Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorzy

Etap 4

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
11 M GR A 000000
22 M GR A 000000
32 M GR B 000000
4MMKS Kędzierzyn Koźle 000000
1 2019-02-23 1 M GR A - 2 M GR B 0:0
2 2019-02-23 MMKS Kędzierzyn Koźle - 2 M GR A 0:0
3 2019-02-24 2 M GR B - 2 M GR A 0:0
4 2019-02-24 1 M GR A - MMKS Kędzierzyn Koźle 0:0

Etap 3

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1CHEŁMIEC wAŁBRZYCH 2334164153
2SK GÓRNIK RADLIN 12307666
3Dunajec Nowy Sącz 11137798
1 2019-02-22 Dunajec Nowy Sącz - SK GÓRNIK RADLIN 0:0
2 2019-02-22 CHEŁMIEC wAŁBRZYCH - SK GÓRNIK RADLIN 0:3 (21:25, 24:26, 21:25)
3 2019-02-21 Dunajec Nowy Sącz - CHEŁMIEC wAŁBRZYCH 1:3 (18:25, 15:25, 25:23, 19:25)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MMKS Kędzierzyn Koźle 2462190154
2Enea Energetyk Poznań 1123108115
3LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 11034675
1 2019-02-22 Enea Energetyk Poznań - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 0:0
2 2019-02-22 MMKS Kędzierzyn Koźle - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 3:0 (25:17, 25:13, 25:16)
3 2019-02-21 Enea Energetyk Poznań - MMKS Kędzierzyn Koźle 2:3 (27:25, 21:25, 21:25, 27:25, 12:15)

Etap 2

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dunajec Nowy Sącz 3691244202
2UMKS KĘCZANIN Kęty 3564235223
3SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 3456234236
4UKS Hutnik Kraków 3309179231
1 2019-02-07 SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:11, 27:25, 25:10)
2 2019-02-07 Dunajec Nowy Sącz - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:11, 27:25, 25:22)
3 2019-02-08 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (25:27, 21:25, 25:27)
4 2019-02-08 SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (21:25, 25:17, 14:25, 22:25)
5 2019-02-09 Dunajec Nowy Sącz - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
6 2019-02-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 3:1 (25:22, 25:19, 23:25, 25:9)

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 1223344936495
2Dunajec Nowy Sącz 1223345964610
3LKS BOBOWA 12202517890873
4UKS START LIPNICA WIELKA 121617298931007
5ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 121617298781036
6GKPS Gorlice 121314317581036
7UKS AS Niepołomice 12138347471009
2018-10-07 Dunajec Nowy Sącz - pauzuje0:0
1 2018-10-07 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
2 2018-11-28 LKS BOBOWA - UKS START LIPNICA WIELKA 3:2 (21:25, 22:25, 25:21, 25:21, 15:7)
3 2018-11-04 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:12, 25:18, 25:21)
2018-10-14pauzuje- UKS AS Niepołomice 0:0
4 2018-10-14 UKS START LIPNICA WIELKA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:20, 25:19, 24:26, 25:23)
5 2019-01-14 UKS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:15, 25:16, 25:13)
6 2019-01-23 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:0 (25:7, 25:13, 25:8)
2018-10-21 GKPS Gorlice - pauzuje0:0
7 2018-11-21 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (27:25, 11:25, 15:25, 22:25)
8 2018-10-21 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (13:25, 10:25, 16:25)
9 2018-10-21 UKS AS Niepołomice - UKS START LIPNICA WIELKA 2:3 (25:16, 26:28, 16:25, 25:19, 7:15)
2018-10-28pauzuje- UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
10 2018-10-28 UKS Sparta AGH Kraków - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:14, 25:5, 25:11)
11 2018-10-28 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:8, 25:11, 25:16)
12 2018-10-28 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:3 (14:25, 15:25, 14:25)
2018-11-14 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
13 2018-11-15 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:2 (25:20, 22:25, 22:25, 25:19, 15:9)
14 2018-11-14 UKS AS Niepołomice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (12:25, 18:25, 11:25)
15 2018-11-04 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (19:25, 20:25, 22:25)
2018-11-18pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków 0:0
16 2019-01-15 Dunajec Nowy Sącz - UKS START LIPNICA WIELKA 3:0 (25:14, 25:15, 25:10)
17 2019-02-03 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 3:1 (18:25, 26:24, 25:18, 25:22)
18 2018-11-17 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:22, 25:19, 25:15)
2018-11-25 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - pauzuje0:0
19 2019-01-14 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 0:3 (14:25, 23:25, 17:25)
20 2018-11-25 UKS START LIPNICA WIELKA - GKPS Gorlice 3:2 (25:16, 21:25, 25:19, 20:25, 15:9)
21 2018-11-25 UKS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz 3:1 (21:25, 31:29, 25:20, 25:18)
2018-12-02pauzuje- Dunajec Nowy Sącz 0:0
22 2018-12-02 UKS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
23 2018-12-02 UKS START LIPNICA WIELKA - LKS BOBOWA 0:3 (22:25, 8:25, 22:25)
24 2018-12-02 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (25:15, 21:25, 20:25, 21:25)
2018-12-09 UKS AS Niepołomice - pauzuje0:0
25 2018-12-09 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS START LIPNICA WIELKA 3:2 (25:22, 22:25, 25:18, 14:25, 15:11)
26 2018-12-07 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (18:25, 11:25, 8:25)
27 2018-12-09 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (17:25, 20:25, 14:25)
2018-12-16pauzuje- GKPS Gorlice 0:0
28 2019-01-08 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 3:0 (25:14, 25:12, 25:10)
29 2018-12-16 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:14, 25:11, 25:5)
30 2018-12-16 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)
2019-01-06 UKS START LIPNICA WIELKA - pauzuje0:0
31 2019-01-06 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (16:25, 9:25, 7:25)
32 2019-01-06 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (8:25, 14:25, 16:25)
33 2019-01-06 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 3:0 (25:21, 25:15, 25:16)
2019-01-13pauzuje- LKS BOBOWA 0:0
34 2019-01-16 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:2 (25:22, 30:28, 19:25, 21:25, 15:11)
35 2019-01-13 Dunajec Nowy Sącz - UKS AS Niepołomice 3:0 (27:25, 25:7, 25:8)
36 2019-01-09 UKS Sparta AGH Kraków - UKS START LIPNICA WIELKA 3:0 (25:8, 25:8, 25:19)
2019-01-20 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
37 2019-01-20 UKS START LIPNICA WIELKA - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (19:25, 12:25, 10:25)
38 2019-02-03 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:27, 25:18, 25:18, 25:21)
39 2019-01-18 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 2:3 (16:25, 19:25, 25:22, 25:20, 21:23)
2019-01-27pauzuje- ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
40 2019-01-14 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 1:3 (26:28, 25:22, 20:25, 15:25)
41 2019-01-27 GKPS Gorlice - UKS START LIPNICA WIELKA 3:1 (25:17, 25:22, 18:25, 25:18)
42 2019-01-27 Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (20:25, 25:18, 25:20, 25:21)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 1018278827639
2UKS Hutnik Kraków 10182711877707
3MKS Andrychów 10182611851700
4WAWEL Kraków 10141619729744
5Jedynka Libiąż 910424475682
6SL SALOS RP Kraków 99027388675
1 2018-10-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)
2 2018-10-19 UKS Hutnik Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:13, 25:9)
3 2018-10-14 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 3:0 (25:16, 25:18, 25:22)
4 2018-10-18 SL SALOS RP Kraków - WAWEL Kraków 0:3 (15:25, 14:25, 9:25)
5 2018-11-13 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów 0:3 (11:25, 14:25, 12:25)
6 2018-10-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 1:3 (25:17, 25:27, 25:27, 20:25)
7 2018-11-27 UKS Hutnik Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:18, 25:10, 25:15)
8 2018-11-18 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 2:3 (22:25, 25:22, 25:17, 23:25, 10:15)
9 2018-11-18 WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż 3:1 (25:17, 25:16, 21:25, 25:19)
10 2018-11-25 SL SALOS RP Kraków - Jedynka Libiąż 0:3 (17:25, 23:25, 21:25)
11 2018-11-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:0 (25:20, 25:22, 25:15)
12 2018-11-20 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 2:3 (21:25, 25:22, 16:25, 25:23, 13:15)
13 2018-12-02 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:20, 25:18)
14 2018-12-04 UKS Hutnik Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:16, 25:7, 25:13)
15 2018-12-02 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (23:25, 10:25, 16:25)
16 2018-12-09 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (8:25, 15:25, 13:25)
17 2018-12-11 Jedynka Libiąż - UKS Hutnik Kraków 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)
18 2018-12-09 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 2:3 (25:23, 23:25, 25:20, 14:25, 12:15)
19 2018-12-13 WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:18, 25:12, 25:23)
20 2018-12-19 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż 3:0 (25:13, 25:19, 25:16)
21 2018-12-18 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:2 (25:23, 27:25, 22:25, 22:25, 15:5)
22 2019-01-29 SL SALOS RP Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:3 (7:25, 10:25, 11:25)
23 2019-01-20 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
24 2019-01-08 Jedynka Libiąż - WAWEL Kraków 0:3 (22:25, 17:25, 21:25)
25 2019-02-05 Jedynka Libiąż - SL SALOS RP Kraków 0:0
26 2019-01-29 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (22:25, 15:25, 19:25)
27 2019-01-22 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:18, 10:25, 29:27, 25:17)
28 2019-02-02 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów 0:3 (17:25, 15:25, 15:25)
29 2019-01-10 WAWEL Kraków - UKS Hutnik Kraków 2:3 (25:21, 25:22, 22:25, 21:25, 11:15)
30 2018-12-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż 3:0 (25:4, 25:12, 25:14)