Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

II Liga Małopolska Kobiet

Etap 1

Grupa DRUGA LIGA KOBIET

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1STS SPARTA UJ KRAKÓW 3893278242
2WTS SOLNA WIELICZKA 266015090
3POPRAD Stary Sącz 4568285291
4KS PRĄDNICZANKA 3466248247
5TS WISŁA KRAKÓW 2126142177
6PODKARPACIE Bobowa 200694150
1 2020-10-09 TS WISŁA KRAKÓW - STS SPARTA UJ KRAKÓW 2:3 (25:16, 25:21, 23:25, 22:25, 13:15)
2 2020-10-02 WTS SOLNA WIELICZKA - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:16, 25:21, 25:19)
3 2020-10-03 PODKARPACIE Bobowa - KS PRĄDNICZANKA 0:3 (14:25, 20:25, 11:25)
4 2020-10-10 STS SPARTA UJ KRAKÓW - KS PRĄDNICZANKA 3:1 (25:10, 29:27, 22:25, 25:19)
5 2020-10-09 POPRAD Stary Sącz - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:17, 25:14, 25:18)
6 2020-10-10 TS WISŁA KRAKÓW - WTS SOLNA WIELICZKA 0:3 (7:25, 13:25, 14:25)
7 2020-10-17 WTS SOLNA WIELICZKA - STS SPARTA UJ KRAKÓW 0:0
8 2020-10-17 PODKARPACIE Bobowa - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
9 2020-10-20 KS PRĄDNICZANKA - POPRAD Stary Sącz 2:3 (17:25, 25:17, 16:25, 25:19, 9:15)
10 2020-10-18 STS SPARTA UJ KRAKÓW - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:17, 25:13, 25:23)
11 2020-10-24 TS WISŁA KRAKÓW - KS PRĄDNICZANKA 0:0
12 2020-10-24 WTS SOLNA WIELICZKA - PODKARPACIE Bobowa 0:0
13 2020-11-07 PODKARPACIE Bobowa - STS SPARTA UJ KRAKÓW 0:0
14 2020-11-07 KS PRĄDNICZANKA - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
15 2020-11-07 POPRAD Stary Sącz - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
16 2020-11-14 STS SPARTA UJ KRAKÓW - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
17 2020-11-14 POPRAD Stary Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
18 2020-11-14 KS PRĄDNICZANKA - PODKARPACIE Bobowa 0:0
19 2020-11-21 KS PRĄDNICZANKA - STS SPARTA UJ KRAKÓW 0:0
20 2020-11-21 PODKARPACIE Bobowa - POPRAD Stary Sącz 0:0
21 2020-11-21 WTS SOLNA WIELICZKA - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
22 2020-11-28 STS SPARTA UJ KRAKÓW - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
23 2020-11-28 TS WISŁA KRAKÓW - PODKARPACIE Bobowa 0:0
24 2020-11-28 POPRAD Stary Sącz - KS PRĄDNICZANKA 0:0
25 2020-12-05 POPRAD Stary Sącz - STS SPARTA UJ KRAKÓW 0:0
26 2020-12-05 KS PRĄDNICZANKA - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
27 2020-12-05 PODKARPACIE Bobowa - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
28 2020-12-12 STS SPARTA UJ KRAKÓW - PODKARPACIE Bobowa 0:0
29 2020-12-12 WTS SOLNA WIELICZKA - KS PRĄDNICZANKA 0:0
30 2020-12-12 TS WISŁA KRAKÓW - POPRAD Stary Sącz 0:0