Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GSKS Laskowa 8181910685626
2GKPS Gorlice 8172011724660
3UKS AS Niepołomice 8151811676661
4ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 7121513654637
5OGNIWO Piwniczna 891419728733
6LKS BOBOWA 781116549608
7UKS Hutnik Kraków 871321719756
8UMKS KĘCZANIN Kęty II871120649703
1 2018-10-27 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:21, 25:19, 22:25, 25:19)
2 2019-01-12 OGNIWO Piwniczna - UMKS KĘCZANIN Kęty II 1:3 (13:25, 25:21, 21:25, 21:25)
3 2018-10-26 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:20, 23:25, 25:21, 25:22)
4 2018-10-27 GSKS Laskowa - LKS BOBOWA 3:0 (25:14, 25:19, 25:16)
5 2018-11-10 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 1:3 (23:25, 17:25, 25:21, 22:25)
6 2018-11-10 GSKS Laskowa - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:21, 25:22, 21:25, 25:16)
7 2018-11-10 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty II 3:1 (25:17, 25:13, 21:25, 25:17)
8 2018-11-10 GKPS Gorlice - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
9 2018-11-17 OGNIWO Piwniczna - UKS AS Niepołomice 0:3 (21:25, 23:25, 19:25)
10 2018-11-17 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:1 (17:25, 25:19, 25:21, 27:25)
11 2018-11-17 GSKS Laskowa - UMKS KĘCZANIN Kęty II 3:1 (25:23, 17:25, 25:15, 25:17)
12 2018-11-18 LKS BOBOWA - UKS Hutnik Kraków 2:3 (16:25, 25:20, 25:15, 18:25, 11:15)
13 2018-11-24 UKS AS Niepołomice - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:23, 25:23, 25:19)
14 2018-11-24 UMKS KĘCZANIN Kęty II - LKS BOBOWA 0:3 (19:25, 24:26, 18:25)
15 2018-11-24 GKPS Gorlice - GSKS Laskowa 3:0 (27:25, 25:16, 25:21)
16 2018-11-24 OGNIWO Piwniczna - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (29:31, 20:25, 25:17, 21:25)
17 2018-12-01 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 1:3 (25:20, 24:26, 17:25, 22:25)
18 2018-12-01 GSKS Laskowa - OGNIWO Piwniczna 1:3 (29:31, 25:23, 23:25, 16:25)
19 2018-12-22 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 1:3 (22:25, 15:25, 25:22, 17:25)
20 2018-11-30 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty II 1:3 (25:20, 16:25, 23:25, 19:25)
21 2018-12-08 UKS AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty II 3:0 (25:20, 25:20, 26:24)
22 2018-12-08 GKPS Gorlice - UKS Hutnik Kraków 3:2 (22:25, 25:23, 25:15, 16:25, 15:13)
23 2018-12-08 LKS BOBOWA - OGNIWO Piwniczna 2:3 (29:27, 14:25, 25:21, 14:25, 13:15)
24 2018-12-08 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GSKS Laskowa 1:3 (23:25, 23:25, 25:19, 18:25)
25 2018-12-15 GSKS Laskowa - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:18, 25:22, 23:25, 25:19)
26 2019-03-02 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
27 2018-12-15 UKS Hutnik Kraków - OGNIWO Piwniczna 2:3 (25:19, 19:25, 25:19, 19:25, 8:15)
28 2018-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty II - GKPS Gorlice 1:3 (20:25, 12:25, 25:20, 19:25)
29 2019-01-12 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 3:1 (24:26, 25:22, 25:20, 25:22)
30 2019-01-12 UMKS KĘCZANIN Kęty II - OGNIWO Piwniczna 2:3 (21:25, 25:16, 25:22, 25:27, 9:15)
31 2019-01-12 UKS Hutnik Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:22, 25:19, 27:29, 25:21)
32 2019-01-05 LKS BOBOWA - GSKS Laskowa 0:3 (22:25, 14:25, 23:25)
33 2019-01-19 LKS BOBOWA - UKS AS Niepołomice 0:0
34 2019-01-18 UKS Hutnik Kraków - GSKS Laskowa 0:0
35 2019-01-19 UMKS KĘCZANIN Kęty II - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
36 2019-01-19 OGNIWO Piwniczna - GKPS Gorlice 0:0
37 2019-01-26 UKS AS Niepołomice - OGNIWO Piwniczna 0:0
38 2019-01-26 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
39 2019-01-26 UMKS KĘCZANIN Kęty II - GSKS Laskowa 0:0
40 2019-01-26 UKS Hutnik Kraków - LKS BOBOWA 0:0
41 2019-02-02 UKS Hutnik Kraków - UKS AS Niepołomice 0:0
42 2019-02-02 LKS BOBOWA - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
43 2019-02-02 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 0:0
44 2019-02-02 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 0:0
45 2019-02-16 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
46 2019-02-16 OGNIWO Piwniczna - GSKS Laskowa 0:0
47 2019-02-16 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:0
48 2019-02-16 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS Hutnik Kraków 0:0
49 2019-03-09 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS AS Niepołomice 0:0
50 2019-03-09 UKS Hutnik Kraków - GKPS Gorlice 0:0
51 2019-03-09 LKS BOBOWA - OGNIWO Piwniczna 0:0
52 2019-03-09 GSKS Laskowa - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
53 2019-03-16 UKS AS Niepołomice - GSKS Laskowa 0:0
54 2019-03-16 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
55 2019-03-16 OGNIWO Piwniczna - UKS Hutnik Kraków 0:0
56 2019-03-16 GKPS Gorlice - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0