Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

II Liga Małopolska Kobiet

Etap 4

Grupa finałowa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gminy Brzeszcze 614156478445
2KS BRONOWIANKA Kraków 614167520431
3MKS MOS Wieliczka 65814464503
4KS AGH Kraków 63416407490

Etap 2

Grupa Wschod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS BRONOWIANKA Kraków 12323481000716
2MKS MOS Wieliczka 122934121073778
3KS VOLLEY Gorlice 122226211022962
4MKS RYGLICE 1218252410181079
5STS Sandecja Nowy Sącz 121419259321000
6PODKARPACIE Bobowa 121015308171000
7SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 121336620947
2022-02-05 KS BRONOWIANKA Kraków - pauzuje0:0
1 2022-02-05 MKS MOS Wieliczka - STS Sandecja Nowy Sącz 3:2 (32:34, 24:26, 25:23, 25:14, 15:5)
2 2022-02-05 KS VOLLEY Gorlice - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:0 (25:14, 25:10, 25:14)
3 2022-02-04 MKS RYGLICE - PODKARPACIE Bobowa 2:3 (19:25, 25:18, 24:26, 26:24, 8:15)
2022-02-12pauzuje- PODKARPACIE Bobowa 0:0
4 2022-02-12 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - MKS RYGLICE 2:3 (25:20, 22:25, 24:26, 25:16, 13:15)
5 2022-02-22 STS Sandecja Nowy Sącz - KS VOLLEY Gorlice 1:3 (25:23, 21:25, 19:25, 12:25)
6 2022-02-04 KS BRONOWIANKA Kraków - MKS MOS Wieliczka 2:3 (25:21, 21:25, 25:27, 27:25, 7:15)
2022-02-19 MKS MOS Wieliczka - pauzuje0:0
7 2022-02-19 KS VOLLEY Gorlice - KS BRONOWIANKA Kraków 0:3 (15:25, 17:25, 18:25)
8 2022-02-17 MKS RYGLICE - STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:16, 25:23, 25:20)
9 2022-02-19 PODKARPACIE Bobowa - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:1 (25:20, 25:17, 20:25, 25:21)
2022-02-20pauzuje- SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:0
10 2022-02-20 PODKARPACIE Bobowa - STS Sandecja Nowy Sącz 1:3 (19:25, 25:13, 20:25, 15:25)
11 2022-02-20 KS BRONOWIANKA Kraków - MKS RYGLICE 3:1 (25:15, 22:25, 25:11, 25:21)
12 2022-02-20 MKS MOS Wieliczka - KS VOLLEY Gorlice 3:1 (25:16, 25:22, 17:25, 25:21)
2022-02-26 KS VOLLEY Gorlice - pauzuje0:0
13 2022-02-26 MKS RYGLICE - MKS MOS Wieliczka 0:3 (17:25, 17:25, 11:25)
14 2022-02-26 PODKARPACIE Bobowa - KS BRONOWIANKA Kraków 0:3 (18:25, 13:25, 18:25)
15 2022-03-03 STS Sandecja Nowy Sącz - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
2022-03-05pauzuje- STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
16 2022-03-05 KS BRONOWIANKA Kraków - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:0 (25:15, 25:11, 25:11)
17 2022-03-04 MKS MOS Wieliczka - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
18 2022-03-05 KS VOLLEY Gorlice - MKS RYGLICE 3:1 (25:21, 24:26, 25:19, 27:25)
2022-03-12 MKS RYGLICE - pauzuje0:0
19 2022-03-12 PODKARPACIE Bobowa - KS VOLLEY Gorlice 1:3 (12:25, 25:16, 21:25, 20:25)
20 2022-03-20 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - MKS MOS Wieliczka 0:3 (15:25, 16:25, 16:25)
21 2022-03-12 STS Sandecja Nowy Sącz - KS BRONOWIANKA Kraków 0:3 (22:25, 19:25, 18:25)
2022-03-13pauzuje- KS BRONOWIANKA Kraków 0:0
22 2022-03-31 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS MOS Wieliczka 2:3 (16:25, 28:26, 26:24, 20:25, 11:15)
23 2022-03-13 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - KS VOLLEY Gorlice 0:3 (21:25, 16:25, 15:25)
24 2022-03-11 PODKARPACIE Bobowa - MKS RYGLICE 2:3 (26:24, 24:26, 25:19, 16:25, 19:21)
2022-03-19 PODKARPACIE Bobowa - pauzuje0:0
25 2022-03-23 MKS RYGLICE - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:0 (25:15, 25:16, 25:23)
26 2022-03-17 KS VOLLEY Gorlice - STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:19, 25:14, 19:25, 25:19)
27 2022-03-19 MKS MOS Wieliczka - KS BRONOWIANKA Kraków 1:3 (21:25, 12:25, 25:15, 16:25)
2022-03-26pauzuje- MKS MOS Wieliczka 0:0
28 2022-03-26 KS BRONOWIANKA Kraków - KS VOLLEY Gorlice 3:0 (25:15, 25:13, 29:27)
29 2022-03-24 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS RYGLICE 1:3 (21:25, 26:24, 22:25, 23:25)
30 2022-03-26 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - PODKARPACIE Bobowa 0:3 (23:25, 12:25, 6:25)
2022-03-27 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje0:0
31 2022-03-25 STS Sandecja Nowy Sącz - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:14, 25:20, 25:18)
32 2022-03-27 MKS RYGLICE - KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 (25:20, 6:25, 25:22, 13:25, 15:12)
33 2022-03-27 KS VOLLEY Gorlice - MKS MOS Wieliczka 2:3 (21:25, 25:17, 27:25, 17:25, 10:15)
2022-04-02pauzuje- KS VOLLEY Gorlice 0:0
34 2022-04-02 MKS MOS Wieliczka - MKS RYGLICE 3:0 (25:16, 25:20, 25:15)
35 2022-04-02 KS BRONOWIANKA Kraków - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:9, 25:12, 25:8)
36 2022-04-06 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - STS Sandecja Nowy Sącz 0:3 (23:25, 23:25, 14:25)
2022-04-03 STS Sandecja Nowy Sącz - pauzuje0:0
37 2022-04-03 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - KS BRONOWIANKA Kraków 0:3 (12:25, 14:25, 16:25)
38 2022-04-03 PODKARPACIE Bobowa - MKS MOS Wieliczka 0:3 (12:25, 17:25, 24:26)
39 2022-04-03 MKS RYGLICE - KS VOLLEY Gorlice 3:2 (25:17, 25:18, 22:25, 20:25, 15:10)
2022-04-09pauzuje- MKS RYGLICE 0:0
40 2022-04-09 KS VOLLEY Gorlice - PODKARPACIE Bobowa 3:2 (25:17, 21:25, 25:17, 18:25, 15:5)
41 2022-04-09 MKS MOS Wieliczka - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
42 2022-04-09 KS BRONOWIANKA Kraków - STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:18, 25:17, 25:17)

Grupa Zachod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gminy Brzeszcze 1026289854697
2KS AGH Kraków 10232512895752
3SMS Sparta UJ Kraków 10192414855772
4SETBOL Oświęcim 10121521791787
5UKS VICTORIA WITKOWICE 1091324669832
6TS WISŁA KRAKÓW 101530634858
7KS PRĄDNICZANKA Kraków 000000
2022-02-05 UKS Gminy Brzeszcze - pauzuje0:0
1 2022-02-25 SMS Sparta UJ Kraków - KS AGH Kraków 1:3 (15:25, 13:25, 25:21, 16:25)
2 2022-02-11 SETBOL Oświęcim - TS WISŁA KRAKÓW 3:1 (25:18, 23:25, 25:18, 25:19)
3 2022-02-05 KS PRĄDNICZANKA Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
2022-02-12pauzuje- UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
4 2022-02-12 TS WISŁA KRAKÓW - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
5 2022-02-16 KS AGH Kraków - SETBOL Oświęcim 3:1 (25:22, 25:22, 22:25, 25:19)
6 2022-02-13 UKS Gminy Brzeszcze - SMS Sparta UJ Kraków 2:3 (19:25, 25:19, 25:23, 15:25, 11:15)
2022-02-19 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje0:0
7 2022-03-26 SETBOL Oświęcim - UKS Gminy Brzeszcze 0:3 (19:25, 21:25, 18:25)
8 2022-02-19 KS PRĄDNICZANKA Kraków - KS AGH Kraków 0:0
9 2022-02-18 UKS VICTORIA WITKOWICE - TS WISŁA KRAKÓW 3:1 (25:21, 19:25, 25:19, 25:18)
2022-02-20pauzuje- TS WISŁA KRAKÓW 0:0
10 2022-02-23 KS AGH Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:12, 25:13, 25:14)
11 2022-02-20 UKS Gminy Brzeszcze - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
12 2022-03-04 SMS Sparta UJ Kraków - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:23, 25:17, 25:21)
2022-02-26 SETBOL Oświęcim - pauzuje0:0
13 2022-02-26 KS PRĄDNICZANKA Kraków - SMS Sparta UJ Kraków 0:0
14 2022-02-26 UKS VICTORIA WITKOWICE - UKS Gminy Brzeszcze 1:3 (18:25, 12:25, 25:17, 19:25)
15 2022-02-26 TS WISŁA KRAKÓW - KS AGH Kraków 2:3 (16:25, 27:25, 23:25, 26:24, 12:15)
2022-03-05pauzuje- KS AGH Kraków 0:0
16 2022-03-05 UKS Gminy Brzeszcze - TS WISŁA KRAKÓW 3:0 (25:7, 25:11, 25:16)
17 2022-03-05 SMS Sparta UJ Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:1 (25:20, 23:25, 25:14, 25:14)
18 2022-03-05 SETBOL Oświęcim - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
2022-03-12 KS PRĄDNICZANKA Kraków - pauzuje0:0
19 2022-03-08 UKS VICTORIA WITKOWICE - SETBOL Oświęcim 0:3 (19:25, 24:26, 22:25)
20 2022-03-18 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (13:25, 17:25, 17:25)
21 2022-04-02 KS AGH Kraków - UKS Gminy Brzeszcze 1:3 (21:25, 26:28, 25:20, 19:25)
2022-03-13pauzuje- UKS Gminy Brzeszcze 0:0
22 2022-03-16 KS AGH Kraków - SMS Sparta UJ Kraków 3:1 (24:26, 25:20, 25:17, 25:21)
23 2022-03-16 TS WISŁA KRAKÓW - SETBOL Oświęcim 0:3 (21:25, 10:25, 12:25)
24 2022-03-13 UKS VICTORIA WITKOWICE - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
2022-03-19 UKS VICTORIA WITKOWICE - pauzuje0:0
25 2022-03-19 KS PRĄDNICZANKA Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
26 2022-03-19 SETBOL Oświęcim - KS AGH Kraków 0:3 (24:26, 15:25, 22:25)
27 2022-04-10 SMS Sparta UJ Kraków - UKS Gminy Brzeszcze 1:3 (25:22, 19:25, 23:25, 23:25)
2022-03-26pauzuje- SMS Sparta UJ Kraków 0:0
28 2022-02-18 UKS Gminy Brzeszcze - SETBOL Oświęcim 2:3 (17:25, 25:23, 25:20, 18:25, 9:15)
29 2022-03-26 KS AGH Kraków - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
30 2022-03-25 TS WISŁA KRAKÓW - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:3 (20:25, 16:25, 16:25)
2022-03-27 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje0:0
31 2022-03-23 UKS VICTORIA WITKOWICE - KS AGH Kraków 0:3 (13:25, 15:25, 17:25)
32 2022-03-27 KS PRĄDNICZANKA Kraków - UKS Gminy Brzeszcze 0:0
33 2022-04-01 SETBOL Oświęcim - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (24:26, 21:25, 21:25)
2022-04-02pauzuje- SETBOL Oświęcim 0:0
34 2022-04-02 SMS Sparta UJ Kraków - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
35 2022-04-02 UKS Gminy Brzeszcze - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
36 2022-04-02 KS AGH Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 3:1 (25:20, 27:29, 25:14, 25:23)
2022-04-03 KS AGH Kraków - pauzuje0:0
37 2022-04-03 TS WISŁA KRAKÓW - UKS Gminy Brzeszcze 0:3 (22:25, 22:25, 21:25)
38 2022-03-30 UKS VICTORIA WITKOWICE - SMS Sparta UJ Kraków 2:3 (27:25, 21:25, 25:16, 16:25, 9:15)
39 2022-04-03 KS PRĄDNICZANKA Kraków - SETBOL Oświęcim 0:0
2022-04-09pauzuje- KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
40 2022-04-27 SETBOL Oświęcim - UKS VICTORIA WITKOWICE 2:3 (25:22, 25:19, 22:25, 22:25, 6:15)
41 2022-04-13 SMS Sparta UJ Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 3:0 (25:9, 25:11, 25:20)
42 2022-04-09 UKS Gminy Brzeszcze - KS AGH Kraków 3:0 (28:26, 25:23, 25:21)

Etap 1

Grupa Wschód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS SOLNA WIELICZKA II1028304799526
2MKS MOS Wieliczka 10232512856685
3KS VOLLEY Gorlice 10182216839755
4MKS RYGLICE 10141818739728
5PODKARPACIE Bobowa 107924645728
6POPRAD Stary Sącz 100030294750
1 2021-10-08 MKS RYGLICE - SMS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (15:25, 20:25, 19:25)
2 2021-10-08 KS VOLLEY Gorlice - MKS MOS Wieliczka 1:3 (20:25, 17:25, 25:23, 21:25)
3 2021-10-09 POPRAD Stary Sącz - PODKARPACIE Bobowa 0:3 (15:25, 11:25, 18:25)
4 2021-10-15 PODKARPACIE Bobowa - SMS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (10:25, 17:25, 20:25)
5 2021-10-15 MKS MOS Wieliczka - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:6, 25:16, 25:14)
6 2021-10-15 MKS RYGLICE - KS VOLLEY Gorlice 1:3 (18:25, 21:25, 25:17, 20:25)
7 2021-10-23 KS VOLLEY Gorlice - SMS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (15:25, 14:25, 20:25)
8 2021-10-23 POPRAD Stary Sącz - MKS RYGLICE 0:3 (21:25, 14:25, 9:25)
9 2021-10-23 PODKARPACIE Bobowa - MKS MOS Wieliczka 0:3 (21:25, 13:25, 19:25)
10 2021-10-29 SMS SOLNA WIELICZKA II - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:16, 26:24, 25:23)
11 2021-10-30 MKS RYGLICE - PODKARPACIE Bobowa 3:2 (25:21, 27:25, 18:25, 18:25, 15:10)
12 2021-10-29 KS VOLLEY Gorlice - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:8, 25:12, 25:7)
13 2021-11-05 POPRAD Stary Sącz - SMS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (12:25, 14:25, 11:25)
14 2021-11-05 PODKARPACIE Bobowa - KS VOLLEY Gorlice 1:3 (22:25, 18:25, 25:16, 23:25)
15 2021-11-06 MKS MOS Wieliczka - MKS RYGLICE 3:1 (25:18, 25:13, 22:25, 25:13)
16 2021-11-18 SMS SOLNA WIELICZKA II - MKS RYGLICE 3:0 (25:17, 25:9, 25:12)
17 2021-11-13 MKS MOS Wieliczka - KS VOLLEY Gorlice 2:3 (25:19, 31:33, 25:23, 19:25, 14:16)
18 2021-11-10 PODKARPACIE Bobowa - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:11, 25:15, 25:12)
19 2021-11-19 SMS SOLNA WIELICZKA II - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:11, 25:13, 25:21)
20 2021-11-19 POPRAD Stary Sącz - MKS MOS Wieliczka 0:3 (19:25, 9:25, 13:25)
21 2021-11-20 KS VOLLEY Gorlice - MKS RYGLICE 1:3 (19:25, 25:22, 25:27, 15:25)
22 2021-11-27 SMS SOLNA WIELICZKA II - KS VOLLEY Gorlice 3:2 (19:25, 25:18, 25:20, 24:26, 15:8)
23 2021-11-26 MKS RYGLICE - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:13, 25:6, 25:8)
24 2021-11-26 MKS MOS Wieliczka - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:22, 25:12, 25:20)
25 2021-12-04 MKS MOS Wieliczka - SMS SOLNA WIELICZKA II 2:3 (21:25, 16:25, 25:2, 25:23, 9:15)
26 2021-12-03 PODKARPACIE Bobowa - MKS RYGLICE 0:3 (15:25, 17:25, 8:25)
27 2021-12-04 POPRAD Stary Sącz - KS VOLLEY Gorlice 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
28 2021-12-11 SMS SOLNA WIELICZKA II - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
29 2021-12-11 KS VOLLEY Gorlice - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:17, 27:25, 25:20)
30 2021-12-11 MKS RYGLICE - MKS MOS Wieliczka 1:3 (18:25, 25:13, 15:25, 9:25)

Grupa Zachod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gminy Brzeszcze 818218680545
2SETBOL Oświęcim 818219668589
3SMS Sparta UJ Kraków 8171811682575
4UKS VICTORIA WITKOWICE 85722511669
5TS WISŁA KRAKÓW 82623517680
1 2021-10-09 SMS Sparta UJ Kraków - UKS Gminy Brzeszcze 3:1 (25:27, 25:22, 28:26, 25:17)
2021-10-15pauzuje- UKS VICTORIA WITKOWICE 3:1 (23:25, 25:19, 25:20, 28:26)
2 2021-10-09 TS WISŁA KRAKÓW - SETBOL Oświęcim 0:3 (7:25, 23:25, 16:25)
3 2021-10-16 UKS Gminy Brzeszcze - SETBOL Oświęcim 2:3 (25:23, 25:11, 23:25, 22:25, 11:15)
4 2021-10-22 UKS VICTORIA WITKOWICE - TS WISŁA KRAKÓW 2:3 (25:21, 17:25, 16:25, 25:19, 5:15)
2021-10-16 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje3:1 (25:15, 22:25, 25:17, 25:18)
2021-10-23pauzuje- UKS Gminy Brzeszcze 0:3 (25:27, 22:25, 18:25)
5 2021-10-23 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (15:25, 14:25, 18:25)
6 2021-10-25 SETBOL Oświęcim - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:16, 25:18, 27:25)
7 2021-10-30 UKS Gminy Brzeszcze - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:14, 25:14, 25:11)
8 2021-10-22 SMS Sparta UJ Kraków - SETBOL Oświęcim 3:1 (25:17, 25:12, 24:26, 25:18)
2021-11-03 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje1:3 (21:25, 21:25, 25:20, 24:26)
9 2021-11-06 TS WISŁA KRAKÓW - UKS Gminy Brzeszcze 0:3 (14:25, 14:25, 23:25)
2021-11-09 SETBOL Oświęcim - pauzuje3:0 (25:22, 25:16, 25:16)
10 2021-11-06 UKS VICTORIA WITKOWICE - SMS Sparta UJ Kraków 2:3 (16:25, 26:24, 20:25, 25:18, 10:15)
11 2021-11-09 UKS Gminy Brzeszcze - SMS Sparta UJ Kraków 3:0 (25:19, 26:24, 26:24)
2021-11-15 UKS VICTORIA WITKOWICE - pauzuje0:3 (18:25, 16:25, 16:25)
12 2021-11-13 SETBOL Oświęcim - TS WISŁA KRAKÓW 3:1 (20:25, 25:16, 25:15, 25:10)
13 2021-11-20 SETBOL Oświęcim - UKS Gminy Brzeszcze 2:3 (26:24, 19:25, 25:15, 24:26, 5:15)
14 2021-12-01 TS WISŁA KRAKÓW - UKS VICTORIA WITKOWICE 1:3 (22:25, 25:23, 19:25, 14:25)
2021-11-20pauzuje- SMS Sparta UJ Kraków 1:3 (15:25, 19:25, 25:18, 15:25)
2021-11-27 UKS Gminy Brzeszcze - pauzuje3:0 (25:11, 25:20, 25:23)
15 2021-11-27 SMS Sparta UJ Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 3:1 (25:15, 25:17, 24:26, 25:19)
16 2021-12-16 UKS VICTORIA WITKOWICE - SETBOL Oświęcim 0:3 (17:25, 20:25, 14:25)
17 2021-12-04 UKS VICTORIA WITKOWICE - UKS Gminy Brzeszcze 0:3 (16:25, 14:25, 12:25)
18 2021-12-13 SETBOL Oświęcim - SMS Sparta UJ Kraków 3:0 (25:18, 25:17, 25:22)
2021-12-04pauzuje- TS WISŁA KRAKÓW 3:1 (20:25, 25:14, 25:20, 25:15)
19 2021-12-10 UKS Gminy Brzeszcze - TS WISŁA KRAKÓW 3:0 (25:20, 25:11, 25:14)
2021-12-11pauzuje- SETBOL Oświęcim 3:0 (25:17, 27:25, 27:25)
20 2021-12-15 SMS Sparta UJ Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:14, 25:10, 25:13)