Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 2

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1WAWEL Kraków 10272911958729
2GRÓD CZOP PODEGRODZIE 10262810884794
3GSKS Laskowa 10142018861843
4MKS GRYF Brzesko 10131620758814
5UKS AS Niepołomice 1081225782861
6UKS ZALEW Świnna Poręba 102930714916
1 2021-01-09 WAWEL Kraków - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 3:1 (25:17, 25:17, 21:25, 25:15)
2 2021-02-06 UKS ZALEW Świnna Poręba - GSKS Laskowa 2:3 (25:17, 21:25, 25:22, 20:25, 7:15)
3 2021-01-09 MKS GRYF Brzesko - UKS AS Niepołomice 1:3 (23:25, 14:25, 25:19, 20:25)
4 2021-01-16 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:22, 21:25, 25:19, 25:19)
5 2021-01-16 UKS ZALEW Świnna Poręba - MKS GRYF Brzesko 0:3 (23:25, 21:25, 16:25)
6 2021-01-16 WAWEL Kraków - GSKS Laskowa 3:1 (24:26, 25:16, 27:25, 25:17)
7 2021-02-16 GSKS Laskowa - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 1:3 (25:22, 22:25, 25:27, 16:25)
8 2021-01-23 MKS GRYF Brzesko - WAWEL Kraków 2:3 (25:20, 19:25, 16:25, 25:23, 8:15)
9 2021-01-23 UKS AS Niepołomice - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:1 (24:26, 25:18, 25:17, 25:18)
10 2021-01-30 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:1 (25:15, 18:25, 25:16, 25:21)
11 2021-01-30 WAWEL Kraków - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:16, 25:14, 25:18)
12 2021-01-30 GSKS Laskowa - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:22, 28:26, 25:15)
13 2021-02-13 MKS GRYF Brzesko - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 0:3 (18:25, 18:25, 21:25)
14 2021-02-13 UKS AS Niepołomice - GSKS Laskowa 0:3 (24:26, 26:28, 16:25)
15 2021-02-13 UKS ZALEW Świnna Poręba - WAWEL Kraków 1:3 (24:26, 14:25, 31:29, 15:25)
16 2021-02-28 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - WAWEL Kraków 3:2 (24:26, 25:22, 25:22, 17:25, 15:12)
17 2021-02-27 GSKS Laskowa - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:15, 25:17, 25:11)
18 2021-02-27 UKS AS Niepołomice - MKS GRYF Brzesko 0:3 (15:25, 21:25, 19:25)
19 2021-03-08 UKS AS Niepołomice - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 0:3 (21:25, 17:25, 19:25)
20 2021-04-23 MKS GRYF Brzesko - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:1 (25:17, 14:25, 25:11, 25:22)
21 2021-03-05 GSKS Laskowa - WAWEL Kraków 1:3 (23:25, 25:19, 17:25, 11:25)
22 2021-03-13 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - GSKS Laskowa 3:1 (25:19, 25:23, 20:25, 25:19)
23 2021-03-13 WAWEL Kraków - MKS GRYF Brzesko 3:1 (25:19, 23:25, 25:14, 25:17)
24 2021-03-13 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS AS Niepołomice 2:3 (19:25, 23:25, 28:26, 25:14, 11:15)
25 2021-03-20 UKS ZALEW Świnna Poręba - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 1:3 (21:25, 25:21, 23:25, 23:25)
26 2021-03-20 UKS AS Niepołomice - WAWEL Kraków 1:3 (23:25, 17:25, 26:24, 23:25)
27 2021-03-20 MKS GRYF Brzesko - GSKS Laskowa 3:1 (25:23, 26:24, 23:25, 26:24)
28 2021-03-27 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:15, 25:14, 25:20)
29 2021-03-27 GSKS Laskowa - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:22, 25:18, 20:25, 25:19)
30 2021-03-27 WAWEL Kraków - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1WAWEL Kraków 821224648498
2GSKS Laskowa 821237727594
3MKS GRYF Brzesko 820216628564
4UKS AS Niepołomice 815169590528
5UKS ZALEW Świnna Poręba 8111317644653
6UMKS KĘCZANIN Kęty 881018590627
7LKS BOBOWA 861221684745
8UKS Sparta AGH Kraków 85821541685
9KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 81224473631
2020-09-26 MKS GRYF Brzesko - pauzuje0:0
1 2020-09-26 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 3:2 (25:27, 25:14, 25:16, 20:25, 15:11)
2 2020-09-26 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - LKS BOBOWA 2:3 (25:21, 25:20, 16:25, 15:25, 9:15)
3 2020-09-26 UKS AS Niepołomice - GSKS Laskowa 0:3 (23:25, 29:31, 17:25)
4 2020-10-11 WAWEL Kraków - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:19, 26:24, 25:17)
2020-10-03 UKS ZALEW Świnna Poręba - pauzuje0:0
5 2020-11-15 GSKS Laskowa - WAWEL Kraków 3:1 (25:22, 25:27, 25:22, 27:25)
6 2020-10-03 LKS BOBOWA - UKS AS Niepołomice 0:3 (13:25, 21:25, 20:25)
7 2020-11-25 UKS Sparta AGH Kraków - KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:0 (25:21, 25:20, 25:23)
8 2020-10-03 MKS GRYF Brzesko - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (30:28, 25:14, 25:23)
2020-10-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
9 2020-12-11 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - MKS GRYF Brzesko 0:3 (18:25, 18:25, 23:25)
10 2020-10-08 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 3:0 (25:15, 25:13, 26:24)
11 2020-10-10 WAWEL Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (27:25, 25:15, 25:19)
12 2020-10-30 UKS ZALEW Świnna Poręba - GSKS Laskowa 2:3 (12:25, 25:23, 27:25, 20:25, 6:15)
2020-10-17 GSKS Laskowa - pauzuje0:0
13 2020-10-17 LKS BOBOWA - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:2 (25:20, 26:24, 23:25, 17:25, 15:13)
14 2020-10-16 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 3:0 (25:16, 25:13, 25:12)
15 2020-10-17 MKS GRYF Brzesko - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
16 2020-10-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:0 (25:14, 25:19, 25:20)
2020-10-24 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - pauzuje0:0
17 2020-10-24 UKS AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:16, 26:24, 25:16)
18 2020-10-24 WAWEL Kraków - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:16, 25:11, 25:19)
19 2020-11-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (25:19, 25:21, 23:25, 25:12)
20 2020-11-27 GSKS Laskowa - LKS BOBOWA 3:1 (21:25, 25:20, 25:18, 25:16)
2020-11-07 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
21 2020-11-07 UKS Sparta AGH Kraków - GSKS Laskowa 0:3 (20:25, 10:25, 20:25)
22 2020-12-05 MKS GRYF Brzesko - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:21, 25:18, 25:23)
23 2020-11-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 0:3 (16:25, 18:25, 16:25)
24 2020-11-07 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - UKS AS Niepołomice 0:3 (21:25, 15:25, 18:25)
2020-11-14 UKS AS Niepołomice - pauzuje0:0
25 2020-11-14 WAWEL Kraków - KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:0 (25:17, 25:16, 25:19)
26 2020-11-14 UKS ZALEW Świnna Poręba - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:19, 20:25, 25:17, 25:21)
27 2020-11-14 GSKS Laskowa - MKS GRYF Brzesko 2:3 (25:20, 23:25, 24:26, 25:17, 13:15)
28 2020-11-20 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków 3:2 (25:19, 21:25, 25:19, 25:27, 16:14)
2020-11-21 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
29 2020-11-21 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 3:1 (23:25, 25:23, 25:16, 26:24)
30 2020-10-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - GSKS Laskowa 0:3 (14:25, 18:25, 23:25)
31 2020-11-21 KS HUTNIK WANDA KRAKÓW - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:3 (15:25, 14:25, 20:25)
32 2020-11-21 UKS AS Niepołomice - WAWEL Kraków 1:3 (24:26, 17:25, 25:23, 22:25)
2020-11-28 WAWEL Kraków - pauzuje0:0
33 2020-11-28 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS AS Niepołomice 0:3 (20:25, 16:25, 21:25)
34 2020-11-20 GSKS Laskowa - KS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:0 (25:15, 25:15, 25:22)
35 2020-11-28 LKS BOBOWA - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (25:22, 16:25, 21:25, 18:25)
36 2020-11-28 UKS Sparta AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko 0:3 (14:25, 13:25, 22:25)