Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

II Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 2

Grupa Finałowa 1-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Hutnik Kraków 10232612862794
2KS DALIN MYŚLENICE 10202414870791
3WKS WAWEL Kraków 10192314860782
4MKS Proszowice 10121723844878
5SMS SPARTA AGH Kraków 10111623838880
6LKS BOBOWA 105828684833

Grupa Finałowa 7-10

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Andrychów 4993227212
2MUKS Sokół Gumniska Tarnów 4668294327
3Orzeł Ciężkowice 4359281263

Etap 1

Grupa Wschód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DALIN MYŚLENICE 824241619363
2MKS Proszowice 817199642547
3LKS BOBOWA 8101417646666
4MUKS Sokół Gumniska Tarnów 891119605697
5Orzeł Ciężkowice 80224399638
1 2023-11-19 LKS BOBOWA - MUKS Sokół Gumniska Tarnów 3:2 (25:20, 19:25, 27:29, 25:18, 15:12)
2 2023-10-21 Orzeł Ciężkowice - KS DALIN MYŚLENICE 0:3 (12:25, 15:25, 16:25)
2023-10-21 MKS Proszowice - pauzuje0:0
3 2023-10-28 MUKS Sokół Gumniska Tarnów - Orzeł Ciężkowice 3:1 (25:19, 25:19, 21:25, 25:20)
4 2023-10-28 MKS Proszowice - LKS BOBOWA 3:1 (20:25, 25:22, 25:17, 25:18)
2023-10-28 KS DALIN MYŚLENICE - pauzuje0:0
5 2023-11-04 Orzeł Ciężkowice - MKS Proszowice 0:3 (11:25, 18:25, 15:25)
6 2023-11-04 KS DALIN MYŚLENICE - MUKS Sokół Gumniska Tarnów 3:0 (25:12, 25:12, 25:16)
2023-11-04 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
7 2023-11-18 MKS Proszowice - KS DALIN MYŚLENICE 0:3 (25:27, 19:25, 9:25)
8 2023-11-17 LKS BOBOWA - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:17, 25:23, 25:19)
2023-11-18 MUKS Sokół Gumniska Tarnów - pauzuje0:0
9 2023-11-25 KS DALIN MYŚLENICE - LKS BOBOWA 3:0 (25:14, 25:19, 25:21)
10 2023-11-26 MUKS Sokół Gumniska Tarnów - MKS Proszowice 0:3 (17:25, 19:25, 14:25)
2023-11-25 Orzeł Ciężkowice - pauzuje0:0
11 2023-12-02 MUKS Sokół Gumniska Tarnów - LKS BOBOWA 3:2 (25:20, 20:25, 22:25, 27:25, 15:13)
12 2023-12-03 KS DALIN MYŚLENICE - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2023-12-02 MKS Proszowice - pauzuje0:0
13 2023-12-09 Orzeł Ciężkowice - MUKS Sokół Gumniska Tarnów 1:3 (25:17, 21:25, 23:25, 23:25)
14 2024-01-21 LKS BOBOWA - MKS Proszowice 2:3 (20:25, 26:24, 25:22, 18:25, 10:15)
2023-12-09 KS DALIN MYŚLENICE - pauzuje0:0
15 2023-12-16 MKS Proszowice - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:10, 25:15, 25:15)
16 2023-12-16 MUKS Sokół Gumniska Tarnów - KS DALIN MYŚLENICE 0:3 (20:25, 13:25, 18:25)
2023-12-16 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
17 2024-01-13 KS DALIN MYŚLENICE - MKS Proszowice 3:1 (25:16, 17:25, 25:22, 25:17)
18 2024-01-12 Orzeł Ciężkowice - LKS BOBOWA 0:3 (6:25, 18:25, 14:25)
2024-01-13 MUKS Sokół Gumniska Tarnów - pauzuje0:0
19 2024-01-20 LKS BOBOWA - KS DALIN MYŚLENICE 0:3 (16:25, 7:25, 19:25)
20 2024-01-20 MKS Proszowice - MUKS Sokół Gumniska Tarnów 3:0 (25:15, 25:22, 28:26)
2024-01-20 Orzeł Ciężkowice - pauzuje0:0

Grupa Zachód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Hutnik Kraków 819208664595
2WKS WAWEL Kraków 817198632536
3SMS SPARTA AGH Kraków 8141815703705
4MKS Andrychów 891217600630
5UMKS KĘCZANIN Kęty 81324510643
1 2023-10-23 KS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:21, 25:21, 26:24)
2 2023-10-21 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:17, 25:13, 25:13)
2023-10-21 SMS SPARTA AGH Kraków - pauzuje0:0
3 2023-10-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków 0:3 (23:25, 12:25, 21:25)
4 2023-10-27 SMS SPARTA AGH Kraków - KS Hutnik Kraków 0:3 (20:25, 22:25, 22:25)
2023-10-28 MKS Andrychów - pauzuje0:0
5 2023-11-04 WKS WAWEL Kraków - SMS SPARTA AGH Kraków 1:3 (22:25, 16:25, 25:19, 24:26)
6 2023-11-04 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:14, 25:21, 25:18)
2023-11-04 KS Hutnik Kraków - pauzuje0:0
7 2023-11-15 SMS SPARTA AGH Kraków - MKS Andrychów 3:1 (21:25, 25:19, 25:22, 25:23)
8 2023-11-27 KS Hutnik Kraków - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:20, 26:24, 27:25)
2023-11-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
9 2023-11-25 MKS Andrychów - KS Hutnik Kraków 0:3 (16:25, 14:25, 23:25)
10 2023-11-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS SPARTA AGH Kraków 2:3 (25:18, 25:14, 19:25, 20:25, 6:15)
2023-11-25 WKS WAWEL Kraków - pauzuje0:0
11 2023-12-02 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik Kraków 1:3 (25:27, 25:17, 12:25, 24:26)
12 2023-12-02 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków 0:3 (21:25, 23:25, 19:25)
2023-12-02 SMS SPARTA AGH Kraków - pauzuje0:0
13 2023-12-09 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:15, 25:12, 25:17)
14 2023-12-11 KS Hutnik Kraków - SMS SPARTA AGH Kraków 3:1 (25:20, 25:17, 22:25, 25:23)
2023-12-09 MKS Andrychów - pauzuje0:0
15 2023-12-17 SMS SPARTA AGH Kraków - WKS WAWEL Kraków 2:3 (14:25, 25:21, 21:25, 25:15, 12:15)
16 2023-12-16 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:3 (15:25, 18:25, 21:25)
2023-12-16 KS Hutnik Kraków - pauzuje0:0
17 2024-01-13 MKS Andrychów - SMS SPARTA AGH Kraków 2:3 (21:25, 22:25, 25:15, 25:14, 12:15)
18 2024-01-13 WKS WAWEL Kraków - KS Hutnik Kraków 3:0 (25:23, 25:15, 25:22)
2024-01-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
19 2024-01-22 KS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 2:3 (28:30, 25:14, 23:25, 25:13, 7:15)
20 2024-01-20 SMS SPARTA AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:23, 25:19, 25:14)
2024-01-20 WKS WAWEL Kraków - pauzuje0:0