Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Kadetki

Etap 4

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Enea Energetyk Poznań 3691245158
2ELITE VOLLEY 3573235174
3UKS ABSOLWENT OLSZTYN 3436158213
4MMKS Kędzierzyn Koźle 3309139232
1 2019-03-09 Enea Energetyk Poznań - MMKS Kędzierzyn Koźle 3:0 (25:7, 25:19, 25:19)
2 2019-03-09 ELITE VOLLEY - UKS ABSOLWENT OLSZTYN 3:0 (25:15, 25:17, 25:16)
3 2019-03-10 MMKS Kędzierzyn Koźle - UKS ABSOLWENT OLSZTYN 0:3 (30:32, 14:25, 19:25)
4 2019-03-10 Enea Energetyk Poznań - ELITE VOLLEY 3:1 (20:25, 25:21, 25:20, 25:19)
5 2019-03-08 ELITE VOLLEY - MMKS Kędzierzyn Koźle 3:0 (25:6, 25:13, 25:12)
6 2019-03-08 UKS ABSOLWENT OLSZTYN - Enea Energetyk Poznań 0:3 (11:25, 4:25, 13:25)

Etap 3

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Enea Energetyk Poznań 246015069
2UKS ABSOLWENT OLSZTYN 2333103131
3MUKS PIATKA SANDOMIERZ 220697150
1 2019-03-08 Enea Energetyk Poznań - MUKS PIATKA SANDOMIERZ 3:0 (25:13, 25:17, 25:11)
2 2019-03-08 UKS ABSOLWENT OLSZTYN - MUKS PIATKA SANDOMIERZ 3:0 (25:12, 25:23, 25:21)
3 2019-03-07 Enea Energetyk Poznań - UKS ABSOLWENT OLSZTYN 3:0 (25:11, 25:4, 25:13)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ELITE VOLLEY 246015068
2MMKS Kędzierzyn Koźle 2335147177
3TKS-T BUDOWLANI TORUŃ 2226133185
1 2019-03-08 ELITE VOLLEY - TKS-T BUDOWLANI TORUŃ 3:0 (25:6, 25:13, 25:12)
2 2019-03-08 MMKS Kędzierzyn Koźle - TKS-T BUDOWLANI TORUŃ 3:2 (22:25, 25:23, 25:21, 23:25, 15:8)
3 2019-03-07 ELITE VOLLEY - MMKS Kędzierzyn Koźle 3:0 (25:5, 25:18, 25:14)

Etap 2

Grupa F1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1WTS SOLNA WIELICZKA 2461175116
2STS Sandecja Nowy Sącz 2345167197
3MKS Andrychów 2226146175
1 2019-02-15 WTS SOLNA WIELICZKA - MKS Andrychów 3:0 (25:22, 25:16, 25:11)
2 2019-02-15 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS Andrychów 3:2 (17:25, 26:24, 17:25, 25:13, 15:10)
3 2019-02-16 WTS SOLNA WIELICZKA - STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:12, 25:27, 25:17, 25:11)

Grupa F2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ELITE VOLLEY 3690225117
2SETBOL Oświęcim 3565229250
3POPRAD Stary Sącz 3436177195
4UMKS KĘCZANIN Kęty 3329191260
1 2019-02-15 POPRAD Stary Sącz - ELITE VOLLEY 0:3 (12:25, 13:25, 9:25)
2 2019-02-15 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:2 (28:26, 25:23, 24:26, 18:25, 15:7)
3 2019-02-16 UMKS KĘCZANIN Kęty - ELITE VOLLEY 0:3 (17:25, 9:25, 16:25)
4 2019-02-16 POPRAD Stary Sącz - SETBOL Oświęcim 0:3 (22:25, 26:28, 20:25)
5 2019-02-15 SETBOL Oświęcim - ELITE VOLLEY 0:3 (16:25, 16:25, 9:25)
6 2019-02-15 POPRAD Stary Sącz - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:20, 25:6, 25:16)