Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 3690225130
2UKS START LIPNICA WIELKA 3566263262
3ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 4549237300
4UKS AS Niepołomice 3329180253
5Dunajec Nowy Sącz 12307535
6LKS BOBOWA 12307543
7GKPS Gorlice 11034375
2018-10-07 Dunajec Nowy Sącz - pauzuje0:0
1 2018-10-07 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
2 2018-10-07 LKS BOBOWA - UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
3 2018-11-04 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:12, 25:18, 25:21)
2018-10-14pauzuje- UKS AS Niepołomice 0:0
4 2018-10-14 UKS START LIPNICA WIELKA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:20, 25:19, 24:26, 25:23)
5 2018-10-14 UKS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA 0:0
6 2018-10-14 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 0:0
2018-10-21 GKPS Gorlice - pauzuje0:0
7 2018-10-21 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 0:0
8 2018-10-21 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (13:25, 10:25, 16:25)
9 2018-10-21 UKS AS Niepołomice - UKS START LIPNICA WIELKA 2:3 (25:16, 26:28, 16:25, 25:19, 7:15)
2018-10-28pauzuje- UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
10 2018-10-28 UKS Sparta AGH Kraków - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:14, 25:5, 25:11)
11 2018-10-28 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:8, 25:11, 25:16)
12 2018-10-28 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:3 (14:25, 15:25, 14:25)
2018-11-14 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
13 2018-11-15 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 0:0
14 2018-11-14 UKS AS Niepołomice - Dunajec Nowy Sącz 0:0
15 2018-11-04 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (19:25, 20:25, 22:25)
2018-11-18pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków 0:0
16 2018-11-18 Dunajec Nowy Sącz - UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
17 2018-11-18 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 0:0
18 2018-11-17 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
2018-11-25 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - pauzuje0:0
19 2018-11-25 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 0:0
20 2018-11-25 UKS START LIPNICA WIELKA - GKPS Gorlice 0:0
21 2018-11-25 UKS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz 0:0
2018-12-02pauzuje- Dunajec Nowy Sącz 0:0
22 2018-12-02 UKS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice 0:0
23 2018-12-02 UKS START LIPNICA WIELKA - LKS BOBOWA 0:0
24 2018-12-02 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
2018-12-09 UKS AS Niepołomice - pauzuje0:0
25 2018-12-09 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
26 2018-12-09 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
27 2018-12-09 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:0
2018-12-16pauzuje- GKPS Gorlice 0:0
28 2018-12-16 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 0:0
29 2018-12-16 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
30 2018-12-16 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS AS Niepołomice 0:0
2019-01-06 UKS START LIPNICA WIELKA - pauzuje0:0
31 2019-01-06 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
32 2019-01-06 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:0
33 2019-01-06 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
2019-01-13pauzuje- LKS BOBOWA 0:0
34 2019-01-13 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
35 2019-01-13 Dunajec Nowy Sącz - UKS AS Niepołomice 0:0
36 2019-01-13 UKS Sparta AGH Kraków - UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
2019-01-20 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
37 2019-01-20 UKS START LIPNICA WIELKA - Dunajec Nowy Sącz 0:0
38 2019-01-20 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 0:0
39 2019-01-20 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
2019-01-27pauzuje- ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
40 2019-01-27 LKS BOBOWA - UKS AS Niepołomice 0:0
41 2019-01-27 GKPS Gorlice - UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
42 2019-01-27 Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Hutnik Kraków 2461171132
2UMKS KĘCZANIN Kęty 2343170131
3WAWEL Kraków 2333131113
4MKS Andrychów 12307556
5SL SALOS RP Kraków 220673150
6Jedynka Libiąż 11033775
1 2018-10-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)
2 2018-10-19 UKS Hutnik Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:13, 25:9)
3 2018-10-14 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 3:0 (25:16, 25:18, 25:22)
4 2018-10-18 SL SALOS RP Kraków - WAWEL Kraków 0:3 (15:25, 14:25, 9:25)
5 2018-11-13 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów 0:0
6 2018-10-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 1:3 (25:17, 25:27, 25:27, 20:25)
7 2018-11-27 UKS Hutnik Kraków - SL SALOS RP Kraków 0:0
8 2018-11-18 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
9 2018-11-18 WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż 0:0
10 2018-11-25 SL SALOS RP Kraków - Jedynka Libiąż 0:0
11 2018-11-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 0:0
12 2018-11-20 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 0:0
13 2018-12-02 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków 0:0
14 2018-12-02 WAWEL Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:0
15 2018-12-02 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
16 2018-12-09 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
17 2018-12-09 Jedynka Libiąż - UKS Hutnik Kraków 0:0
18 2018-12-09 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:0
19 2018-12-16 WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków 0:0
20 2018-12-16 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż 0:0
21 2018-12-16 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
22 2019-01-13 SL SALOS RP Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:0
23 2019-01-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:0
24 2019-01-13 Jedynka Libiąż - WAWEL Kraków 0:0
25 2019-01-20 Jedynka Libiąż - SL SALOS RP Kraków 0:0
26 2019-01-20 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
27 2019-01-20 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 0:0
28 2019-01-27 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów 0:0
29 2019-01-27 UKS Hutnik Kraków - WAWEL Kraków 0:0
30 2019-01-27 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż 0:0