Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

II Liga Małopolska Kobiet

Etap 2

Grupa Wiosna - Wschód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1STS Sandecja Nowy Sącz 822235676522
2MKS RYGLICE 820217659561
3KS VOLLEY Gorlice 8101316612635
4UKS Jedynka Tarnów 881217594636
5MKS PODKARPACIE Bobowa 80024415602

Grupa Wiosna - Zachód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DALIN MYŚLENICE 1030302792560
2LKS Czarnochowice 10212415900748
3SL SALOS Kraków 10192113744703
4UKS VICTORIA WITKOWICE 10101523755840
5WTS SOLNA WIELICZKA 1091324726793
6MKS Proszowice 101430556829

Etap 1

Grupa Wschód - Jesień

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOS Wieliczka 8192210715594
2STS Sandecja Nowy Sącz 818219673541
3MKS RYGLICE 8172010684561
4MKS PODKARPACIE Bobowa 83521454611
5WTS SOLNA WIELICZKA II83321353572
1 2023-10-07 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS MOS Wieliczka 1:3 (25:22, 22:25, 19:25, 23:25)
2023-10-05 WTS SOLNA WIELICZKA II - pauzuje3:1 (25:14, 25:21, 25:27, 25:23)
2 2023-10-07 MKS RYGLICE - MKS PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:16, 25:18, 25:17)
3 2023-11-05 MKS MOS Wieliczka - MKS PODKARPACIE Bobowa 3:1 (18:25, 25:15, 25:17, 25:17)
2023-10-14pauzuje- MKS RYGLICE 1:3 (24:26, 25:18, 17:25, 11:25)
4 2023-11-17 STS Sandecja Nowy Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA II 3:0 (25:7, 25:23, 25:8)
5 2023-10-21 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS MOS Wieliczka 0:3 (11:25, 19:25, 13:25)
6 2023-10-21 MKS RYGLICE - STS Sandecja Nowy Sącz 3:2 (25:17, 25:17, 18:25, 25:27, 15:11)
2023-10-21 MKS PODKARPACIE Bobowa - pauzuje0:0
2023-10-28 MKS MOS Wieliczka - pauzuje0:0
7 2023-10-27 MKS PODKARPACIE Bobowa - STS Sandecja Nowy Sącz 1:3 (17:25, 20:25, 25:16, 14:25)
8 2023-10-26 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS RYGLICE 0:3 (11:25, 15:25, 15:25)
9 2023-11-04 MKS RYGLICE - MKS MOS Wieliczka 2:3 (19:25, 25:23, 26:24, 23:25, 10:15)
10 2023-11-10 MKS PODKARPACIE Bobowa - WTS SOLNA WIELICZKA II 3:0 (25:16, 25:15, 25:21)
2023-11-04pauzuje- STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
11 2023-11-18 MKS MOS Wieliczka - STS Sandecja Nowy Sącz 2:3 (25:17, 16:25, 16:25, 25:12, 9:15)
2023-11-18pauzuje- WTS SOLNA WIELICZKA II 0:0
12 2023-11-18 MKS PODKARPACIE Bobowa - MKS RYGLICE 0:3 (17:25, 17:25, 14:25)
13 2023-12-09 MKS PODKARPACIE Bobowa - MKS MOS Wieliczka 0:3 (14:25, 21:25, 13:25)
2023-11-25 MKS RYGLICE - pauzuje0:0
14 2024-01-06 WTS SOLNA WIELICZKA II - STS Sandecja Nowy Sącz 0:3 (10:25, 10:25, 10:25)
15 2023-12-02 MKS MOS Wieliczka - WTS SOLNA WIELICZKA II 3:0 (25:10, 25:18, 25:8)
16 2023-12-02 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS RYGLICE 3:0 (25:18, 27:25, 25:23)
2023-12-02pauzuje- MKS PODKARPACIE Bobowa 0:0
2023-12-09pauzuje- MKS MOS Wieliczka 0:0
17 2023-12-08 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:13, 25:11, 25:11)
18 2023-12-14 MKS RYGLICE - WTS SOLNA WIELICZKA II 3:0 (25:16, 25:16, 25:6)
19 2023-12-16 MKS MOS Wieliczka - MKS RYGLICE 2:3 (19:25, 25:21, 25:21, 19:25, 9:15)
20 2023-12-16 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:15, 25:20, 25:12)
2023-12-16 STS Sandecja Nowy Sącz - pauzuje0:0

Grupa Zachód - Jesień

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Andrychów 1029307874698
2KS DALIN MYŚLENICE 10192416874785
3SL SALOS Kraków 10192417893861
4LKS Czarnochowice 10152121924905
5UKS VICTORIA WITKOWICE 1051028772857
6PKS Jadwiga Krakow 103929661892
1 2023-10-07 LKS Czarnochowice - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:20, 25:23, 25:19)
2 2023-10-07 SL SALOS Kraków - KS DALIN MYŚLENICE 3:2 (25:15, 25:20, 15:25, 22:25, 15:10)
3 2023-10-07 MKS Andrychów - PKS Jadwiga Krakow 3:0 (25:9, 25:20, 25:11)
4 2023-10-17 UKS VICTORIA WITKOWICE - PKS Jadwiga Krakow 3:1 (25:13, 18:25, 25:13, 25:16)
5 2023-10-14 KS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów 1:3 (21:25, 19:25, 25:18, 19:25)
6 2023-10-13 LKS Czarnochowice - SL SALOS Kraków 3:2 (23:25, 21:25, 25:23, 25:22, 15:9)
7 2023-10-21 SL SALOS Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)
8 2023-10-21 MKS Andrychów - LKS Czarnochowice 3:1 (18:25, 25:15, 29:27, 25:17)
9 2023-10-21 PKS Jadwiga Krakow - KS DALIN MYŚLENICE 2:3 (25:22, 25:21, 10:25, 20:25, 4:15)
10 2023-10-30 UKS VICTORIA WITKOWICE - KS DALIN MYŚLENICE 1:3 (14:25, 25:15, 19:25, 17:25)
11 2023-10-27 LKS Czarnochowice - PKS Jadwiga Krakow 3:1 (21:25, 25:7, 25:17, 25:9)
12 2023-10-28 SL SALOS Kraków - MKS Andrychów 1:3 (22:25, 25:15, 18:25, 9:25)
13 2023-11-04 MKS Andrychów - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:1 (25:17, 20:25, 25:23, 25:18)
14 2023-11-05 PKS Jadwiga Krakow - SL SALOS Kraków 0:3 (16:25, 16:25, 15:25)
15 2023-11-04 KS DALIN MYŚLENICE - LKS Czarnochowice 3:0 (25:20, 28:26, 25:9)
16 2023-11-18 UKS VICTORIA WITKOWICE - LKS Czarnochowice 2:3 (25:21, 15:25, 22:25, 25:20, 10:15)
17 2023-11-18 KS DALIN MYŚLENICE - SL SALOS Kraków 2:3 (26:24, 15:25, 21:25, 25:17, 10:15)
18 2023-11-18 PKS Jadwiga Krakow - MKS Andrychów 0:3 (14:25, 21:25, 9:25)
19 2023-11-25 PKS Jadwiga Krakow - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:2 (25:20, 16:25, 25:20, 17:25, 15:12)
20 2023-11-25 MKS Andrychów - KS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:19, 25:11, 11:25, 25:21)
21 2023-11-26 SL SALOS Kraków - LKS Czarnochowice 3:2 (29:27, 21:25, 26:24, 20:25, 15:13)
22 2023-12-19 UKS VICTORIA WITKOWICE - SL SALOS Kraków 1:3 (21:25, 27:25, 24:26, 17:25)
23 2023-12-03 LKS Czarnochowice - MKS Andrychów 2:3 (25:21, 25:20, 30:32, 17:25, 4:15)
24 2023-12-06 KS DALIN MYŚLENICE - PKS Jadwiga Krakow 3:0 (25:19, 25:10, 25:19)
25 2023-12-13 KS DALIN MYŚLENICE - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:14, 25:16, 25:17)
26 2023-12-09 PKS Jadwiga Krakow - LKS Czarnochowice 1:3 (22:25, 25:20, 22:25, 20:25)
27 2023-12-09 MKS Andrychów - SL SALOS Kraków 3:0 (25:17, 25:11, 25:19)
28 2023-12-16 UKS VICTORIA WITKOWICE - MKS Andrychów 0:3 (21:25, 21:25, 23:25)
29 2023-12-16 SL SALOS Kraków - PKS Jadwiga Krakow 3:1 (26:24, 25:17, 22:25, 25:20)
30 2023-12-17 LKS Czarnochowice - KS DALIN MYŚLENICE 1:3 (24:26, 23:25, 25:20, 17:25)