Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKPS Gorlice 2563201176
2GSKS Laskowa 2453175175
3LKS BOBOWA 2344181187
4OGNIWO Piwniczna 2344178184
5KŁOS Olkusz 10138890
6UKS ZALEW Świnna Poręba 10036778
7ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 000000
8UKS Hutnik Kraków 000000
1 2017-11-04 GKPS Gorlice - OGNIWO Piwniczna 3:1 (25:19, 25:18, 18:25, 25:17)
2 2017-11-04 GSKS Laskowa - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:22, 25:19, 28:26)
3 2017-11-04 UKS Hutnik Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
4 2017-11-04 KŁOS Olkusz - LKS BOBOWA 1:3 (25:15, 18:25, 23:25, 22:25)
5 2017-11-18 OGNIWO Piwniczna - LKS BOBOWA 3:1 (28:26, 25:19, 21:25, 25:21)
6 2017-11-20 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - KŁOS Olkusz 0:0
7 2017-11-18 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS Hutnik Kraków 0:0
8 2017-11-18 GKPS Gorlice - GSKS Laskowa 3:2 (21:25, 22:25, 25:13, 25:21, 15:13)
9 2017-11-25 GSKS Laskowa - OGNIWO Piwniczna 0:0
10 2017-11-25 UKS Hutnik Kraków - GKPS Gorlice 0:0
11 2017-11-25 KŁOS Olkusz - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
12 2017-11-25 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
13 2017-12-02 OGNIWO Piwniczna - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
14 2017-12-02 UKS ZALEW Świnna Poręba - LKS BOBOWA 0:0
15 2017-12-02 GKPS Gorlice - KŁOS Olkusz 0:0
16 2017-12-02 GSKS Laskowa - UKS Hutnik Kraków 0:0
17 2017-12-09 UKS Hutnik Kraków - OGNIWO Piwniczna 0:0
18 2017-12-09 KŁOS Olkusz - GSKS Laskowa 0:0
19 2017-12-09 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
20 2017-12-09 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
21 2017-12-16 OGNIWO Piwniczna - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
22 2017-12-16 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
23 2017-12-16 GSKS Laskowa - LKS BOBOWA 0:0
24 2017-12-16 UKS Hutnik Kraków - KŁOS Olkusz 0:0
25 2018-01-13 KŁOS Olkusz - OGNIWO Piwniczna 0:0
26 2018-01-13 LKS BOBOWA - UKS Hutnik Kraków 0:0
27 2018-01-13 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GSKS Laskowa 0:0
28 2018-01-13 UKS ZALEW Świnna Poręba - GKPS Gorlice 0:0
29 2018-01-20 OGNIWO Piwniczna - GKPS Gorlice 0:0
30 2018-01-20 UKS ZALEW Świnna Poręba - GSKS Laskowa 0:0
31 2018-01-20 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Hutnik Kraków 0:0
32 2018-01-20 LKS BOBOWA - KŁOS Olkusz 0:0
33 2018-01-27 LKS BOBOWA - OGNIWO Piwniczna 0:0
34 2018-01-27 KŁOS Olkusz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
35 2018-01-27 UKS Hutnik Kraków - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
36 2018-01-27 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 0:0
37 2018-02-10 OGNIWO Piwniczna - GSKS Laskowa 0:0
38 2018-02-10 GKPS Gorlice - UKS Hutnik Kraków 0:0
39 2018-02-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - KŁOS Olkusz 0:0
40 2018-02-10 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
41 2018-03-03 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 0:0
42 2018-03-03 LKS BOBOWA - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
43 2018-03-03 KŁOS Olkusz - GKPS Gorlice 0:0
44 2018-03-03 UKS Hutnik Kraków - GSKS Laskowa 0:0
45 2018-03-10 OGNIWO Piwniczna - UKS Hutnik Kraków 0:0
46 2018-03-10 GSKS Laskowa - KŁOS Olkusz 0:0
47 2018-03-10 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:0
48 2018-03-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
49 2018-03-17 UKS ZALEW Świnna Poręba - OGNIWO Piwniczna 0:0
50 2018-03-17 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 0:0
51 2018-03-17 LKS BOBOWA - GSKS Laskowa 0:0
52 2018-03-17 KŁOS Olkusz - UKS Hutnik Kraków 0:0
53 2018-03-24 OGNIWO Piwniczna - KŁOS Olkusz 0:0
54 2018-03-24 UKS Hutnik Kraków - LKS BOBOWA 0:0
55 2018-03-24 GSKS Laskowa - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
56 2018-03-24 GKPS Gorlice - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0