Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa Wschód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Proszowice 59139491461
2MUKS ISKIERKA TARNÓW 47115358311
3SMS Sparta AGH Kraków 46106354338
4SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 4687343317
5MUKS SOKÓŁ Tarnów 55015258377
1 2022-10-02 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - MKS Proszowice 3:1 (25:22, 25:22, 27:29, 25:22)
2 2022-10-02 MUKS ISKIERKA TARNÓW - MUKS SOKÓŁ Tarnów 3:0 (25:19, 25:10, 25:20)
2022-10-02 SMS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
3 2022-10-09 MKS Proszowice - MUKS ISKIERKA TARNÓW 3:2 (25:22, 25:22, 22:25, 23:25, 15:13)
4 2022-10-09 SMS Sparta AGH Kraków - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:0 (25:19, 27:25, 25:20)
2022-10-09 MUKS SOKÓŁ Tarnów - pauzuje0:0
5 2022-10-23 MUKS ISKIERKA TARNÓW - SMS Sparta AGH Kraków 3:2 (15:25, 25:19, 25:19, 20:25, 16:14)
6 2022-10-23 MUKS SOKÓŁ Tarnów - MKS Proszowice 0:3 (9:25, 20:25, 23:25)
2022-10-23 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje0:0
7 2022-11-06 SMS Sparta AGH Kraków - MUKS SOKÓŁ Tarnów 3:0 (25:19, 27:25, 25:22)
8 2022-11-06 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - MUKS ISKIERKA TARNÓW 0:0
2022-11-06 MKS Proszowice - pauzuje0:0
9 2022-11-20 MUKS SOKÓŁ Tarnów - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (16:25, 12:25, 13:25)
10 2022-12-04 MKS Proszowice - SMS Sparta AGH Kraków 3:2 (28:26, 25:18, 19:25, 20:25, 15:4)
2022-11-20 MUKS ISKIERKA TARNÓW - pauzuje0:0
11 2022-12-02 MKS Proszowice - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:2 (21:25, 25:21, 25:20, 18:25, 15:11)
12 2022-12-04 MUKS SOKÓŁ Tarnów - MUKS ISKIERKA TARNÓW 0:3 (18:25, 15:25, 17:25)
2022-12-04 SMS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
13 2022-12-18 MUKS ISKIERKA TARNÓW - MKS Proszowice 0:0
14 2022-12-18 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - SMS Sparta AGH Kraków 0:0
2022-12-18 MUKS SOKÓŁ Tarnów - pauzuje0:0
15 2023-01-11 SMS Sparta AGH Kraków - MUKS ISKIERKA TARNÓW 0:0
16 2023-01-11 MKS Proszowice - MUKS SOKÓŁ Tarnów 0:0
2023-01-11 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje0:0
17 2023-01-15 MUKS SOKÓŁ Tarnów - SMS Sparta AGH Kraków 0:0
18 2023-01-15 MUKS ISKIERKA TARNÓW - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:0
2023-01-15 MKS Proszowice - pauzuje0:0
19 2023-01-29 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - MUKS SOKÓŁ Tarnów 0:0
20 2023-01-29 SMS Sparta AGH Kraków - MKS Proszowice 0:0
2023-01-29 MUKS ISKIERKA TARNÓW - pauzuje0:0

Grupa Zachód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Hutnik Kraków 510152423322
2MKS Andrychów 58117399383
3UMKS KĘCZANIN Kęty 4794304242
4Radwansport MDK Kraków 4676271295
5KS Hutnik Kraków II56413356399
6WKS WAWEL Kraków 55115288400
1 2022-10-02 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik Kraków II 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)
2 2022-10-12 KS Hutnik Kraków - Radwansport MDK Kraków 3:0 (25:6, 25:21, 25:8)
3 2022-10-02 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:17, 25:10, 25:23)
4 2022-10-07 KS Hutnik Kraków II - WKS WAWEL Kraków 3:1 (25:13, 23:25, 25:14, 25:20)
5 2022-10-09 Radwansport MDK Kraków - MKS Andrychów 1:3 (22:25, 21:25, 25:22, 16:25)
6 2022-10-02 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik Kraków 0:3 (14:25, 23:25, 19:25)
7 2022-10-17 KS Hutnik Kraków - KS Hutnik Kraków II 3:1 (25:21, 29:27, 21:25, 25:17)
8 2022-10-23 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (17:25, 20:25, 25:23, 16:25)
9 2022-10-23 WKS WAWEL Kraków - Radwansport MDK Kraków 0:3 (13:25, 23:25, 22:25)
10 2022-11-17 Radwansport MDK Kraków - KS Hutnik Kraków II 3:0 (25:19, 27:25, 25:21)
11 2022-11-06 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:13, 25:17, 25:11)
12 2022-11-04 KS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 3:1 (21:25, 25:10, 25:16, 25:23)
13 2022-11-20 MKS Andrychów - KS Hutnik Kraków II 3:0 (25:16, 25:20, 25:19)
14 2022-11-20 WKS WAWEL Kraków - KS Hutnik Kraków 0:3 (23:25, 19:25, 25:27)
15 2022-11-20 UMKS KĘCZANIN Kęty - Radwansport MDK Kraków 0:0
16 2022-12-04 KS Hutnik Kraków II - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
17 2022-12-04 Radwansport MDK Kraków - KS Hutnik Kraków 0:0
18 2022-12-04 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:0
19 2022-12-18 WKS WAWEL Kraków - KS Hutnik Kraków II 0:0
20 2022-12-18 MKS Andrychów - Radwansport MDK Kraków 0:0
21 2022-12-18 KS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
22 2023-01-11 KS Hutnik Kraków II - KS Hutnik Kraków 0:0
23 2023-01-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:0
24 2023-01-11 Radwansport MDK Kraków - WKS WAWEL Kraków 0:0
25 2023-01-15 KS Hutnik Kraków II - Radwansport MDK Kraków 0:0
26 2023-01-15 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
27 2023-01-15 MKS Andrychów - KS Hutnik Kraków 0:0
28 2023-01-29 KS Hutnik Kraków II - MKS Andrychów 0:0
29 2023-01-29 KS Hutnik Kraków - WKS WAWEL Kraków 0:0
30 2023-01-29 Radwansport MDK Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0