Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GSKS Laskowa 2661171133
2GKPS Gorlice 2661172149
3ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 2662194160
4LKS BOBOWA 2334145162
5UKS Hutnik Kraków 2026172194
6UKS AS Niepołomice 2026171193
7UMKS KĘCZANIN Kęty II10137296
8OGNIWO Piwniczna 10036575
1 2018-10-27 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:21, 25:19, 22:25, 25:19)
2 2018-10-27 OGNIWO Piwniczna - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
3 2018-10-26 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:20, 23:25, 25:21, 25:22)
4 2018-10-27 GSKS Laskowa - LKS BOBOWA 3:0 (25:14, 25:19, 25:16)
5 2018-11-10 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 1:3 (23:25, 17:25, 25:21, 22:25)
6 2018-11-10 GSKS Laskowa - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:21, 25:22, 21:25, 25:16)
7 2018-11-10 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty II 3:1 (25:17, 25:13, 21:25, 25:17)
8 2018-11-10 GKPS Gorlice - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
9 2018-11-17 OGNIWO Piwniczna - UKS AS Niepołomice 0:0
10 2018-11-17 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 0:0
11 2018-11-17 GSKS Laskowa - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
12 2018-11-18 LKS BOBOWA - UKS Hutnik Kraków 0:0
13 2018-11-24 UKS AS Niepołomice - UKS Hutnik Kraków 0:0
14 2018-11-24 UMKS KĘCZANIN Kęty II - LKS BOBOWA 0:0
15 2018-11-24 GKPS Gorlice - GSKS Laskowa 0:0
16 2018-11-24 OGNIWO Piwniczna - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
17 2018-12-01 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 0:0
18 2018-12-01 GSKS Laskowa - OGNIWO Piwniczna 0:0
19 2018-12-01 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
20 2018-12-01 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
21 2018-12-08 UKS AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
22 2018-12-08 GKPS Gorlice - UKS Hutnik Kraków 0:0
23 2018-12-08 OGNIWO Piwniczna - LKS BOBOWA 0:0
24 2018-12-08 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GSKS Laskowa 0:0
25 2018-12-15 GSKS Laskowa - UKS AS Niepołomice 0:0
26 2018-12-15 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
27 2018-12-15 UKS Hutnik Kraków - OGNIWO Piwniczna 0:0
28 2018-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty II - GKPS Gorlice 0:0
29 2019-01-12 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 0:0
30 2019-01-12 UMKS KĘCZANIN Kęty II - OGNIWO Piwniczna 0:0
31 2019-01-12 UKS Hutnik Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
32 2019-01-12 LKS BOBOWA - GSKS Laskowa 0:0
33 2019-01-19 LKS BOBOWA - UKS AS Niepołomice 0:0
34 2019-01-19 GSKS Laskowa - UKS Hutnik Kraków 0:0
35 2019-01-19 UMKS KĘCZANIN Kęty II - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
36 2019-01-19 OGNIWO Piwniczna - GKPS Gorlice 0:0
37 2019-01-26 UKS AS Niepołomice - OGNIWO Piwniczna 0:0
38 2019-01-26 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
39 2019-01-26 UMKS KĘCZANIN Kęty II - GSKS Laskowa 0:0
40 2019-01-26 UKS Hutnik Kraków - LKS BOBOWA 0:0
41 2019-02-02 UKS Hutnik Kraków - UKS AS Niepołomice 0:0
42 2019-02-02 LKS BOBOWA - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
43 2019-02-02 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 0:0
44 2019-02-02 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 0:0
45 2019-02-16 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
46 2019-02-16 OGNIWO Piwniczna - GSKS Laskowa 0:0
47 2019-02-16 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:0
48 2019-02-16 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS Hutnik Kraków 0:0
49 2019-03-09 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS AS Niepołomice 0:0
50 2019-03-09 UKS Hutnik Kraków - GKPS Gorlice 0:0
51 2019-03-09 LKS BOBOWA - OGNIWO Piwniczna 0:0
52 2019-03-09 GSKS Laskowa - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
53 2019-03-16 UKS AS Niepołomice - GSKS Laskowa 0:0
54 2019-03-16 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
55 2019-03-16 OGNIWO Piwniczna - UKS Hutnik Kraków 0:0
56 2019-03-16 GKPS Gorlice - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0