Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorzy

Etap 2

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 2460150106
2MKS Andrychów 2334154164
3ISKIERKA TARNÓW 2216140174
1 2022-02-03 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:20, 25:15, 25:20)
2 2022-02-03 MKS Andrychów - ISKIERKA TARNÓW 3:1 (26:24, 23:25, 25:18, 25:22)
3 2022-02-04 ISKIERKA TARNÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (19:25, 17:25, 15:25)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta AGH Kraków 2461172143
2Dunajec Nowy Sącz 2334149161
3KS Hutnik-Wanda Kraków 2226174191
1 2022-02-03 SMS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:22, 25:21, 25:12)
2 2022-02-03 Dunajec Nowy Sącz - KS Hutnik-Wanda Kraków 3:1 (25:20, 25:23, 19:25, 25:18)
3 2022-02-04 KS Hutnik-Wanda Kraków - SMS Sparta AGH Kraków 1:3 (25:22, 19:25, 21:25, 23:25)

Etap 1

Grupa Wschód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta AGH Kraków 1019287861692
2ISKIERKA TARNÓW 10182710876738
3Dunajec Nowy Sącz 10172214827738
4MKS GRYF Brzesko 10131723866847
5GKPS Gorlice 1011627573739
6LKS BOBOWA 1010827593842
1 2021-10-03 MKS GRYF Brzesko - SMS Sparta AGH Kraków 1:3 (21:25, 25:23, 22:25, 16:25)
2 2021-12-18 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:17, 25:16, 25:20)
3 2021-10-28 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 1:3 (21:25, 22:25, 25:22, 23:25)
4 2021-10-14 SMS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:16, 25:20, 25:17)
5 2022-01-21 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:0 (25:10, 25:17, 25:15)
6 2021-10-17 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA TARNÓW 2:3 (20:25, 25:22, 25:22, 19:25, 12:15)
7 2021-10-31 ISKIERKA TARNÓW - SMS Sparta AGH Kraków 3:1 (25:22, 25:19, 26:28, 25:19)
8 2022-01-18 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 2:3 (19:25, 29:27, 25:23, 25:27, 8:15)
9 2021-11-16 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (16:25, 15:25, 25:22, 18:25)
10 2021-11-11 SMS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:17, 23:25, 25:22, 32:30)
11 2021-11-11 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 3:0 (25:0, 25:0, 25:3)
12 2021-11-11 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 3:0 (25:16, 25:15, 25:14)
13 2021-11-14 GKPS Gorlice - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 16:25, 14:25)
14 2021-11-14 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (23:25, 23:25, 15:25)
15 2021-11-14 Dunajec Nowy Sącz - MKS GRYF Brzesko 3:1 (21:25, 25:19, 25:20, 25:19)
16 2021-12-23 SMS Sparta AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko 3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 27:25)
17 2021-12-19 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW 3:2 (16:25, 25:18, 23:25, 26:24, 16:14)
18 2021-11-28 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
19 2022-01-18 LKS BOBOWA - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (16:25, 18:25, 16:25)
20 2021-12-12 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (5:25, 15:25, 16:25)
21 2021-12-12 ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 3:0 (26:24, 25:20, 25:14)
22 2021-12-22 SMS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA TARNÓW 3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 25:23)
23 2022-01-20 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 3:0 (25:14, 25:17, 25:22)
24 2021-12-16 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 3:0 (25:23, 25:22, 25:20)
25 2022-01-05 Dunajec Nowy Sącz - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (17:25, 25:27, 16:25)
26 2022-01-07 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 3:2 (25:22, 20:25, 28:26, 21:25, 15:10)
27 2022-01-09 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (19:25, 14:25, 18:25)
28 2021-11-14 SMS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice 3:0 (25:7, 25:11, 25:12)
29 2022-01-19 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 3:1 (25:20, 25:15, 21:25, 25:21)
30 2022-02-01 MKS GRYF Brzesko - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (25:23, 16:25, 18:25, 16:25)

Grupa Zachód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 1020301775381
2KS Hutnik-Wanda Kraków 10172312786685
3MKS Andrychów 10172214786693
4WKS WAWEL Kraków 1011627574722
5SMS DALIN MYŚLENICE 10101421551738
6SL SALOS RP Kraków 1010626451704
1 2021-10-03 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2 2021-11-28 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków 3:2 (25:19, 25:23, 13:25, 23:25, 15:11)
3 2021-10-03 SMS DALIN MYŚLENICE - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:13, 25:18, 25:15)
4 2021-10-20 SL SALOS RP Kraków - WKS WAWEL Kraków 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
5 2021-10-17 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków 2:3 (25:23, 19:25, 25:21, 22:25, 5:15)
6 2021-10-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:16, 25:17, 25:15)
7 2021-10-31 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:12, 25:13, 25:20)
8 2021-10-31 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (20:25, 15:25, 17:25)
9 2021-10-26 WKS WAWEL Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:3 (18:25, 19:25, 12:25)
10 2021-11-11 SL SALOS RP Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:3 (17:25, 18:25, 23:25)
11 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
12 2021-11-11 MKS Andrychów - SMS DALIN MYŚLENICE 3:2 (19:25, 21:25, 25:22, 25:15, 15:12)
13 2021-11-21 SMS DALIN MYŚLENICE - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:13, 25:12, 25:16)
14 2021-11-13 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów 1:3 (15:25, 23:25, 31:29, 22:25)
15 2021-11-14 KS Hutnik-Wanda Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (23:25, 21:25, 17:25)
16 2021-11-28 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (7:25, 8:25, 16:25)
17 2021-11-28 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:20, 25:16, 25:19)
18 2021-11-28 WKS WAWEL Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE 0:3 (13:25, 12:25, 15:25)
19 2022-02-15 WKS WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków 2:3 (25:13, 19:25, 22:25, 25:15, 13:15)
20 2021-12-12 KS Hutnik-Wanda Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:18, 25:21, 22:25, 25:15)
21 2021-12-12 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (15:25, 15:25, 27:25, 16:25)
22 2021-12-15 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów 0:3 (17:25, 17:25, 19:25)
23 2022-01-05 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
24 2022-01-08 KS Hutnik-Wanda Kraków - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:17, 25:7, 25:18)
25 2022-01-09 KS Hutnik-Wanda Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:21, 25:21, 25:13)
26 2022-01-16 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (12:25, 17:25, 7:25)
27 2022-01-09 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
28 2022-01-23 SL SALOS RP Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
29 2022-01-23 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:18, 25:16, 25:18)
30 2022-01-26 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik-Wanda Kraków 3:0 (25:15, 25:13, 25:13)