Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

II Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa Wschod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS RYGLICE 13307529
2LKS BOBOWA 13307668
3VOLLEY Gromnik 133110190
4ISKIERKA TARNÓW 2016158177
5Orzeł Ciężkowice 10032975
6GKPS II Trybus Szymbark 000000

Grupa Zachod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKAWA Wadowice 2661173137
2SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3674251184
3SMS DALIN MYŚLENICE 2355211206
4Zawisza Sulechów 3248234277
5KS Hutnik-Wanda Kraków 112399105
6APS ORLIK BOLESŁAW 10031675