Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 1020300750491
2ISKIERKA TARNÓW 1018249754609
3MKS GRYF Brzesko 10161914716724
4LKS BOBOWA 10141520806767
5GKPS Gorlice 1012926681829
6SL SALOS RP Kraków 1010230505792
1 2020-12-11 MKS GRYF Brzesko - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:20, 25:23, 25:16)
2 2020-09-20 ISKIERKA TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 21:25, 16:25)
3 2020-12-02 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 1:3 (19:25, 21:25, 26:24, 19:25)
4 2020-12-06 SL SALOS RP Kraków - LKS BOBOWA 0:3 (19:25, 17:25, 12:25)
5 2020-12-06 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (11:25, 15:25, 21:25)
6 2020-10-04 ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:14, 25:22, 25:11)
7 2020-10-10 ISKIERKA TARNÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:16, 25:11, 25:7)
8 2020-10-07 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 1:3 (18:25, 18:25, 25:17, 18:25)
9 2020-12-16 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (18:25, 22:25, 21:25)
10 2020-10-30 SL SALOS RP Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 12:25, 16:25)
11 2021-02-12 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 0:3 (28:30, 18:25, 22:25)
12 2020-10-18 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 3:0 (25:16, 25:11, 25:18)
13 2020-11-08 GKPS Gorlice - SL SALOS RP Kraków 3:1 (25:21, 21:25, 25:22, 25:22)
14 2021-02-11 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 1:3 (20:25, 17:25, 25:18, 23:25)
15 2021-01-26 MKS GRYF Brzesko - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (10:25, 19:25, 19:25)
16 2020-12-04 SL SALOS RP Kraków - MKS GRYF Brzesko 0:3 (18:25, 19:25, 9:25)
17 2020-11-22 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:11, 25:18, 25:10)
18 2020-11-19 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 3:1 (25:17, 20:25, 25:17, 25:22)
19 2020-10-04 LKS BOBOWA - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:11, 25:13, 25:5)
20 2020-12-06 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)
21 2020-12-17 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA TARNÓW 1:3 (21:25, 25:21, 19:25, 13:25)
22 2020-12-19 SL SALOS RP Kraków - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (11:25, 18:25, 12:25)
23 2020-12-10 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 3:0 (25:20, 25:15, 25:22)
24 2020-12-16 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (23:25, 22:25, 19:25)
25 2020-12-13 UKS Sparta AGH Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:12, 25:13, 25:13)
26 2020-12-09 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 3:1 (22:25, 26:24, 25:19, 28:26)
27 2021-01-10 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (8:25, 15:25, 16:25)
28 2021-01-24 SL SALOS RP Kraków - GKPS Gorlice 1:3 (19:25, 17:25, 25:21, 17:25)
29 2021-01-24 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 3:1 (25:20, 25:19, 22:25, 28:26)
30 2021-01-26 MKS GRYF Brzesko - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 12:25, 19:25)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 815224623477
2KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 8142010702604
3MKS Andrychów 8121413590586
4WAWEL Kraków 810719499616
5SMS DALIN MYŚLENICE 89522537668
1 2020-09-21 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - WAWEL Kraków 3:1 (25:15, 25:21, 23:25, 25:9)
2 2020-11-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:15, 25:20, 25:21)
2020-09-20 MKS Andrychów - pauzuje0:0
2020-10-04 WAWEL Kraków - pauzuje0:0
3 2020-10-04 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów 0:3 (25:27, 16:25, 21:25)
4 2020-11-27 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (22:25, 16:25, 25:14, 17:25)
5 2020-11-08 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:0 (25:12, 25:17, 25:18)
6 2020-10-20 MKS Andrychów - KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 2:3 (25:23, 23:25, 25:19, 21:25, 12:15)
2020-10-07pauzuje- SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
7 2021-01-10 WAWEL Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:15, 25:20, 24:26, 25:22)
2020-10-18 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - pauzuje0:0
8 2020-10-21 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (28:26, 25:15, 25:15)
9 2020-11-08 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 3:0 (25:17, 25:19, 25:16)
2020-11-08pauzuje- UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
10 2020-11-08 SMS DALIN MYŚLENICE - KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:3 (21:25, 15:25, 16:25)
11 2020-12-01 WAWEL Kraków - KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:3 (16:25, 20:25, 16:25)
12 2020-11-22 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (12:25, 21:25, 10:25)
2020-11-22pauzuje- MKS Andrychów 0:0
2020-12-06pauzuje- WAWEL Kraków 0:0
13 2020-12-06 MKS Andrychów - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (22:25, 25:22, 25:17, 25:21)
14 2020-12-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 1:3 (25:22, 19:25, 19:25, 17:25)
15 2020-12-15 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (14:25, 24:26, 14:25)
16 2020-12-19 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - MKS Andrychów 3:0 (25:21, 25:18, 25:19)
2020-12-20 SMS DALIN MYŚLENICE - pauzuje0:0
17 2021-01-10 SMS DALIN MYŚLENICE - WAWEL Kraków 0:3 (20:25, 19:25, 20:25)
2021-01-10pauzuje- KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
18 2021-01-12 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (14:25, 16:25, 16:25)
19 2021-01-24 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:3 (15:25, 21:25, 16:25)
2021-01-24 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
20 2021-01-23 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - SMS DALIN MYŚLENICE 1:3 (25:18, 26:28, 24:26, 20:25)