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 1:3 (22:25, 25:18, 15:25, 18:25)
5 2017-10-15 MKS GRYF Brzesko - OGNIWO Piwniczna 0:3 (13:25, 21:25, 22:25)
6 2017-11-12 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:1 (25:22, 25:21, 22:25, 25:21)
7 2017-10-29 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:12, 25:6, 24:26, 25:16)
8 2017-10-29 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 2:3 (25:27, 27:25, 25:23, 22:25, 9:15)
9 2017-10-27 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 2:3 (14:25, 22:25, 25:15, 25:13, 9:15)
10 2017-11-02 UKS AS Niepołomice - MKS GRYF Brzesko 1:3 (14:25, 18:25, 25:19, 15:25)
11 2017-11-05 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 3:0 (25:22, 25:15, 28:26)
12 2017-11-05 GKPS Gorlice - OGNIWO Piwniczna 2:3 (25:19, 24:26, 27:29, 28:26, 8:15)
13 2017-11-19 OGNIWO Piwniczna - UKS AS Niepołomice 0:0
14 2017-11-19 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
15 2017-11-19 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
16 2017-12-03 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 0:0
17 2017-12-03 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 0:0
18 2017-12-03 LKS BOBOWA - OGNIWO Piwniczna 0:0
19 2017-12-13 LKS BOBOWA - UKS AS Niepołomice 0:0
20 2017-12-13 OGNIWO Piwniczna - MKS GRYF Brzesko 0:0
21 2017-12-13 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
22 2018-01-07 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 0:0
23 2018-01-07 OGNIWO Piwniczna - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
24 2018-01-07 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 0:0
25 2018-01-17 MKS GRYF Brzesko - UKS AS Niepołomice 0:0
26 2018-01-17 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
27 2018-01-17 OGNIWO Piwniczna - GKPS Gorlice 0:0
28 2018-01-28 UKS AS Niepołomice - OGNIWO Piwniczna 0:0
29 2018-01-28 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:0
30 2018-01-28 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 48122342253
2UKS Hutnik Kraków 3573238179
3UKS Sparta AGH Kraków 3573224209
4MKS Andrychów 3563203183
5WAWEL Kraków 45310243305
6Jedynka Libiąż 55115269390
1 2017-10-01 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż 3:0 (25:16, 25:12, 25:10)
2 2017-10-03 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 3:0 (25:15, 25:22, 25:14)
3 2017-10-01 UKS Hutnik Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
4 2017-10-15 Jedynka Libiąż - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (18:25, 14:25, 15:25)
5 2017-10-26 UKS Hutnik Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:9, 25:16, 25:12)
6 2017-10-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:21, 25:13, 25:19)
7 2017-10-29 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
8 2017-10-31 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (22:25, 25:20, 21:25, 20:25)
9 2017-10-27 UKS Sparta AGH Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
10 2017-11-05 Jedynka Libiąż - WAWEL Kraków 1:3 (25:15, 17:25, 15:25, 23:25)
11 2017-11-05 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (20:25, 25:15, 25:9, 27:25)
12 2017-11-12 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 0:0
13 2017-11-09 UKS Hutnik Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:14, 25:18)
14 2017-11-19 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 0:0
15 2017-11-19 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
16 2017-12-03 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
17 2017-12-03 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:0
18 2017-12-03 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:0
19 2017-12-13 UKS Sparta AGH Kraków - Jedynka Libiąż 0:0
20 2017-12-13 WAWEL Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:0
21 2017-12-13 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
22 2018-01-07 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów 0:0
23 2018-01-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 0:0
24 2018-01-07 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
25 2018-01-17 WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż 0:0
26 2018-01-17 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
27 2018-01-17 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 0:0
28 2018-01-28 Jedynka Libiąż - UKS Hutnik Kraków 0:0
29 2018-01-28 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
30 2018-01-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 0:0