Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

II Liga Małopolska Kobiet

Etap 1

Grupa Jesień-Wschód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS VOLLEY Gorlice 717196572463
2MKS RYGLICE 716188591495
3MKS PODKARPACIE Bobowa 8111517679688
4SL SALOS Kraków 7101213544539
5UKS Lider Tuchów 70121347548
1 2022-10-02 MKS RYGLICE - SL SALOS Kraków 3:1 (22:25, 25:15, 25:23, 25:23)
2 2022-10-01 MKS PODKARPACIE Bobowa - UKS Lider Tuchów 3:1 (23:25, 25:12, 25:18, 25:18)
2022-10-01 KS VOLLEY Gorlice - pauzuje0:0
3 2022-10-09 SL SALOS Kraków - MKS PODKARPACIE Bobowa 2:3 (25:11, 23:25, 21:25, 28:26, 11:15)
4 2022-10-08 KS VOLLEY Gorlice - MKS RYGLICE 3:0 (25:16, 25:16, 26:24)
2022-10-08 UKS Lider Tuchów - pauzuje0:0
5 2022-10-15 MKS PODKARPACIE Bobowa - KS VOLLEY Gorlice 0:3 (22:25, 18:25, 22:25)
6 2022-10-15 UKS Lider Tuchów - SL SALOS Kraków 0:3 (13:25, 20:25, 21:25)
2022-10-15 MKS RYGLICE - pauzuje0:0
7 2022-10-22 KS VOLLEY Gorlice - UKS Lider Tuchów 3:0 (25:10, 25:16, 25:10)
8 2022-10-21 MKS RYGLICE - MKS PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:12, 25:18, 25:16)
2022-10-22 SL SALOS Kraków - pauzuje0:0
9 2022-10-29 UKS Lider Tuchów - MKS RYGLICE 0:3 (10:25, 10:25, 15:25)
10 2022-10-29 SL SALOS Kraków - KS VOLLEY Gorlice 0:3 (18:25, 23:25, 17:25)
2022-10-29 MKS PODKARPACIE Bobowa - pauzuje0:0
11 2022-11-05 SL SALOS Kraków - MKS RYGLICE 0:3 (19:25, 21:25, 12:25)
12 2022-11-04 UKS Lider Tuchów - MKS PODKARPACIE Bobowa 0:3 (22:25, 22:25, 17:25)
2022-11-05 KS VOLLEY Gorlice - pauzuje0:0
13 2022-11-19 MKS PODKARPACIE Bobowa - SL SALOS Kraków 1:3 (25:15, 22:25, 20:25, 23:25)
14 2022-11-19 MKS RYGLICE - KS VOLLEY Gorlice 3:2 (20:25, 25:21, 25:7, 23:25, 17:15)
2022-11-19 UKS Lider Tuchów - pauzuje0:0
15 2022-11-25 KS VOLLEY Gorlice - MKS PODKARPACIE Bobowa 2:3 (25:15, 19:25, 23:25, 25:19, 11:15)
16 2022-11-25 SL SALOS Kraków - UKS Lider Tuchów 3:0 (25:12, 25:20, 25:14)
2022-11-26 MKS RYGLICE - pauzuje0:0
17 2022-12-03 UKS Lider Tuchów - KS VOLLEY Gorlice 0:3 (16:25, 8:25, 18:25)
18 2022-12-03 MKS PODKARPACIE Bobowa - MKS RYGLICE 2:3 (23:25, 25:18, 25:27, 25:18, 9:15)
2022-12-03 SL SALOS Kraków - pauzuje0:0
19 2022-12-10 MKS RYGLICE - UKS Lider Tuchów 0:0
20 2022-12-10 KS VOLLEY Gorlice - SL SALOS Kraków 0:0
2022-12-10 MKS PODKARPACIE Bobowa - pauzuje0:0

Grupa Jesień-Zachód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Proszowice 927273741515
2WTS SOLNA WIELICZKA II9192211731646
3LKS Czarnochowice 8121514643623
4SMS DALIN MYŚLENICE 8111417616677
5MKS MOS Wieliczka 96821597692
6UKS SETBOL Oświęcim 93626560735
1 2022-09-30 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS Proszowice 1:3 (23:25, 25:23, 14:25, 19:25)
2 2022-10-14 MKS MOS Wieliczka - LKS Czarnochowice 1:3 (25:22, 22:25, 21:25, 20:25)
3 2022-10-01 UKS SETBOL Oświęcim - SMS DALIN MYŚLENICE 0:3 (16:25, 23:25, 17:25)
4 2022-10-07 MKS Proszowice - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:10, 25:17, 25:23)
5 2022-10-08 LKS Czarnochowice - UKS SETBOL Oświęcim 3:0 (25:16, 25:11, 25:11)
6 2022-10-08 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:14, 25:14, 30:28)
7 2022-10-15 MKS MOS Wieliczka - MKS Proszowice 0:3 (14:25, 22:25, 14:25)
8 2022-10-15 UKS SETBOL Oświęcim - WTS SOLNA WIELICZKA II 2:3 (4:25, 13:25, 26:24, 25:20, 11:15)
9 2022-10-15 SMS DALIN MYŚLENICE - LKS Czarnochowice 3:1 (15:25, 25:22, 25:22, 25:21)
10 2022-10-22 MKS Proszowice - LKS Czarnochowice 3:0 (25:18, 25:18, 25:23)
11 2022-10-21 WTS SOLNA WIELICZKA II - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:15, 25:23, 25:12)
12 2022-10-22 MKS MOS Wieliczka - UKS SETBOL Oświęcim 3:0 (25:20, 25:23, 25:22)
13 2022-10-29 UKS SETBOL Oświęcim - MKS Proszowice 0:3 (21:25, 14:25, 7:25)
14 2022-10-29 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS MOS Wieliczka 3:1 (25:20, 25:19, 22:25, 25:21)
15 2022-10-29 LKS Czarnochowice - WTS SOLNA WIELICZKA II 1:3 (25:22, 22:25, 14:25, 16:25)
16 2022-11-05 MKS Proszowice - WTS SOLNA WIELICZKA II 3:0 (25:20, 25:12, 25:0)
17 2022-11-05 LKS Czarnochowice - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:19, 25:23, 25:13)
18 2022-11-05 SMS DALIN MYŚLENICE - UKS SETBOL Oświęcim 2:3 (20:25, 25:14, 12:25, 25:14, 8:15)
19 2022-11-19 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Proszowice 1:3 (25:21, 13:25, 12:25, 15:25)
20 2022-11-19 UKS SETBOL Oświęcim - LKS Czarnochowice 1:3 (19:25, 21:25, 25:11, 18:25)
21 2022-11-19 MKS MOS Wieliczka - WTS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (17:25, 21:25, 23:25)
22 2022-11-26 MKS Proszowice - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:17, 25:20, 25:15)
23 2022-11-26 WTS SOLNA WIELICZKA II - UKS SETBOL Oświęcim 3:0 (25:14, 25:20, 25:17)
24 2022-12-11 LKS Czarnochowice - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
25 2022-12-03 LKS Czarnochowice - MKS Proszowice 1:3 (25:22, 23:25, 17:25, 19:25)
26 2022-12-02 SMS DALIN MYŚLENICE - WTS SOLNA WIELICZKA II 2:3 (19:25, 25:21, 25:21, 19:25, 11:15)
27 2022-12-02 UKS SETBOL Oświęcim - MKS MOS Wieliczka 0:3 (16:25, 18:25, 19:25)
28 2022-12-10 MKS Proszowice - UKS SETBOL Oświęcim 0:0
29 2022-12-10 MKS MOS Wieliczka - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
30 2022-12-10 WTS SOLNA WIELICZKA II - LKS Czarnochowice 0:0