Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKPS Gorlice 1130315895679
2LKS BOBOWA 11222514896788
3GSKS Laskowa 11222415901831
4ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 11212414849771
5Sokół Tuchów 11182218889878
6Orzeł Ciężkowice 11111225782854
7ORZEŁ BIAŁA NIZNA 116628659831
8JAWORZE PTASZKOWA 112833749988
1 2016-10-08 GKPS Gorlice - JAWORZE PTASZKOWA 3:0 (25:20, 25:12, 25:14)
2 2016-10-07 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)
3 2016-11-27 GSKS Laskowa - Sokół Tuchów 2:3 (25:22, 21:25, 23:25, 25:13, 10:15)
4 2016-10-23 LKS BOBOWA - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:11, 25:18, 28:26)
5 2016-10-15 JAWORZE PTASZKOWA - Orzeł Ciężkowice 2:3 (21:25, 11:25, 25:22, 25:23, 4:15)
6 2016-10-29 LKS BOBOWA - Sokół Tuchów 3:2 (25:14, 27:25, 21:25, 16:25, 15:8)
7 2016-10-28 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - GSKS Laskowa 0:3 (21:25, 17:25, 21:25)
8 2016-10-21 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:12, 25:14, 25:17)
9 2016-10-22 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - JAWORZE PTASZKOWA 3:0 (25:20, 25:20, 25:16)
10 2016-10-19 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 3:1 (25:20, 22:25, 26:24, 25:20)
11 2016-10-22 LKS BOBOWA - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (25:16, 25:12, 25:18)
12 2016-10-22 Orzeł Ciężkowice - Sokół Tuchów 0:3 (27:29, 24:26, 21:25)
13 2016-11-05 JAWORZE PTASZKOWA - Sokół Tuchów 0:3 (12:25, 19:25, 18:25)
14 2016-11-05 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
15 2016-11-26 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 3:0 (25:22, 25:16, 26:24)
16 2016-11-07 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GSKS Laskowa 3:0 (25:22, 26:24, 25:22)
17 2016-11-25 GSKS Laskowa - JAWORZE PTASZKOWA 3:1 (25:15, 25:10, 22:25, 25:19)
18 2016-11-12 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:2 (17:25, 25:15, 23:25, 25:22, 15:13)
19 2016-11-12 Orzeł Ciężkowice - GKPS Gorlice 0:3 (18:25, 19:25, 18:25)
20 2016-11-11 Sokół Tuchów - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (26:24, 25:17, 25:15)
21 2016-11-19 JAWORZE PTASZKOWA - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 1:3 (25:19, 25:27, 16:25, 20:25)
22 2016-11-18 GKPS Gorlice - Sokół Tuchów 3:0 (25:21, 25:15, 25:18)
23 2016-11-19 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:14, 25:18, 25:6)
24 2016-11-19 GSKS Laskowa - LKS BOBOWA 3:0 (25:22, 26:24, 27:25)
25 2016-12-03 LKS BOBOWA - JAWORZE PTASZKOWA 3:0 (25:13, 25:23, 25:13)
26 2016-12-03 Orzeł Ciężkowice - GSKS Laskowa 3:1 (28:26, 23:25, 25:21, 25:19)
27 2016-12-03 Sokół Tuchów - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (22:25, 15:25, 16:25)
28 2016-12-02 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - GKPS Gorlice 0:3 (13:25, 27:29, 20:25)
29 2016-12-08 JAWORZE PTASZKOWA - GKPS Gorlice 0:3 (21:25, 11:25, 16:25)
30 2016-12-10 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (18:25, 18:25, 16:25)
31 2016-12-10 Sokół Tuchów - GSKS Laskowa 1:3 (23:25, 25:22, 22:25, 17:25)
32 2016-12-10 Orzeł Ciężkowice - LKS BOBOWA 0:3 (18:25, 19:25, 20:25)
33 2016-12-28 Orzeł Ciężkowice - JAWORZE PTASZKOWA 3:1 (25:18, 21:25, 25:19, 25:19)
34 2016-12-17 Sokół Tuchów - LKS BOBOWA 1:3 (22:25, 25:22, 17:25, 20:25)
35 2016-12-17 GSKS Laskowa - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (25:11, 25:20, 25:17)
36 2016-12-17 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 1:3 (19:25, 17:25, 27:25, 28:30)
37 2017-01-07 JAWORZE PTASZKOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 2:3 (15:25, 15:25, 25:22, 25:21, 8:15)
38 2017-01-07 GKPS Gorlice - GSKS Laskowa 3:0 (25:10, 25:14, 25:19)
39 2016-12-23 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - LKS BOBOWA 0:3 (17:25, 13:25, 20:25)
40 2017-01-07 Sokół Tuchów - Orzeł Ciężkowice 3:0 (27:25, 25:17, 25:16)
41 2017-01-14 Sokół Tuchów - JAWORZE PTASZKOWA 3:1 (32:30, 25:19, 24:26, 25:16)
42 2017-01-14 Orzeł Ciężkowice - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 3:0 (25:19, 25:22, 25:20)
43 2016-12-30 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 1:3 (22:25, 25:21, 14:25, 18:25)
44 2017-01-14 GSKS Laskowa - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:23, 25:20, 25:13)
45 2017-01-21 JAWORZE PTASZKOWA - GSKS Laskowa 0:0
46 2017-01-21 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
47 2017-01-21 GKPS Gorlice - Orzeł Ciężkowice 0:0
48 2017-01-21 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - Sokół Tuchów 0:0
49 2017-02-04 ORZEŁ BIAŁA NIZNA - JAWORZE PTASZKOWA 0:0
50 2017-02-04 Sokół Tuchów - GKPS Gorlice 0:0
51 2017-02-04 Orzeł Ciężkowice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
52 2017-02-04 LKS BOBOWA - GSKS Laskowa 0:0
53 2017-02-05 JAWORZE PTASZKOWA - LKS BOBOWA 0:0
54 2017-02-05 GSKS Laskowa - Orzeł Ciężkowice 0:0
55 2017-02-05 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Sokół Tuchów 0:0
56 2017-01-19 GKPS Gorlice - ORZEŁ BIAŁA NIZNA 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 1130315886611
2KŁOS Olkusz 1128308926704
3UKS Hutnik Kraków 11252813933831
4MKS Andrychów II11192117843806
5UKS ZALEW Świnna Poręba 11141721847838
6LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO 11131721811794
7SMS DALIN MYŚLENICE 113430587828
8MTS PIAST SKAWINA 110033404825
1 2016-10-08 MKS Andrychów II - MTS PIAST SKAWINA 3:0 (25:8, 25:6, 25:15)
2 2016-10-28 UKS Hutnik Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:16, 25:17, 23:25, 29:27)
3 2016-10-08 KŁOS Olkusz - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:1 (25:22, 25:19, 26:28, 25:15)
4 2016-11-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO 3:0 (25:19, 25:14, 25:20)
5 2016-11-06 MTS PIAST SKAWINA - LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO 0:3 (13:25, 13:25, 18:25)
6 2016-10-15 UKS ZALEW Świnna Poręba - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (19:25, 21:25, 19:25)
7 2016-10-15 SMS DALIN MYŚLENICE - KŁOS Olkusz 0:3 (14:25, 9:25, 9:25)
8 2016-10-15 MKS Andrychów II - UKS Hutnik Kraków 0:3 (22:25, 18:25, 23:25)
9 2016-10-21 UKS Hutnik Kraków - MTS PIAST SKAWINA 3:0 (25:14, 25:16, 25:13)
10 2016-10-21 KŁOS Olkusz - MKS Andrychów II 3:0 (25:18, 25:16, 25:15)
11 2016-10-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:14, 25:23, 25:16)
12 2016-10-22 LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO - UKS ZALEW Świnna Poręba 2:3 (22:25, 25:18, 25:21, 23:25, 12:15)
13 2016-11-05 MTS PIAST SKAWINA - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:3 (13:25, 17:25, 11:25)
14 2016-11-05 LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:11, 25:20, 25:16)
15 2016-11-05 MKS Andrychów II - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (25:23, 24:26, 18:25, 16:25)
16 2016-11-04 UKS Hutnik Kraków - KŁOS Olkusz 3:2 (21:25, 25:21, 25:22, 18:25, 15:11)
17 2016-11-12 KŁOS Olkusz - MTS PIAST SKAWINA 3:0 (25:9, 25:10, 25:14)
18 2016-11-12 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 3:1 (23:25, 25:13, 25:12, 25:17)
19 2016-12-22 MKS Andrychów II - LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO 3:1 (25:22, 25:11, 18:25, 25:23)
20 2016-11-12 UKS ZALEW Świnna Poręba - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:19, 25:21, 25:21)
21 2016-11-19 SMS DALIN MYŚLENICE - MTS PIAST SKAWINA 3:0 (25:19, 25:12, 25:20)
22 2016-11-19 MKS Andrychów II - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:22, 25:17, 32:30)
23 2016-12-02 UKS Hutnik Kraków - LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO 3:1 (25:16, 23:25, 25:22, 25:22)
24 2016-11-17 KŁOS Olkusz - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:19, 21:25, 25:21, 26:24)
25 2016-12-03 UMKS KĘCZANIN Kęty - MTS PIAST SKAWINA 3:0 (25:4, 25:8, 25:10)
26 2016-12-04 LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO - KŁOS Olkusz 0:3 (21:25, 17:25, 21:25)
27 2016-12-03 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS Hutnik Kraków 1:3 (17:25, 26:24, 27:29, 24:26)
28 2016-12-03 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów II 0:3 (15:25, 22:25, 20:25)
29 2016-12-11 MTS PIAST SKAWINA - MKS Andrychów II 0:3 (13:25, 20:25, 7:25)
30 2016-12-10 SMS DALIN MYŚLENICE - UKS Hutnik Kraków 0:3 (12:25, 16:25, 18:25)
31 2016-12-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - KŁOS Olkusz 0:3 (25:27, 17:25, 22:25)
32 2016-12-10 LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (17:25, 13:25, 13:25)
33 2016-12-17 LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO - MTS PIAST SKAWINA 3:0 (25:7, 25:11, 25:16)
34 2016-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:16, 25:17, 25:16)
35 2016-12-17 KŁOS Olkusz - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:16, 25:11, 25:17)
36 2016-12-16 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów II 3:2 (21:25, 23:25, 25:23, 25:19, 15:11)
37 2017-01-07 MTS PIAST SKAWINA - UKS Hutnik Kraków 0:3 (16:25, 7:25, 12:25)
38 2017-01-07 MKS Andrychów II - KŁOS Olkusz 3:1 (25:22, 17:25, 25:22, 30:28)
39 2017-01-07 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (8:25, 9:25, 20:25)
40 2016-12-12 UKS ZALEW Świnna Poręba - LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO 3:1 (24:26, 25:13, 25:21, 25:23)
41 2017-01-14 UKS ZALEW Świnna Poręba - MTS PIAST SKAWINA 3:0 (25:12, 25:10, 25:10)
42 2017-01-14 SMS DALIN MYŚLENICE - LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO 0:3 (15:25, 16:25, 19:25)
43 2017-01-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów II 3:0 (25:16, 25:14, 25:18)
44 2017-01-13 KŁOS Olkusz - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:18, 25:18, 25:13)
45 2017-01-28 MTS PIAST SKAWINA - KŁOS Olkusz 0:0
46 2017-01-20 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
47 2017-01-21 LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO - MKS Andrychów II 0:0
48 2017-01-21 SMS DALIN MYŚLENICE - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
49 2017-02-04 MTS PIAST SKAWINA - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
50 2017-02-04 UKS ZALEW Świnna Poręba - MKS Andrychów II 0:0
51 2017-02-04 LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO - UKS Hutnik Kraków 0:0
52 2017-02-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - KŁOS Olkusz 0:0
53 2017-02-05 MTS PIAST SKAWINA - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
54 2017-02-05 KŁOS Olkusz - LKS ORZEŁ 1948 BĘBŁO 0:0
55 2017-02-05 UKS Hutnik Kraków - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
56 2017-02-05 MKS Andrychów II - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0