Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Kadeci

Etap 2

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Hutnik Kraków 1020306856669
2Dunajec Nowy Sącz 10172413859743
3LKS BOBOWA 10172415889841
4SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 10121425801889
5ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 10121025746852
6MKS GRYF Brzesko 1012927702859
1 2016-10-16 SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW - MKS GRYF Brzesko 3:1 (25:18, 21:25, 25:19, 27:25)
2 2016-10-23 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 3:2 (29:31, 25:22, 25:22, 22:25, 15:10)
3 2016-10-20 UKS Hutnik Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:13, 25:13, 25:23)
4 2016-11-21 SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (22:25, 29:31, 25:21, 19:25)
5 2016-11-05 LKS BOBOWA - UKS Hutnik Kraków 1:3 (16:25, 25:19, 23:25, 22:25)
6 2016-10-27 MKS GRYF Brzesko - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (18:25, 19:25, 17:25)
7 2016-11-13 Dunajec Nowy Sącz - SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 3:1 (20:25, 25:12, 25:19, 25:18)
8 2016-11-14 UKS Hutnik Kraków - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:14, 25:21, 25:7)
9 2016-11-13 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 1:3 (22:25, 25:21, 21:25, 19:25)
10 2016-11-27 SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW - LKS BOBOWA 2:3 (18:25, 25:17, 25:19, 26:28, 9:15)
11 2016-11-29 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:16, 27:25, 20:25, 25:17)
12 2016-11-27 Dunajec Nowy Sącz - UKS Hutnik Kraków 1:3 (17:25, 23:25, 25:16, 21:25)
13 2016-12-12 UKS Hutnik Kraków - SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 3:2 (25:20, 26:28, 18:25, 25:16, 15:10)
14 2016-12-08 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (25:27, 13:25, 25:20, 20:25)
15 2016-12-03 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 3:1 (21:25, 25:21, 25:21, 25:19)
16 2016-12-19 MKS GRYF Brzesko - SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 3:2 (20:25, 18:25, 25:22, 25:23, 15:13)
17 2016-12-11 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 3:1 (26:24, 15:25, 25:19, 25:18)
18 2016-12-22 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Hutnik Kraków 0:3 (23:25, 20:25, 18:25)
19 2016-12-15 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 0:3 (19:25, 22:25, 23:25)
20 2017-01-27 UKS Hutnik Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:20, 25:12, 25:19)
21 2016-12-15 Dunajec Nowy Sącz - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:18, 25:12, 25:12)
22 2017-01-09 SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (16:25, 14:25, 22:25)
23 2017-01-10 MKS GRYF Brzesko - UKS Hutnik Kraków 1:3 (25:23, 12:25, 13:25, 19:25)
24 2017-01-07 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:15, 30:32, 25:23, 25:14)
25 2017-01-22 LKS BOBOWA - SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 3:0 (25:17, 25:13, 25:20)
26 2017-01-19 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:21, 25:17, 26:24)
27 2017-01-19 UKS Hutnik Kraków - Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:15, 25:23, 14:25, 25:16)
28 2017-01-23 SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW - UKS Hutnik Kraków 0:3 (11:25, 14:25, 22:25)
29 2017-01-31 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:14, 25:22, 25:21)
30 2017-01-29 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 0:3 (23:25, 16:25, 21:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Andrychów 1020303817588
2UMKS KĘCZANIN Kęty 1018257787577
3KS DALIN Myślenice 10162112774666
4WAWEL Kraków 10141220652664
5ALPS Wadowice 910525551702
6JOCKER Oświęcim 99127313697
1 2016-10-16 ALPS Wadowice - WAWEL Kraków 2:3 (16:25, 11:25, 25:14, 25:19, 13:15)
2 2016-10-20 MKS Andrychów - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:20, 25:23, 25:19)
3 2016-10-12 JOCKER Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (10:25, 7:25, 16:25)
4 2016-11-05 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (13:25, 17:25, 14:25)
5 2016-10-30 MKS Andrychów - JOCKER Oświęcim 3:0 (25:9, 25:7, 25:5)
6 2016-10-30 ALPS Wadowice - KS DALIN Myślenice 0:3 (17:25, 23:25, 20:25)
7 2016-11-13 KS DALIN Myślenice - WAWEL Kraków 3:0 (25:18, 25:23, 25:15)
8 2016-11-09 JOCKER Oświęcim - ALPS Wadowice 1:3 (14:25, 25:22, 18:25, 15:25)
9 2016-11-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:3 (23:25, 23:25, 23:25)
10 2016-11-27 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:3 (18:25, 17:25, 22:25)
11 2016-11-25 ALPS Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (22:25, 19:25, 12:25)
12 2016-11-26 KS DALIN Myślenice - JOCKER Oświęcim 3:0 (25:15, 25:14, 25:11)
13 2016-12-03 JOCKER Oświęcim - WAWEL Kraków 0:3 (7:25, 12:25, 8:25)
14 2016-12-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:19, 25:18, 25:22)
15 2016-12-08 MKS Andrychów - ALPS Wadowice 3:0 (25:14, 25:13, 25:16)
16 2016-12-11 WAWEL Kraków - ALPS Wadowice 3:0 (25:16, 32:30, 25:14)
17 2016-12-11 KS DALIN Myślenice - MKS Andrychów 2:3 (25:21, 27:25, 27:29, 21:25, 9:15)
18 2016-12-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - JOCKER Oświęcim 3:0 (25:10, 25:12, 25:8)
19 2016-12-16 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:0 (25:15, 25:14, 25:13)
20 2017-01-07 JOCKER Oświęcim - MKS Andrychów 0:3 (8:25, 8:25, 15:25)
21 2017-01-27 KS DALIN Myślenice - ALPS Wadowice 3:0 (25:18, 25:12, 25:22)
22 2017-01-22 WAWEL Kraków - KS DALIN Myślenice 0:3 (23:25, 26:28, 22:25)
23 2017-01-20 ALPS Wadowice - JOCKER Oświęcim 0:0
24 2017-01-05 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 28:26)
25 2017-01-19 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 3:0 (25:13, 25:22, 25:17)
26 2017-01-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - ALPS Wadowice 3:0 (25:19, 25:14, 25:15)
27 2016-11-26 JOCKER Oświęcim - KS DALIN Myślenice 0:3 (3:25, 7:25, 15:25)
28 2016-12-03 WAWEL Kraków - JOCKER Oświęcim 3:0 (25:8, 25:13, 25:13)
29 2017-01-29 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (18:25, 25:20, 23:25, 25:27)
30 2017-01-25 ALPS Wadowice - MKS Andrychów 0:3 (14:25, 13:25, 21:25)